ammoniated dzīvsudraba (aktuāli maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ieteicams uz etiķetes, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes absorbcijas caur ādu un risku dzīvsudraba saindēšanās.

Nelietojiet šīs zāles uz dziļām vai vaļējām brūcēm vai smagus apdegumus. To darīt, var izraisīt dzīvsudrabs saindēšanās.

Uzglabāt šīs zāles prom no acīm.

Piesakies pietiekami ziedi, lai segtu skartajā zonā, un berzēt viegli.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.