anālais vēža ārstēšanu un narkotikas

Kombinētie ķīmijterapijas un staru

ķirurģija

Ko ārstēšana jūs saņemat par anālās atveres vēzi atkarīgs stadijā jūsu vēzis, jūsu vispārējo veselību un savu p.

Ārsti parasti ārstēt anālais vēzis ar kombināciju ķīmijterapijas un staru. Kopā šie divi ārstēšanas pastiprina viens otru un uzlabot izredzes izārstēt.

Jūs parasti iziet staru terapiju anālās atveres vēzi piecas vai sešas nedēļas. Ķīmijterapija parasti ievada pirmajā nedēļā un piektajā nedēļā. Ārsts drēbnieku jūsu ārstēšanas grafiku, pamatojoties uz īpašībām jūsu vēzi un jūsu vispārējo veselību. Lai gan apvienojot ķīmijterapijas un staru palielina efektivitāti divu ārstēšanu, tas arī padara blakusparādības visticamāk. Pārrunājiet ar savu ārstu, kas blakusparādības gaidīt.

Ārsti parasti izmanto dažādas procedūras, lai novērstu Anal vēzi, pamatojoties uz skatuves no vēža

Operācija, lai novērstu agrīnās stadijas anālo vēzi. Ļoti mazi anālais vēzis var noņemt ar operāciju. Šīs procedūras laikā, ķirurgs noņem audzējs un nelielu daudzumu veselīgu audu, kas ieskauj to.

Jo audzēji ir mazas, agrīnās stadijas vēža dažkārt var noņemt nesabojājot anālā sfinktera muskuļus, kas apņem anālā kanāla. Anālais sfinktera muskuļi kontrolēt zarnu kustības, tāpēc ārsti strādā, lai saglabātu muskuļus neskarts. Atkarībā no jūsu vēzis, ārsts var arī ieteikt ķīmijterapiju un staru pēc operācijas.