antiholīnerģiskie un spazmolītiskie (orāli, parenterāli maršruts, taisnās zarnas maršruts, transdermālais maršruts) pareizu

dozēšana

aizmirsto devu

Lai izmantotu kādu no šiem medikamentiem iekšķīgi

Lai izmantotu injicējamo formu dicyclomine

Lai izmantotu taisnās zarnas svecīte formu Skopolamīnu

Lai izmantotu transdermālais plāksteris formu Skopolamīnu

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

glabāšana

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Neatdzesēt. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzglabāt šķidrā veidā šo zāļu cieši slēgts un glabā to no sasalšanas. Neatdzesēt sīrups formu šīs zāles.