anestēzijas, vietējā (vietēja lietošana maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Drošai un efektīvai šo zāļu lietošanu

Šīs zāles drīkst lietot tikai problēmas ārstē ārsts vai uzskaitītas iepakojuma virzienos apstākļos. Sazinieties ar savu ārstu, pirms to izmanto par citām problēmām, jo ​​īpaši, ja jūs domājat, ka infekcija var būt klāt. Šīs zāles nedrīkst lietot, lai ārstētu noteikta veida ādas infekcijas vai nopietnas problēmas, piemēram, smagus apdegumus.

Izlasiet etiķeti ļoti uzmanīgi, lai redzētu, vai produkts satur jebkuru alkoholu. Alkohols ir uzliesmojošs un var aizdegties. Nelietojiet produktu, kas satur alkoholu pie uguns vai atklātas liesmas, vai kamēr smēķēšana. Tāpat nav dūmu pēc izmantojot vienu no šiem produktiem, līdz tas ir pilnībā izžuvis.

Ja lietojat šīs zāles uz jūsu sejas, jābūt ļoti uzmanīgiem, lai saņemtu to acīs, mutē vai degunā. Ja jūs izmantojat aerosola vai aerosola veida šīm zālēm, nesmidziniet to tieši uz jūsu sejas. Tā vietā, izmantojiet savu roku vai aplikatoru (piemēram, sterils marles spilventiņu vai vates tamponu) piemērot zāles.

Pacientiem lieto butamben

glabāšana

Lai izmantotu lidokaīns plēvi veidojošo želeja (piemēram, DermaFlex)

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet šīs zāles automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.