anbesol šķidrums

Izmanto Anbesol Liquid

Terapeitiskās klase: anestēzijas, Vietējais

Ķīmiskais klase: Amino Ester

Šīs zāles ir pieejamas bez receptes, tomēr ārsts var būt īpašas instrukcijas par pareizu lietošanu un devas uz savu medicīnisko problēmu.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām Benzokaīns pastilās bērnu mērķgrupā. Drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 5 gadu vecumam.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām benzokaīnu vecāka gadagājuma pacientiem.

Pirms Izmantojot Anbesol Liquid

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur Benzokaīns. Tas nedrīkst būt raksturīgi Anbesol Šķidrums. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par šīm zālēm, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā paredzēts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes uzsūkšanos ādā ķermeņa un blakusparādību risku.

Šīs zāles drīkst lietot tikai problēmas ārstē ārsts vai uzskaitītas iepakojuma virzienos apstākļos. Sazinieties ar savu ārstu, pirms to izmanto par citām problēmām, jo ​​īpaši, ja jūs domājat, ka infekcija var būt klāt.

Nelietojiet šīs zāles vairāk nekā 2 dienas, nepārbaudot vispirms ar savu ārstu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ja Jūsu stāvoklis neuzlabojas 7 dienu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Zvaniet savam ārstam, ja sākat ir smaga iekaisis kakls vai iekaisis kakls, kas notiek ar augstu temperatūru, galvassāpes, slikta dūša vai vemšana. Šīs varbūt pazīmes infekciju.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Pareiza izmantošana benzokaīnu

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Mutvārdu un zobārstniecības nosacījumi benzokaīnu aktuāls, Orajel, Orabase, Hurricaine, Cepacol Dual Relief iekaisis kakls, benzo-Jel, Anbesol Baby, Benz-O-Sthetic, Detane

Aftozs čūla triamcinolona aktuāls, deksametazons, benzokaīnu aktuāls, Orajel, amlexanox aktuāls, FIRST Mouthwash BLM, Orabase, Aphthasol, benzo-Jel, Kank-a, Trianex

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Anbesol Liquid

Anbesol Liquid blakusparādības

Anbesol (benzokaīnu aktuāli)