amonija molibdāta (intravenozi, injekcijas maršruts) apraksts un zīmolu

Ķermeņa vajadzībām molibdēna normālai augšanai un veselībai. Pacientiem, kuri nespēj iegūt pietiekami daudz molibdēna to regulāri uzturā vai kas ir vajadzīga vairāk molibdēna, molibdēna bagātinātāji var būt nepieciešami. Tos parasti iekšķīgi in multivitamīnu / minerālo produktu, bet dažiem pacientiem var būt tos saņemt injekcijas. Molibdēns ir daļa no noteiktu enzīmu, kas ir svarīga vairāku ķermeņa funkcijām.

Deficīts molibdēna ir reti. Tomēr, ja organisms nespēj iegūt pietiekami daudz molibdēna, daži fermenti nepieciešami, lai organisms ir ietekmēta. Tas var novest pie uzkrāšanos nevēlamu vielu dažiem cilvēkiem.

Injicējamu molibdēna ievada tikai vai uzraudzībā savu veselības aprūpes speciālistu.

Labas veselības, tas ir svarīgi, ka jūs ēst sabalansētu un daudzveidīgu uzturu. Rūpīgi jebkuru diētu programmu Jūsu veselības aprūpes speciālists var ieteikt. Jūsu konkrētajā uztura vitamīnu un / vai minerālu vajadzībām, jautājiet savam veselības aprūpes profesionālo sarakstu atbilstošu pārtiku. Ja jūs domājat, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz vitamīnu un / vai minerālvielu diētu, jūs varat izvēlēties veikt uztura papildināšanai.

To molibdēna daudzums pārtikas produktos, ir atkarīgs no augsnes, kurā pārtikas produkts tiek audzēti. Daži augsnēs ir vairāk molibdēna nekā citi. Zirņi, pupas, labības produkti, lapu dārzeņi, un zema tauku satura pienu ir labas avoti molibdēna.

Dienas summa molibdēna nepieciešama ir definēts dažādos veidos.

šķīdums

Sakarā trūkums molibdēna ir reti, nav RDA vai RNI par to. Šādas dienas devas ir domājams, ir daudz, lai lielākā daļa cilvēku

Nozīme Diēta

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

alerģija

Ja jūs lietojat šo uztura papildināšanai bez receptes, rūpīgi izlasiet un ievērojiet visus piesardzības uz etiķetes. Par šo piemaksu, būtu jāapsver šādi

pediatrisks

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Geriatric

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Ziņots problēmas bērniem nav ar uzņemšanu normālu ikdienas ieteicamo daudzumu.

Citi Medical Problēmas

Ziņots problēmas vecākiem pieaugušajiem nav ar uzņemšanu normālu ikdienas ieteicamo daudzumu.

dozēšana

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

glabāšana

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo uztura bagātinātāju. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Molibdēns ir pieejams iekšķīgi tikai kā daļu no multivitamīnu / minerālvielu produktu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Neatdzesēt. Keep no sasalšanas.

Glabājiet uztura papildināšanai slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Liels daudzums molibdēna var izraisīt ķermeņa zaudēt varu. Jūsu veselības aprūpes speciālists var ieteikt Jums lietot vara papildināt kamēr molibdēna terapiju.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Piezīme: Ziņots reti indivīdi patērē pārtiku audzē augsnē, kurā ir augsts saturs molibdēna.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.