Antabuse (disulfirāma) lietojumi, devu, blakusparādības

Kas ir Antabuse?

Antabuse lieto dažiem cilvēkiem ar hronisku alkoholismu. Šīs zāles var palīdzēt uzturēt jūs no dzeršanas dēļ nepatīkamas blakusparādības, kas notiek, ja jūs patērēt alkoholu, ņemot Antabuse.

Antabuse lieto kopā ar uzvedības izmaiņām, psihoterapijas un konsultāciju atbalstu, lai palīdzētu atmest dzeršanu. Šīs zāles nav izārstēt alkoholismu.

Jums nevajadzētu lietot Antabuse ja esat nesen lietojis metronidazolu vai paraldehīdu, vai, ja ir lietots jebkādus pārtikas produktus vai produktus, kas satur alkoholu (mouthwash, klepus zāles, cooking vīnu vai etiķi, dažas desertos, un citi).

Svarīga informācija

Antabuse nekādā gadījumā nedrīkst ievadīt personai bez viņa zināšanām par konkrētās zāles.

Nelietojiet Antabuse ja esat lietojuši alkoholu pēdējo 12 stundu laikā. Nelietojiet alkoholu, vienlaikus ņemot disulfirāmu un līdz 14 dienām pēc tam, kad pārtraukt šo zāļu lietošanu.

Jums nevajadzētu lietot Antabuse ja Jums ir alerģija pret disulfirāma, vai ja

Jūs pēdējā laikā esat lietojis metronidazolu (Flagyl) vai paraldehīdu; vai

Pirms šo zāļu lietošanas

Jūs esat apēduši pārtiku vai produktus, kas satur alkoholu (mouthwash, klepus zāles, cooking vīnu vai etiķi, dažas desertos, un citi).

Lai pārliecinātos Antabuse ir droši par jums, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir

aknu vai nieru slimība

sirds slimības, augsts asinsspiediens, vēsture infarkts vai insults

pavājināta vairogdziedzera

diabēts

lēkmes vai epilepsija

galvas trauma vai smadzeņu bojājumus

bijušas garīgās slimības vai psihoze

alerģija uz gumiju; vai

ja Jūs lietojat fenitoīnu (Dilantin), tuberkulozes zāles vai asins plānāks (varfarīns, Coumadin, Jantoven).

valdība grūtniecības kategorija C. Nav zināms, vai Antabuse kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Nav zināms, vai disulfirāms nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Jūs nedrīkstat barot bērnu ar krūti, lietojot šīs zāles.

Nedod šīs zāles, lai ikviens līdz 18 gadu vecumam bez ārsta konsultācijas.

Veikt Antabuse tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Ievērot visus norādījumus uz jūsu recepšu etiķetes. Jūsu ārsts var reizēm mainīt devu, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vislabākos rezultātus. Nelietojiet šīs zāles lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts.

Jums būs nepieciešama bieža asins analīzes, lai pārbaudītu Jūsu aknu darbību.

Valkāt medicīnisko brīdinājuma frāzi vai veikt ID karti, kurā norādīts, ka Jūs lietojat Antabuse. Visas medicīniskās aprūpes sniedzējs, kurš izturas pret jums vajadzētu zināt, ka jūs izmantojat disulfirāmu.

Kad Antabuse izmanto kā daļu no ārstēšanas programmas alkohola atkarības vai detoksikāciju, ārsts var ieteikt, ka šīs zāles dot jums ar ģimenes locekļa vai citu aprūpētāju. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūs lietojat zāles, kā tas tika noteikts kā daļa no ārstēšanas.

Kā man būtu jāņem Antabuse?

Papildu formas konsultāciju un / vai uzraudzību var ieteicama ārstēšanas laikā.

Lai iegūtu labākos rezultātus, turpināt izmantot šīs zāles, kā norādīts. Antabuse dažreiz dots līdz pat vairākiem mēnešiem vai gadiem.

Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Veikt Pārējā dienas devās pie vienmērīgi izvietotas starplaikiem, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi.

Nelietojiet alkoholu, vienlaikus ņemot Antabuse. Izvairieties no situācijām, kas var kārdināt jūs dzert.

Jāapzinās, ka daudz kopīgu produkti satur nelielu daudzumu alkohola, pietiek izraisīt Antabuse reakciju. Šādi produkti ir skūšanās, Ķelne, smaržas, dezodorantu, mouthwash, antiseptiskas savelkošas ādas izstrādājumi, matu krāsas, un citi. Pārbaudiet etiķeti, lai redzētu, vai kāds pārtikas produkts vai zāles produkts satur spirtu. Vaicājiet farmaceitam, ja Jums ir jautājumi.

Izvairieties nonākt saskarē ar ne-patēriņa produktiem, kas var saturēt alkoholu: krāsu atšķaidītājus, šķīdinātāji, traipiem, lakas un citi.

Izvairieties kas nonāk saskarē ar vai elpošanas dūmi pesticīdu vai izmantoto ķīmisko vielu ražošanā vai dažu citu nozaru (vaski, krāsvielas, sveķi, un smaganas).

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Antabuse: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pat neliels daudzums alkohola var radīt nepatīkamus simptomus, kamēr Antabuse ir jūsu organismā. Šie simptomi ir

pietvīkums (siltums, apsārtums, vai tingly sajūta)

Kas notiek, ja es garām devu?

svīšana, palielināta slāpes, pietūkums, straujš svara pieaugums

Kas notiek, ja es pārdozēt?

slikta dūša, vemšana smaga

kakla sāpes, pulsējošas galvassāpes, neskaidra redze

Ko man vajadzētu izvairīties, ņemot Antabuse?

sāpes krūtīs, elpas trūkums (pat ar vieglu slodzes)

ātri vai sirdsklauves sirdsdarbību vai plīvo krūšu kurvī

apjukums, vājums, vērpšanas sajūta, sajūta nestabila; vai

Antabuse blakusparādības

sajūta galvā, piemēram, jūs varētu iet ārā.

Vere simptomi var rasties, ja Antabuse un lielu daudzumu alkohola tiek izmantoti kopā, piemēram, stipras sāpes krūtīs izplatās uz jūsu žokļa vai pleca, lēna sirdsdarbība, vājš pulss, krampji, ģībonis, vāja vai sekla elpošana, vai lēna elpošana (elpošana var apstāties ). Disulfirāms alkohola reakcija var būt letāls.

Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir

acu sāpes vai pēkšņas redzes zudums

apjukums, neparastas domas vai uzvedība; vai

aknu darbības traucējumi – slikta dūša, sāpes vēdera augšējā daļā, nieze, nogurums, apetītes zudums, tumšs urīns, māla krāsas izkārnījumi, dzelte (dzeltena ādas vai acīs).

Bieži Antabuse blakusparādības var būt

ādas izsitumi, pinnes

vieglas galvassāpes, nogurums

impotence, interese par seksu zaudējums; vai

metāla vai ķiploku līdzīgi garša mutē.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Citas zāles var mijiedarboties ar disulfirāmu, ieskaitot recepšu un pār-the-counter zāles, vitamīnus un augu izcelsmes produktiem. Pastāstiet katru no jūsu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem par visām zālēm, ko lietojat tagad un kādas zāles Jums sākt vai pārtraukt izmantot.

2.01.2014-03-13, 03:23:39

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Alkohols Atkarība naltreksons, Vivitrol, disulfirāms, Campral, Revia, acamprosate

Citu narkotisko vielu ietekmē Antabuse?

Antabuse (disulfirāms)