amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu

Narkotikas ar tiešu rīcību uz renīna-angiotenzīna sistēmu, var izraisīt traumas vai nāvi auglim. Ārstēšana jāpārtrauc, cik drīz vien iespējams, ja grūtniecība iestājas.

Izmanto amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu

Terapeitiskās klase: Hipotensīvā

Farmakoloģiska klase: amlodipīns

Ķīmiskais klase: amlodipīns

Amlodipīns ir kalcija kanālu blokators (CCB). Tas ietekmē kustību kalcija šūnās no sirds un asinsvadu. Tā rezultātā, amlodipīns atslābina asinsvadus un palielina asins un skābekļa piegādi sirds, vienlaikus samazinot darba slodzi.

Valsartāns ir angiotenzīna II receptoru blokators (ARB). Tas darbojas, bloķējot vielu organismā, kas izraisa asinsvadu sašaurināšanos. Tā rezultātā, valsartāns atslābina asinsvadus. Tas pazemina asinsspiedienu un palielina asins un skābekļa piegādi sirds.

Hidrohlortiazīds ir tiazīdu grupas diurētisks līdzeklis (ūdens tabletes). Tas samazina ūdens daudzumu organismā, palielinot urīna plūsmu, kas palīdz pazemināt asinsspiedienu.

amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Pirms Izmantojot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda kombinācijas šajā pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda kombinācijas gados vecākiem cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nevēlamas sekas, kas var rasties vajadzība pēc devas pielāgošana pacientiem, kuri saņēma amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu nevajadzētu būt pirmais zāles jūs izmantojat, lai ārstētu Jūsu stāvokli. Tas ir domāts, lai var izmantot tikai pēc tam, kad esat mēģinājis citas zāles, kas nav strādājuši vai ir izraisījuši nevēlamas blakusparādības.

amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus ieliktni. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Papildus izmantošanai amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda, attieksme pret savu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un izmaiņas pārtikas produktu veidiem, ko jūs ēdat, īpaši pārtikas produktus ar augstu nātrija (sāls). Ārsts Jums pateiks, kurš no tiem ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs simptomi problēmas. Patiesībā, daudzi var justies normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu nebūs izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

Jūs varat lietot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu ar ēdienu vai atsevišķi.

Amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu amlodipīna, valsartāna un hidrohlortiazīda, ņemt to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu strādā pareizi. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu, izmantojot grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu

Reibonis, var notikt arī vieglprātību vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties no guļus vai sēdus stāvoklī, vai ja Jūs lietojat diurētisku (ūdens tabletes). Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt citas lietas, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu. Ja jūtat reiboni, atgulties tāpēc jums nav vāju. Tad sēdēt uz brīdi, pirms celt prasību, lai novērstu reibonis atkārtošanos. Ja jūs nespēku, zvaniet savam ārstam.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs kļūstat slims, ņemot amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu, jo īpaši ar smagu vai turpināt slikta dūša, vemšana vai caureja. Šie nosacījumi var radīt jums zaudēt pārāk daudz ūdens vai sāli, un var izraisīt zemu asinsspiedienu. Jūs varat arī zaudēt ūdeni, svīšana, tāpēc dzert daudz ūdens slodzes laikā vai karstā laikā.

amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu var pasliktināt simptomus stenokardija (sāpes krūtīs) vai izraisīt sirdslēkmi atsevišķiem pacientiem ar smagu sirds vai asinsvadu slimības. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir sāpes krūtīs vai diskomfortu, ātra vai neregulāra sirdsdarbība, slikta dūša vai vemšana, sāpes vai diskomfortu rokās, žokļa, muguras vai kakla, elpas trūkums, vai pastiprināta svīšana.

Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja neskaidra redze, grūtības lasīšanā, acu sāpes, vai jebkuru citu redzes izmaiņas rodas terapijas laikā vai pēc. Tas varētu liecināt par nopietnu acu problēmas. Jūsu ārsts var vēlēties acu ārsts, lai pārbaudītu acis.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu. Jums var būt nepieciešams pārtraukt amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu vairākas dienas, pirms operācijas.

Hiperkaliēmija (augsts kālija līmenis asinīs), var rasties dažiem cilvēkiem, kas saņem amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir šādi simptomi: sāpes vai sāpes vēderā, apjukums, apgrūtināta elpošana, neregulāra sirdsdarbība, slikta dūša vai vemšana, nervozitāte, nejutīgums vai tirpšana plaukstās, pēdās vai lūpām, elpas trūkums, vai vājums vai smagumu no kājām. Jautājiet ārstam, pirms lietojat kādas zāles, bagātinātāji vai sāls aizstājējus, kas satur kāliju, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas jo īpaši ietver pār-the-counter (nonprescription) Līdzekļi apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai deguna blakusdobumu problēmas, jo tie var palielināt asinsspiedienu.

amlodipīnu, valsartānu un hidrohlortiazīdu blakusparādības

amlodipīnu / hidrohlortiazīdu / valsartāns

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds, atenololu, Lasix, NORVASC, Diovan, valsartāns, enalaprilu, Toprol-XL, Benicar, Cozaar, Lopressor, Bystolic irbesartāns, Vasotec, Avapro, hidrohlortiazīdu / lizinoprilu, Dyazide , Zestril

 vai iet pievienoties amlodipīna / hidrohlortiazīda / valsartāns atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.