anestēzijas, vispārējā ieelpošana, parenterāla, taisnās zarnas

Izmanto šīs zāles

Vispārējie anestēzijas parasti tiek izmantotas, lai ražotu samaņas zudumu, pirms un operācijas laikā. Tomēr dzemdniecībā (darba un piegādes) vai dažiem nelieliem procedūrām, anestēzijas var dot nelielos daudzumos, lai mazinātu trauksmi vai sāpes neradot bezsamaņu. Daži no anestēzijas var izmantot dažām procedūrām medicīnas ārsta vai zobārsta kabinetā.

Propofolu lieto dažkārt pacientiem intensīvās terapijas nodaļās slimnīcās izraisīt bezsamaņu. Tas var ļaut pacientiem izturēt stresu ir intensīvās terapijas nodaļā, un palīdzēt pacientiem jāsadarbojas, kad mašīna ir jāizmanto, lai palīdzētu ar elpošanu. Tomēr, propofols nedrīkst lietot bērniem intensīvās terapijas nodaļās.

Tiopentāla arī dažreiz lieto, lai kontrolētu krampjus (lēkmes), ko rada dažas zāles vai krampjiem. Tiopentāls var tikt izmantoti, lai samazinātu spiedienu uz smadzenēm noteiktos apstākļos. Tiopentāla arī tiek izmantoti, lai palīdzētu ārstētu dažas garīgās attīstības traucējumiem. Tiopentāla var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

Vispārējie anestēzijas parasti tiek dota ieelpojot vai injicējot vēnā. Tomēr daži anestēzijas var dot rektāli palīdzēt ražot gulēt pirms operācijas vai dažu citu kārtību. Lai gan lielākā daļa vispārējās anestēzijas var izmantot paši ražo samaņas zudums, daži bieži izmanto kopā. Tas ļauj efektīvāku anestēzijai atsevišķiem pacientiem.

Vispārējie anestēzijas doti tikai vai zem tiešā uzraudzībā ārsta vai zobārsta apmācītu tos izmantot. Ja jums būs saņemt vispārēju anestēziju operācijas laikā, ārsts vai anesteziologs dos jums zāles un rūpīgi sekot savu progresu.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, ketamīnu un tiopentāla izmanto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms šo zāļu lietošanas

Anestēzijas sniegtie ieelpojot un ketamīna ir pārbaudītas ar bērniem, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā viņi dara pieaugušajiem.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu etomidātu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot tiopentāla intravenozi bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, izmantojot tiopentāla vēnā bērniem nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Propofolu ir pārbaudīts bērniem ražot samaņas zudumu, pirms un operācijas laikā. Tas nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem. Propofolu nedrīkst lietot kritiski slimiem bērniem, lai palīdzētu bērniem izturēt stresu ir intensīvās terapijas nodaļā. Daži kritiski slimiem bērniem ir izstrādājuši problēmas ar to ķermeņa chemistries saņemot propofolu, un daži bērni ir miruši, kā rezultātā šis. Nav zināms, vai propofolu vai smagas slimības, kas bērniem izraisa šo problēmu.

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām barbiturātu anestēzijas (methohexital un tiopentāla), etomidātu, propofols, un anestēzijas sniegtajiem ieelpojot. Tas var palielināt iespēju blakusparādību

Ketamīns nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Vispārējie anestēzijas var izraisīt nevēlamu iedarbību, piemēram, miegainība, kas jaundzimušo bērnu, ja liels daudzums dzemdību laikā ir dota mātei.

Barbiturāti anestēzijas līdzekļi (methohexital un tiopentāla), halotāns, un propofols nokļūst mātes pienā. Tomēr ir ziņots vispārējās anestēzijas nav radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat kādu no zāļu šajā klasē, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Par vispārējo anestēziju deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Jūsu ārsts izlems par tiesībām summu jums. Deva būs atkarīga no

Pacientiem dodies mājās 24 stundu laikā pēc saņemšanas vispārēju anestēziju

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Pareiza šī produkta lietošanu

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi Lai gan šo zāļu lietošanas