Anorgazmija Sievietēm ārstēšana un zāles

Dzīvesveida izmaiņām un terapija

medicīnisko aprūpi

Anorgazmija var būt grūti ārstēt. Jūsu ārstēšanas plānu būs atkarīga pamatcēlonis jūsu simptomi, bet ārsts var ieteikt kombināciju dzīvesveida izmaiņām, terapijas un medikamentiem.

Vairumam sieviešu, galvenā daļa no ārstēšanas ietver risināt attiecību problēmas un ikdienas stresa. Izpratne savu ķermeni un mēģina dažādus seksuālās stimulācijas arī var palīdzēt.

Palielina seksuālo stimulāciju. Sievietēm, kuras nekad nav bijis orgasms nevar iegūt pietiekami daudz efektīvu seksuālo stimulāciju. Lielākā daļa sieviešu ir nepieciešama tieša vai netieša stimulācija klitora, lai orgasmu, bet ne visas sievietes realizēt to.

Komutācijas seksuālās pozīcijas var ražot vairāk klitora stimulāciju vaginālā iespiešanās laikā; dažas pozīcijas arī ļauj jums vai jūsu partneris, lai maigi pieskarties jūsu klitoru seksa laikā. Izmantojot vibratoru seksa laikā arī var palīdzēt izraisīt orgasmu. Garīgās tēlainība vai fantasizing seksa laikā arī var palīdzēt.

Dažām sievietēm, ierīce sauc klitora vakuuma var uzlabot asinsriti un palielina stimulāciju. Šī ierīce ir akumulatoru darbināmas un rokas, ar tasi, kas atbilst vairāk nekā klitoru.

Mēģiniet seksa terapiju. Seksa terapeiti ir terapeiti, kas specializējas ārstējot seksuālo bažas. Jums var būt neērti vai nervu par redzēt seksa terapeits, bet seksa terapeiti var būt ļoti noderīga, ārstējot Anorgazmija. Terapija bieži ietver seksuālo izglītību, palīdzēt ar komunikācijas prasmes, un uzvedības vingrinājumi, ka jūs un jūsu partneris izmēģināt mājās.

Piemēram, jūs un jūsu partneris var lūgt nodarboties “sajūtams Focus” vingrinājumi, specifisks ķermeņa pieskaras vingrinājumi, kas māca jums, kā pieskarties un prieks jūsu partneris bez koncentrējoties uz orgasmu. Vai jūs un jūsu partneris var iemācīties apvienot situāciju, kad jums sasniegt orgasmu – piemēram klitora stimulāciju – ar situāciju, kurā jūs vēlaties, lai sasniegtu orgasmu, piemēram, maksts iespiešanās. Izmantojot šīs metodes un citiem, jūs varat iemācīties apskatīt orgasmu par vienu patīkamu daļa no seksuālās tuvības, nevis visa mērķi katru seksuālās sastapties.

Hormonu terapijas nav garantēta noteikt par Anorgazmija. Bet tie var palīdzēt. Līdz ar to var ārstēt pamatā esošās medicīnisko stāvokli.

Testosterona terapija. Testosterons spēlē svarīgu lomu sieviešu seksuālo funkciju, lai gan daudz zemākām summām. Tā rezultātā, testosterons var palīdzēt palielināt seksuālo uzbudinājumu. Tomēr, aizstājot testosterona sievietēm ir pretrunīga, un tas ir Pārtikas un zāļu pārvalde nav apstiprināti seksuāla disfunkcija sievietēm.

Turklāt, tas var izraisīt negatīvas blakusparādības, ieskaitot pinnes, lieko ķermeņa apmatojuma (hirsutisma) un vīriešu modelis baldness. Testosterons šķiet visefektīvākais sievietēm ar zemu testosterona līmeni, kā rezultātā ķirurģiskās izņemšanas olnīcu (ovarektomijas). Ja jūs izvēlaties izmantot šo terapiju, Jūsu ārsts rūpīgi uzraudzīs Jūsu simptomi, lai pārliecinātos, ka jūs neesat piedzīvo negatīvas blakusparādības.