antithyroid aģents mutes, taisnās zarnas

Methimazole un propylthiouracil tiek izmantoti, lai ārstētu apstākļus, kuros vairogdziedzera ražo pārāk daudz vairogdziedzera hormonu.

Izmanto šīs zāles

Šīs zāles darbojas, padarot to grūtāk organismam izmantot jodu veikt vairogdziedzera hormonu. Tie nav bloķēt ietekmi vairogdziedzera hormonu, kas tika veikti, lai organisms pirms to izmantošana tika uzsākta.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Šīs zāles ir lietot bērniem un pusaudžiem, un efektīvo devu, nav pierādīts, ka izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Gados vecākiem cilvēkiem var būt palielināta iespēja noteiktu blakusparādību ārstēšanas laikā. Jūsu ārstam var būt nepieciešams veikt īpašus piesardzības pasākumus, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Izmantošana pārāk lielas devas grūtniecības laikā var radīt problēmas auglim. Tomēr, izmantojot pareizu devu, ar rūpīgu uzraudzību ārsts, nav iespējams radīt problēmas.

Šīs zāles nokļūst mātes pienā. (Methimazole nonāk mātes pienā brīvāk un lielākas summas nekā propylthiouracil.) Tomēr ārsts var ļaut jums turpināt barot bērnu ar krūti, ja Jūsu deva ir zema, un zīdainis saņem bieži pārbaudes. Ja Jūs lietojat lielu devu, var būt nepieciešams, lai jūs varētu pārtraukt zīdīšanu ārstēšanas laikā.

Pirms šo zāļu lietošanas

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, un nelietojiet to biežāk, vai uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šīs zāles darbojas vislabāk, ja ir nemainīga summa asinīs. Lai saglabātu summu nemainīgu, neizlaist nevienu devu. Tāpat, ja jūs lietojat vairāk nekā vienu devu dienā, vislabāk ir veikt devas vienmērīgi izvietotas reizes dienā un naktī. Piemēram, ja jums ir veikt 3 devas dienā, devas būtu izvietotas aptuveni 8 stundas intervālu. Ja tas traucē jūsu miegu vai citām ikdienas darbībām, vai, ja jums ir nepieciešama palīdzība, plānojot labāko reizes lietot zāles, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pārtikas jūsu kuņģī var mainīt summu methimazole, kas spēj iekļūt asinsritē. Lai pārliecinātos, ka jūs vienmēr saņemsiet tādas pašas sekas, mēģiniet veikt methimazole vienlaicīgi saistībā ar ēdienreizēm katru dienu. Tas ir, vienmēr ņemt to ar ēdienu vai vienmēr ņemt to tukšā dūšā.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis vairāk nekā vienu devu, vai ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Tas var aizņemt vairākas dienas vai nedēļas, lai šīs zāles iedarbotos. Tomēr nav pārtraukt šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Daži medicīnas problēmas var prasīt vairākus gadus nepārtrauktas ārstēšanas.

, Pirms jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka lietojat šīs zāles.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs saņemsiet trauma, infekcija vai slimība nekādu. Ārsts var norādīt Jums pārtraukt šo zāļu vai mainīt summu lietojat.

Pareiza šī produkta lietošanu

Kamēr Jūs ārstē ar antithyroid aģentiem, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums. Antithyroid līdzekļi var samazināt Jūsu organisma pretestību un pastāv iespēja, jūs varētu saņemt infekciju imunizācijas ir domāts, lai novērstu. Turklāt citi dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personas nedrīkst lietot vai pēdējā laikā perorālo poliomielīta vakcīnu, jo pastāv iespēja, viņi varētu iet poliomielīta vīruss uz jums. Tāpat, lai izvairītos citām personām, kuras ir veikušas mutvārdu poliomielīta vakcīnu. Do not get tuvu viņiem, un nav palikt vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jūs nevarat veikt šos piesardzības pasākumus, jums vajadzētu apsvērt valkājot aizsargājošu sejas masku, kas aptver degunu un muti.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi Lai gan šo zāļu lietošanas