androderm

Izmanto Androderm

Terapeitiskās klase: Endokrīnās-Metabolisma Agent

Farmakoloģiska klase: Androgen

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecumā līdz iedarbību testosterona plākstera šajā pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecumā līdz iedarbību testosterona plākstera šajā geriatrijas iedzīvotājiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem var būt paaugstināts risks saslimt ar prostatas problēmas, tostarp prostatas vēzi, kas var būt nepieciešama piesardzīgi pacientiem, kuri saņem testosterons transdermālo plāksteri.

Pirms Izmantojot Androderm

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur testosteronu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Androderm. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ārsts pārbaudīt testosterona līmeni asinīs, pirms sākat, un, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Šīs zāles nāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Testosterons ādas plāksteris nāk divās dažādās devās un dažādu plāksteris izmēriem. Jautājiet ārstam, kas ir pareizais jums.

Pārliecinieties, ka jūs nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni pirms un pēc pieteikšanās plāksteris.

Pacientiem, izmantojot plāksteris

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot vai mainīt plāksteris, novietoti viens uz cik drīz vien iespējams. Ja tas ir gandrīz laiks, lai likts uz savu nākamo plāksteri, jāgaida līdz tam piemērot jaunu plāksteri un izlaist vienu jūs garām. Neattiecas papildu plāksterus, lai aizvietotu aizmirsto devu.

Uzglabāt plāksteri istabas temperatūrā slēgtā konteinerā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana testosterona

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un pārbaudiet problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu. Asins analīzes būs nepieciešama, lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Šīs zāles nedrīkst lietot sievietes grūtniecības vai varētu būt iestājusies grūtniecība. Testosterons var izraisīt iedzimtus defektus, ja grūtniece nāk kontaktā ar plāksteris vai zāles. Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja jūsu seksuālais partneris ir stāvoklī. Ja grūtniecība iestājas, kamēr jūs lietojat šīs zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Ja sieviete saskaras ar plāksteri, nomazgājiet ādas laukumu uzreiz ar ziepēm un ūdeni, lai noņemtu visas zāles. Ja plāksteris pielīp sievietei, noņemiet plāksteri uzreiz un mazgāt savu ādu ar ziepēm un ūdeni.

Ja Jūsu partnere sāk būt vīriešu līdzīgu izmaiņas, piemēram, neparastu matu augšanu vai palielinātu pinnes, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var palielināt risku prostatas vēzi, jo īpaši gados vecākiem vīriešiem. Pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja jums ir prostatas vēzis, vai arī, ja kāds jūsu ģimenē ir prostatas vēzis.

Šīs zāles var izraisīt asins recēšanas problēmas. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir sāpes, apsārtums vai pietūkums rokas vai kājas, elpas trūkums, asas sāpes krūtīs, vai apgrūtinātu elpošanu.

Šīs zāles var palielināt risku iegūt sirds vai asinsvadu problēmas, tostarp sirdslēkmes vai insulta. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir sāpes krūtīs, kas var izplatīties uz rokas, žokļu, muguras vai kakla, ģībonis, galvassāpes, slikta dūša, vemšana, apgrūtināta elpošana, grūtības redzēt vai runājot, vai neparastu svīšana.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Androderm

Dažos gadījumos šīs zāles var samazināt summu, spermas vīrieši un ietekmēt to spēju radīt bērnus. Ja jūs plānojat ir bērni, konsultējieties ar savu ārstu pirms šo zāļu lietošanas.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir pārāk bieži uzcelt dzimumlocekļa, slikta dūša, vemšana, dzeltenu ādu vai baltumu acis, vai pietūkums potītes.

Šīs zāles var izraisīt pietūkumu krūtīm (ginekomastija) un krūšu sāpēm dažiem pacientiem. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Šīs zāles var izraisīt izmaiņas līmeņa holesterīna un tauku līmeni asinīs. Ja rodas šis nosacījums, ārsts var sniegt jums zāles, lai pielāgotu holesterīna un tauku. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas.

Šīs zāles satur alumīniju, kas var izraisīt ādas apdegumus piestiprināšanās vietā, ja jums ir procedūra, ko sauc par magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MRI), skenēšanas, kamēr jūs valkā plāksteris. Jānoņem ielāpu pirms jūsu MRI, lai novērstu ādas apdegumus.

Sazinieties ar savu ārstu, ja vieglas, apdegums, piemēram, ādas čūlas, apsārtums, nieze vai pietūkums rodas vietā pieteikuma laikā vai pēc ārstēšanas.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Androderm blakusparādības

Androderm (testosterona)

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs 3 Vidēji ļaunprātīga potenciāls

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Hipogonādisms, Male testosterons, Androgel, Axiron, HCG, Depo-Testosterons, Testim, Pregnyl, horiona gonadotropīnu (hCG), Fortesta, Ovidrel, Novarel, metiltestosterons, GONAL-f, Delatestryl, Aveed, Testopel, Halotestin, folikulus stimulējošais hormons, Follistim , Android, Androxy, Chorex