anestēzijas, vispārējā (ieelpošanu, parenterāla maršruts, taisnās zarnas maršruts), pirms lietošanas

alerģija

pediatrisks

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Anestēzijas sniegtie ieelpojot un ketamīna ir pārbaudītas ar bērniem, un nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā viņi dara pieaugušajiem.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu etomidātu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot tiopentāla intravenozi bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, izmantojot tiopentāla vēnā bērniem nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Propofolu ir pārbaudīts bērniem ražot samaņas zudumu, pirms un operācijas laikā. Tas nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem. Propofolu nedrīkst lietot kritiski slimiem bērniem, lai palīdzētu bērniem izturēt stresu ir intensīvās terapijas nodaļā. Daži kritiski slimiem bērniem ir izstrādājuši problēmas ar to ķermeņa chemistries saņemot propofolu, un daži bērni ir miruši, kā rezultātā šis. Nav zināms, vai propofolu vai smagas slimības, kas bērniem izraisa šo problēmu.

Geriatric

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām barbiturātu anestēzijas (methohexital un tiopentāla), etomidātu, propofols, un anestēzijas sniegtajiem ieelpojot. Tas var palielināt iespēju blakusparādību

grūtniecība

Ketamīns nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Zīdīšanas

Vispārējie anestēzijas var izraisīt nevēlamu iedarbību, piemēram, miegainība, kas jaundzimušo bērnu, ja liels daudzums dzemdību laikā ir dota mātei.

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Citi Medical Problēmas

Barbiturāti anestēzijas līdzekļi (methohexital un tiopentāla), halotāns, un propofols nokļūst mātes pienā. Tomēr ir ziņots vispārējās anestēzijas nav radīt problēmas māsu zīdaiņiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat kādu no zāļu šajā klasē, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši