Antabuse

Disulfirāms nekad nedrīkst ievadīt pacientam, kad viņš ir stāvoklī alkohola reibumā, vai bez viņa pilnīgas zināšanas. Ārstam vajadzētu uzdot radiniekiem attiecīgi.

Izmanto Antabuse

Terapeitiskās klase: Etanols Atkarība

Disulfirāms ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par šīm zālēm ir veikti tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu disulfirāma bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu disulfirāma gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot Antabuse

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm darbībām nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu, mainīt dažas citas zāles esat lietojis, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Papildus dzērieni, alkohols ir atrodams daudzos citos produktos. Reading sastāvdaļu sarakstu uz pārtikas produktiem un citiem produktiem, pirms to lietošanas palīdzēs jums izvairīties no alkohola. Nelietojiet alkoholu saturošus pārtikas produktus, piemēram, mērcēm un etiķus.

Pirms veikt pirmo šo zāļu devu, pārliecinieties, ka Jums nav veikušas nekādus alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu produktu vai zāles (piemēram, toniki, eliksīru, un klepus sīrupi) pēdējo 12 stundu laikā. Ja neesat pārliecināts par spirta saturu zāles esat lietojis, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Lietot šīs zāles katru dienu, kā norādījis ārsts. Šīs zāles parasti lieto katru rītu. Tomēr, ja tā liek jums miegains, jautājiet savam ārstam, ja Jūs varat ņemt to pirms gulētiešanas vietā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Nedzeriet alkoholu, pat nelielas summas, kamēr lietojat šīs zāles, un 14 dienas pēc tā lietošanas pārtraukšanas, jo alkohols var padarīt Jūs ļoti slims. Papildus dzērieni, alkohols ir atrodams daudzos citos produktos. Reading sastāvdaļu sarakstu uz pārtikas produktiem un citiem produktiem, pirms to lietošanas palīdzēs jums izvairīties no alkohola. Jūs varat arī izvairīties no alkohola, ja jums

Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Daži no simptomiem var rasties, ja jūs izmantot jebkuru alkoholu, kamēr lietojat šīs zāles, ir

Pareiza izmantošana Antabuse

Šie simptomi ilgst tik ilgi, kamēr ir kāds alkohols palicis jūsu sistēmā, no 30 minūtēm līdz vairākām stundām. Retos gadījumos, ja Jums ir smaga reakcija vai ir veikušas pietiekami lielu daudzumu alkohola, sirdslēkme, bezsamaņa, krampji (lēkmes), un nāvi var notikt.

Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs veiktu identifikācijas karti, kurā norādīts, ka jūs lietojat šīs zāles. Šī karte ir jāuzskaita simptomi visbiežāk rodas, ja tiek pieņemts alkohols, un ārsts, klīnikā vai slimnīcā, pie kuras jāgriežas avārijas gadījumā. Šīs kartes var būt pieejamas no ražotāja. Uzdod savu veselības aprūpes profesionālo, ja jums ir kādi jautājumi par šo.

Ja jūs lietojat šīs zāles ilgu laiku (piemēram, vairāku mēnešu laikā), ārsts vajadzētu pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs.

Pirms iegādāties vai izmantojot jebkuru šķidro recepti vai nonprescription zāles, sazinieties ar savu farmaceitu, lai redzētu, vai tas ir alkohols.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt miegainību un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Ja tā notiek, nevadiet transportlīdzekļus, apkalpot mehānismus, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja jūs neesat brīdinājumu.

Disulfirāms papildinās ietekmei citiem CNS nomācošiem līdzekļiem (zāles, kas palēnina nervu sistēmu un var izraisīt miegainība). Daži CNS nomācošiem piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, citi alerģijas, vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles; recepšu sāpes zāles vai narkotikas; barbiturāti, medicīna konfiskāciju; muskuļu relaksanti vai anestēzijas, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no augšas, kamēr lietojat šīs zāles.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Antabuse

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Antabuse blakusparādības

Antabuse (disulfirāms)

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Alkohols Atkarība naltreksons, Vivitrol, disulfirāms, Campral, Revia, acamprosate