ampicilīn un sulbaktāma (injekcijas maršruts) apraksts un zīmolu

Ampicilīna un sulbaktāma kombinācija tiek izmantots, lai ārstētu bakteriālas infekcijas daudzās dažādās ķermeņa daļās.

Ampicilīna un sulbaktāma kombinācija ir antibiotika, kas pieder pie zāļu grupas, kas pazīstama kā penicilīnu un beta-laktamāzi inhibitoriem. Tas darbojas, nogalinot baktērijas un novērstu to augšanu. Tomēr šīs zāles nestrādās saaukstēšanās, gripas vai citu vīrusu infekcijām.

Šīs zāles ir jālieto tikai vai tiešā uzraudzībā ārstu.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pulveris injekciju šķīduma

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību ampicilīna un sulbaktāma kombinācijas bērniem ar ādas infekcijām. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 1 gada vecumam.

alerģija

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām ampicilīna un sulbaktāma kombinācijā bērniem ar zarnu vai kuņģa infekciju. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

pediatrisks

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām ampicilīnu un sulbaktāma kombināciju vecāka gadagājuma pacientiem.

Geriatric

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

citas Mijiedarbība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Citi Medical Problēmas

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists sniegs Jums šīs zāles slimnīcā. Šīs zāles lieto kā vārtiem vienā no saviem muskuļiem vai caur adatas novieto vienā no vēnām.

Jūsu ārsts pārbaudīs Jums cieši, kamēr jūs saņemat šīs zāles. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to saņemt. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse, kas var būt dzīvībai bīstama, un nepieciešama tūlītēja medicīniska palīdzība. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir nieze, nātrene, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas vai muti pēc tam, kad šīs zāles.

Ampicilīna un sulbaktāma kombinācija var izraisīt caureju, un dažos gadījumos tas var būt smagas. Tas var notikt 2 mēnešus vai vairāk pēc tam, kad pārtraukt lietot šīs zāles. Nelietojiet zāles, lai ārstētu caureju, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Caureja zāles var padarīt caureja sliktāks vai dara to ilgāk. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo vai ja viegla caureja turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Šīs zāles var samazināt sekas dažu perorālo kontracepcijas (kontracepcijas tabletes). Lai izvairītos no nevēlamas grūtniecības, tā ir laba ideja, lai izmantotu papildu kontracepcijas pasākumi ar saviem tabletes (piemēram, prezervatīvi, diafragma, vai kontracepcijas putas vai želeja), bet šo zāļu lietošanas.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.