anidulafungīns intravenozi

Terapeitiskās klase: Pretsēnīšu

Izmanto Anidulafungīna

Farmakoloģiska klase: Glikāna sintēzes inhibitora

Ķīmiskais klase: ehinokandīns

Anidulafungīns ir jāpiešķir tikai vai tiešā uzraudzībā ārsta.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Anidulafungīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret anidulafungīnu vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām anidulafungīna injekcijām bērniem no 16 gadu vecuma un jaunāki. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību anidulafungīna injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Pirms Izmantojot anidulafungīnu

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu anidulafungīnu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums anidulafungīna. Anidulafungīns ir dota caur adatas ievietots vēnā un noteiktā vairāk nekā 45 minūtes, līdz 3 stundām, atkarībā no jūsu devu

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums cieši, kamēr jūs saņemat anidulafungīna. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka zāles ir darbojusies pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir kādi simptomi aknu darbības traucējumiem, tostarp tumšas krāsas urīns vai gaiši izkārnījumi, slikta dūša, vemšana, ēstgribas zudums, sāpes jūsu augšējā kuņģa, vai dzeltena ādas vai acīs.

anidulafungīns var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutes saņemot anidulafungīna.

Svarīgi pastāstīt ārstam, ja esat grūtniece, plānojat grūtniecību.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Pareiza lietošana Anidulafungīna

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Kandidēmijas flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, vorikonazolu, Amphocin, Sporanox mikafungīnam, kaspofungīns, VFEND, AmBisome, Mycamine

Barības vada kandidoze flukonazols, Diflucan, itrakonazols, amfotericīnu b, vorikonazolu, Amphocin, Sporanox mikafungīnam, kaspofungīns, VFEND, Mycamine, anidulafungīns

Piesardzības pasākumi, lietojot anidulafungīnu

Anidulafungīna blakusparādības

anidulafungīns