anastrozols

Terapeitiskās klase: pretaudzēju līdzekļi

Izmanto Anastrozola

Farmakoloģiska klase: aromatāzes inhibitoru

Daudzi krūts vēža audzējiem augt, atbildot uz estrogēnu. anastrozols traucē ar ražošanu estrogēnu organismā. Kā rezultātā, estrogēnu daudzums, ka audzējs ir pakļauta ir samazināts, ierobežojot izaugsmi audzēja.

anastrozols ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, anastrozols lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par anastrozola, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret anastrozolu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību anastrozola bērniem.

Pirms Izmantojot anastrozolu

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību anastrozola gados vecākiem pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat anastrozolu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot anastrozolu ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu anastrozola. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Veikt anastrozolu tikai kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes uz blakusparādības.

Jūs varat lietot anastrozolu ar ēdienu vai bez tā.

Anastrozols dažkārt izraisa sliktu dūšu, vemšanu, vai caureja. Tomēr, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt lietot zāles, pat ja jūs sāksiet justies slikti. Jautājiet savam ārstam veidus, lai novērstu šīs sekas vai padarīt tos mazāk smaga.

anastrozols nāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

No anastrozola deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas anastrozola. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu anastrozola, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka anastrozols darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Pareiza izmantošana anastrozola

Maz ticams, ka menopauzes sieviete var iestāties grūtniecība. Bet, jums vajadzētu zināt, ka, izmantojot anastrozolu grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu nedzimušajam bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

anastrozols var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir nieze, nātrene, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs izmantojat anastrozolu.

anastrozols var samazināt kaulu minerālo blīvumu, ja to izmanto uz ilgu laiku. Zems kaulu minerālais blīvums var izraisīt vāji kauli vai osteoporozi. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

anastrozols var palielināt holesterīna vai tauku līmeni asinīs. Ja tā notiek, ārsts var sniegt jums zāles, lai samazinātu holesterīna un tauku.

Pārtrauciet anastrozolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja jūs sākat ar sāpes krūtīs vai elpas trūkums. anastrozols var palielināt izredzes sirdslēkmes vai insulta sievietēm, kam ir bijusi sirds išēmiskās slimības.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Piesardzības pasākumi, lietojot anastrozolu

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Anastrozola blakusparādības

anastrozols

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Krūts vēža metotreksātu, tamoksifēnu, Letrozole, Arimidex, Taxol, Xeloda

Krūts vēža, metastātiska tamoksifēns, Letrozole, Arimidex, Taxol, Xeloda, Femara

Pubertātes Ginekomastija Arimidex

McCune-Albright sindroms tamoksifēns, Arimidex, Nolvadex, Soltamox