antithyroid aģents (orāli, rektāli maršruts) piesardzības

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Tas var aizņemt vairākas dienas vai nedēļas, lai šīs zāles iedarbotos. Tomēr nav pārtraukt šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Daži medicīnas problēmas var prasīt vairākus gadus nepārtrauktas ārstēšanas.

, Pirms jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka lietojat šīs zāles.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs saņemsiet trauma, infekcija vai slimība nekādu. Ārsts var norādīt Jums pārtraukt šo zāļu vai mainīt summu lietojat.

Kamēr Jūs ārstē ar antithyroid aģentiem, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcinācija) bez ārsta apstiprinājums. Antithyroid līdzekļi var samazināt Jūsu organisma pretestību un pastāv iespēja, jūs varētu saņemt infekciju imunizācijas ir domāts, lai novērstu. Turklāt citi dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personas nedrīkst lietot vai pēdējā laikā perorālo poliomielīta vakcīnu, jo pastāv iespēja, viņi varētu iet poliomielīta vīruss uz jums. Tāpat, lai izvairītos citām personām, kuras ir veikušas mutvārdu poliomielīta vakcīnu. Do not get tuvu viņiem, un nav palikt vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jūs nevarat veikt šos piesardzības pasākumus, jums vajadzētu apsvērt valkājot aizsargājošu sejas masku, kas aptver degunu un muti.

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstiet ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.