antihistamīna, tūskas, un pretsāpju kombinācija mutvārdu

Izmanto šīs zāles

2000. gada novembrī, Pārtikas un zāļu pārvalde (FDA) izdeva veselības brīdinājumu sabiedrību par fenilpropanolamīns (PPA), jo pastāv risks, hemorāģisko insultu. FDA, ko atbalsta rezultātu pētniecības programmas, lūdza, lai ražotāji brīvprātīgi pārtraukt mārketinga produktus, kas satur PPA un ka patērētājiem strādā ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējiem, lai izvēlētos alternatīvus produktus.

Antihistamīna, tūskas, un pretsāpju kombinācijas ir iekšķīgi atbrīvot šķaudīšana, iesnas, deguna blakusdobumu un aizlikts deguns (aizlikts deguns), drudzis, galvassāpes un sāpes un sāpes saaukstēšanās, gripa, un siena drudzis. Šīs kombinācijas nesatur sastāvdaļas, lai mazinātu klepu.

Antihistamīna līdzekļi tiek izmantoti, lai atvieglotu vai novērstu simptomus siena drudzi un cita veida alerģijas. Tās var arī palīdzēt mazināt simptomus saaukstēšanās, piemēram, šķaudīšanu un iesnas. Viņi strādā, novēršot ietekmi vielas histamīna kuru ražo organismā. Antihistamīna ietverti šādu kombināciju ir

brompheniramine, hlorfeniramīns, dexbrompheniramine, difenhidramīnu pheniramine, phenyltoloxamine, pyrilamine, un triprolidīna.

Tūsku, piemēram, fenilefrīna un pseidoefedrīna, ražot sašaurinājums asinsvadu. Tas noved pie klīringa aizlikts deguns, bet tas var arī izraisīt asinsspiediena pieaugumu pacientiem, kam ir augsts asinsspiediens.

Pretsāpju līdzekļi, piemēram, acetaminofēns un salicilāti (piemēram, aspirīns, nātrija salicilāts), tiek izmantotas šādas kombinācijas, zāles, lai palīdzētu atbrīvot drudzis, galvassāpes, sāpes, un sāpes.

Daži no šīs zāles ir pieejamas bez receptes. Tomēr ārsts var būt īpašas instrukcijas par pareizu devu šīm zālēm par savu veselības stāvokli.

Pirms šo zāļu lietošanas

Nedod nekādas pār-the-counter (OTC) klepus un aukstā zāles uz bērnu vai bērnu līdz 4 gadu vecumam. Šo zāļu lietošana ļoti maziem bērniem var izraisīt nopietnas vai, iespējams, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Ļoti mazi bērni parasti ir jutīgāki pret ietekmi šīs zāles. Asinsspiediena paaugstināšanās, murgi, neparasts satraukums, nervozitāte, nemiers vai uzbudināmība, var būt biežāk sastopami bērniem. Arī garīgās izmaiņas var būt biežāk sastopami maziem bērniem, kuri lieto šīs kombināciju zāles.

Nedod nekādas pār-the-counter (OTC) klepus un aukstā zāles uz bērnu vai bērnu līdz 4 gadu vecumam. Šo zāļu lietošana ļoti maziem bērniem var izraisīt nopietnas vai, iespējams, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Pirms dot jebkādu kombināciju zāles bērnam, pārbaudiet lietošanas etiķeti ļoti uzmanīgi. Dažas no šīm zālēm ir pārāk spēcīga lietošanai bērniem. Ja neesat pārliecināts, vai kāds konkrēts produkts var dot bērnam, vai ja Jums ir kādi jautājumi par summu, lai dotu, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Nedod aspirīnu vai citi salicilāti bērnam vai pusaudzis ar drudzi vai citi simptomi vīrusu infekcijas, īpaši gripa vai vējbakām, iepriekš apspriežot to izmantošanu ar sava bērna ārstu. Tas ir ļoti svarīgi, jo salicilāti var izraisīt nopietnas slimības, ko sauc par Reja sindromu bērniem un pusaudžiem ar drudzi, ko izraisa vīrusa infekcija, īpaši gripa vai vējbakām. Arī bērniem var būt jutīgāki pret aspirīnu vai citiem salicilātiem ietverto daži no šiem medikamentiem, īpaši, ja tie ir drudzis vai ir zaudējuši lielu daudzumu ķermeņa šķidrumu, jo vemšana, caureja, vai pastiprināta svīšana.

Veciem cilvēkiem parasti ir jutīgāki pret ietekmi šīs zāles. Apjukums, apgrūtināta vai sāpīga urinācija, reibonis, miegainība, ģībonis, vai sausuma sajūta mutē, degunā vai rīklē var būt iespējams, ka gados vecākiem pacientiem. Arī murgi vai neparasts satraukums, nervozitāte, nemiers, vai uzbudināmība var būt biežāk sastopami gados vecākiem cilvēkiem.

Neregulāra izmantošana antihistamīna, tūskas atvieglošanai, un pretsāpju kombinācijas nav iespējams radīt problēmas auglim vai jaundzimušajam. Tomēr, ja šīs zāles tiek izmantotas lielākas devas un / vai uz ilgu laiku, tad iespēja, ka problēmas var rasties, var palielināties. Par atsevišķām sastāvdaļām šo kombināciju, piemēro šādus nosacījumus

Regulāra lietošana salicilātu vēlu grūtniecības var radīt nevēlamu ietekmi uz sirds vai asins plūsmu uz augli vai jaundzimušo bērnu. Izmantot salicilātu pēdējo 2 nedēļu grūtniecības laikā var izraisīt asiņošanu problēmas auglim pirms piegādes vai tās laikā, vai jaundzimušo bērnu. Arī pārāk daudz izmantot no salicilātu pēdējos 3 grūtniecības mēnešos var palielināt garumu grūtniecības, pagarināt darba, rada citas problēmas dzemdību laikā, vai izraisīt smagu asiņošanu mātei laikā, pirms vai pēc dzemdībām. Nelietojiet aspirīnu pēdējo 3 mēnešu grūtniecības laikā, ja vien tā ir pasūtīts pēc ārsts.

Ja Jūs barojat bērnu ar krūti iespēja, ka varētu rasties problēmas, ir atkarīgs no sastāvdaļu kombināciju. Par atsevišķām sastāvdaļām šo kombināciju, piemēro šādus nosacījumus

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat savu zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nelietojiet to biežāk nekā ieteicams uz etiķetes, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Ja šīs zāles kairina kuņģi, jūs varat ņemt to ar ēdienu vai glāzi ūdens vai piena, lai samazinātu kairinājumu.

Pareiza šī produkta lietošanu

Par pacientiem, kuri lieto paplašināta tablete formu šīs zāles

Ja kombinācijā zāles, kas satur aspirīnu ir spēcīga etiķi līdzīgu smaržu, nelietojiet to. Šī smarža nozīmē, ka zāles ir salaužot. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu farmaceitu.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Aukstā simptomiem un sinusa sāpes un sastrēgumi

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Piesardzības pasākumi Lai gan šo zāļu lietošanas

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pirms jums ir kādi ādas testi alerģijas, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Testa rezultātus var ietekmēt antihistamīna šīs zāles.

Sazinieties ar savu ārstu, ja simptomi neuzlabojas vai kļūt sliktāk, vai ja jums ir augsta temperatūra.

Ar šīm zālēm antihistamīna papildinās alkohola ietekmi un citu centrālās nervu sistēmas (CNS) depresantu (zāles, kas palēnina nervu sistēmu un var izraisīt miegainību). Daži CNS nomācošiem piemēri ir citas antihistamīna vai zāles siena drudzis, citi alerģijas, vai saaukstēšanās, nomierinoši līdzekļi, trankvilizatori, vai miega zāles; recepšu sāpes zāles vai narkotiku tirdzniecību; barbiturāti, zāles krampju; muskuļu relaksanti vai anestēzijas, tostarp dažas zobārstniecības anestēzijas . Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat kādu no iepriekš, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Arī kuņģa problēmas var būt biežāk notikt, ja jūs dzert alkoholiskos dzērienus, vienlaikus lietojat zāles, kas satur aspirīnu. Turklāt, dzerot lielu daudzumu alkoholisko dzērienu, kamēr lietojat zāles, kas satur acetaminofēns var izraisīt aknu bojājumus.

Ar šīm zālēm antihistamīna var izraisīt daži cilvēki kļūst miegains, reibonis, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu.

Ar šīm zālēm tūskas var izraisīt daži cilvēki kļūst nervozs vai nemierīgs, vai ir problēmas miega. Ja jums ir problēmas ar miegu, veic pēdējā šo zāļu devu katru dienu dažas stundas pirms gulētiešanas. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Arī šīs zāles var pievienot CNS stimulants un citām sekām uztura palīglīdzekļus. Nelietojiet zāles diētas vai apetītes kontroli, lietojot šīs zāles, ja vien jums ir pārbaudīt ar savu ārstu.

, Pirms jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka lietojat šīs zāles.

Antihistamīni var izraisīt ādas sausumu mutē, degunā un rīklē. Pagaidu atbrīvojumu no mutes sausums, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja jūsu mute turpina justies sauss ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un sēnīšu infekcijām.

Pārbaudiet etiķeti visu pār-the-counter (OTC), nonprescription un recepšu medikamentu jūs tagad veikt. Ja kāds satur acetaminofēns vai aspirīnu vai citi salicilāti, ieskaitot diflunizāls vai bismuta subsalicilātu (piemēram, Pepto-Bismol), jābūt īpaši uzmanīgiem. Šī kombinācija zāles satur acetaminofēns un / vai salicilātu. Tādēļ, ņemot to, bet jebkuru zāļu, kas satur šīs zāles var izraisīt pārdozēšanu. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pacientiem aspirīna saturošas zāles

Cukura diabēta pacientiem, kas lieto salicilāta saturošas zāles, var rasties viltus urīna cukura testu rezultāti

Mazākas devas vai neregulāra lietošana parasti neietekmēs urīna cukura testus. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, īpaši, ja jūsu diabēts netiek labi kontrolēts.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Lai gan nopietnas blakusparādības reti kad šīs zāles tiek pieņemts kā ieteikts, tie var būt biežāk notikt, ja: ir lietojis pārāk daudz zāles, tas ir pieņemts lielās devās, vai arī tas ir pieņemts uz ilgu laiku.

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Pazīmes smagas acetaminofēns pārdozēšanas var neparādīties līdz tiek pieņemts 2 līdz 4 dienas pēc pārdozēšanas, bet ārstēšana, lai novērstu aknu bojājumus vai nāvi, ir uzsākta 24 stundas vai mazāk pēc tam tiek pieņemts pārdozēšana laikā.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Ne visi no iepriekš minētajām blakusparādībām ir ziņots attiecībā uz katru no šiem medikamentiem, bet tie ir ziņots, ka vismaz viens no tiem. Ir dažas līdzības starp šiem kombinētās zāles, tik daudz no iepriekš minētajām blakusparādībām, var rasties ar kādu no šīm zālēm.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.