aortas vārstuļa regurgitācija

Aortas vārstuļa regurgitācija – vai aortas atraugas – ir stāvoklis, kas rodas, ja jūsu sirds aortas vārstuļa neaizveras blīvi. Aortas vārstuļa regurgitācija ļauj dažas no asinīm, kas bija tikai sūknē no jūsu sirds galvenajā sūkņu kameras (kreisā kambara), lai nokļūt atpakaļ tajā.

Noplūde var novērst jūsu sirdi no efektīvi sūknēšanas asinis uz pārējā ķermeņa. Tā rezultātā, jūs varat justies noguruši un elpas trūkums.

Kad apmeklēt ārstu

Aortas vārstuļa regurgitācija var attīstīties pēkšņi vai vairāku gadu desmitu garumā. Kad aortas vārstuļa regurgitācija kļūst smaga, ķirurģija bieži vien ir vajadzīgs salabot vai nomainīt aortas vārstuļa.

Kā jūsu sirds strādā

Visbiežāk, aortas vārstuļa regurgitācija attīstās pakāpeniski, un jūsu sirds kompensē problēmu. Iespējams, nav pazīmju vai simptomu gadiem, un jums var pat nezināt, ka esat stāvoklī.

Ko jūs varat darīt

Tomēr, tā kā aortas vārstuļa regurgitācija pasliktinās, pazīmes un simptomi var ietvert

Ko sagaidīt no sava ārsta

Sazinieties ar savu ārstu, ja pazīmes un simptomi aortas vārstuļa regurgitācija attīstīties. Dažreiz pirmās norādes par aortas vārstuļa atvilnis ir tie no tās galvenajiem sarežģītības, sastrēguma sirds mazspēju. Redzēt savu ārstu, ja Jums ir nogurums, elpas trūkums, un pietūkušas potītes un pēdas.

Jebkurš nosacījums, ka zaudējumu vārsts var izraisīt atvilni. Cēloņi aortas vārstuļa regurgitācija ietvert

Sirds vārstuļi atvērt, piemēram, vienvirziena vārtiem. No aortas vārstuļa lapiņas ir spiesti atvērts kā kreisā kambara līgumiem un asinis plūst uz aorta. Kad asinis ir gājusi caur vārstu un kreisā kambara ir atvieglinātas, bukleti tuvu, lai novērstu asins, kas ir tikko pagājis uz aorta no plūst atpakaļ kreisā kambara.

Bojātu sirds vārsts ir tāda, kas nespēj vai nu atvērt vai aizvērt pilnībā. Ja vārsts neaizveras cieši, asinis var noplūst atpakaļ. Šī atpakaļ plūsma caur vārstu sauc atraugas.

In aortas vārstuļa regurgitācija, dažas asins noplūdes atpakaļ kreisā kambara vietā plūst tālāk uz pārējo savu ķermeni pēc tam sūknēts aorta. Tas liek kreisā kambara turēt vairāk asiņu, iespējams, izraisot to, lai palielinātu un sabiezēt.

Sākumā, kreisā kambara paplašināšanās palīdz, jo tas saglabā pietiekamu asins plūsmu ar lielāku spēku. Bet galu galā šīs izmaiņas vājināt kreisā kambara – un jūsu sirds kopumā.

Jūsu risks aortas vārstuļa atvilnis ir lielāks, ja jums ir skārusi kādu no turpmāk

Jebkura sirds vārstuļu problēmas liek jums draud inficēšanās no sirds iekšējā odere (endokardīts). Ja aortas vārstuļa ir caurs, tas ir vairāk pakļauti infekcijas nekā ir veselīgs vārsts.

Kad tas ir maigs, aortas vārstuļa regurgitācija var nekad radīt nopietnus draudus veselībai. Bet, kad tas ir smags, aortas vārstuļa regurgitācija var izraisīt sirds mazspēju. Sirds mazspēja ir nopietna slimība, kad Jūsu sirds nespēj sūknēt pietiekami daudz asiņu, lai apmierinātu jūsu ķermeņa vajadzībām.

Jūs varētu sākt, redzēt savu ģimenes ārstu. Pēc jūsu sākotnējās iecelšanas, ārsts var nosūtīt pie ārsta, kurš specializējas diagnosticēšanā un ārstēšanā sirds slimību (kardiologs).

Lūk, daži informāciju, kas palīdzēs Jums sagatavoties jūsu iecelšanu.

Par aortas vārstuļa regurgitācija, jautājumi, vaicājiet ārstam ir

diagnostikas testi

novērošana

ķirurģija

Mazāk invazīvas metodes

Nevilcinieties uzdot citus jautājumus, kā arī.

Jūsu ārsts var Jums uzdot vairākus jautājumus, tai skaitā

Ārsts lūgs par Jūsu un Jūsu ģimenes medicīnisko vēsturi, un jums fizisko eksāmenu, kas ietver klausoties savu sirdi ar stetoskops. Aortas vārstuļa regurgitācija parasti rada sirds sanēšana, skaņu asins noplūde atpakaļ caur aortas vārstuļa.

Jūsu ārsts izlems, kādi testi ir nepieciešami, lai noteiktu diagnozi. Testēšanai, jūs var nodot pie kardiologa.

Citi sirds problēmas var izraisīt pazīmes un simptomus, kas līdzīgi tiem, par aortas vārstuļa regurgitācija, un tas ir iespējams, ir vairāk nekā viens nekārtības uzreiz. Bieži testi ārsti izmanto, lai diagnosticētu aortas vārstuļa regurgitācija ietvert

Šie testi palīdzēs jūsu ārstiem diagnosticēt aortas vārstuļa atvilni, noteikt, cik nopietna problēma ir, un izlemt, vai jūsu aortas vārstuļa nepieciešams remonts vai nomaiņa.

Ārstēšana aortas vārstuļa regurgitācija atkarīgs, cik nopietna ir Jūsu atraugas ir, jūsu pazīmes un simptomi, un to, vai atvilnis ietekmē sirds funkciju.

Daži cilvēki, jo īpaši tiem, ar vieglu atvilnis, iespējams, nav nepieciešama ārstēšana. Tomēr stāvoklis var pieprasīt ārsta uzraudzība. Jums var būt nepieciešams regulāri novērtējumi, ar biežumu atkarībā no tā, cik nopietna ir Jūsu stāvoklis ir.

Jūsu aortas vārstuļa var būt nepieciešama ķirurģiska remonts vai nomaiņa, pat ja tas nav izraisa simptomus. Kamēr sirds ir parasti labi neitralizēt problēmas, ko rada caurs aortas vārstuļa, ja vārsts nav fiksēta vai aizstāt laikā, jūsu sirds var vājināt pastāvīgi.

Sirds vārstuļu operācija būtu jāveic liela apjoma sirds vārstuļa ķirurģijas centru ar reputāciju izcilības un kardiologiem, attēlveidošanas speciālistiem un sirds ķirurgu ar pieredzi ārstējot sirds vārstuļa nosacījumus.

Apspriediet riskus un ieguvumus operācijas ar savu ārstu. Jūsu ķirurģija iespējas ietver

Valve nomaiņa. Daudzos gadījumos aortas vārstuļa ir jāaizstāj ar mehānisku vārstu vai audu vārstu. Mehāniskās vārsti, kas izgatavoti no metāla, ir izturīgas, bet veikt risku asins recekļu veidošanās. Ja saņemat mehānisku aortas vārstuļa, jums būs nepieciešams veikt antikoagulantu medikamentus, piemēram, varfarīnu (Coumadin), uz mūžu, lai novērstu asins recekļu veidošanos.

Audu vārsti – kas var nākt no cūkas, govs vai cilvēka mirušu donoru – bieži galu galā nepieciešams nomaiņu. Vēl viens audu vārstuļa nomaiņas veids, kas izmanto savu plaušu vārstu (autotransplantāts) dažreiz ir iespējams.

Aortas vārstuļa nomaiņa parasti prasa atklātas sirds operācijas vispārējā anestēzijā un ar izmantošanu sirds-plaušu apvedceļš mašīna. Mazāk invazīvas ķirurģijas metodes, piemēram, izmantojot mazu, apgaismota caurule caur nelielu griezumu, lai redzētu ķirurģiskas laukumu (laparoskopija), tiek izpētīta aortas vārstuļa operācijas.

Minimāli invazīvām sirds ķirurģija ir saistīta ar mazāk sāpju, īsāku slimnīcā un mazāk sarežģījumu. Taču operācija ir sarežģītāka nekā atvērtā sirds ķirurģija, daļēji tāpēc, ka ķirurgs nevar redzēt vārstu, kā arī. Runājiet ar savu ķirurgs lai redzētu, vai šāda veida operācija varētu būt piemērots tieši jums.

Lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti, ārsts var ieteikt jums

Ja jūs esat sieviete reproduktīvā vecumā ar aortas vārstuļa regurgitācija, apspriest grūtniecību ar savu ārstu pirms grūtniecības iestāšanās. Grūtniecība izraisa jūsu sirds jāstrādā. Kā sirds ar aortas vārstuļa regurgitācija pacieš šo papildu darbu ir atkarīga no pakāpes noplūdes un cik labi jūsu sirds sūkņi. Visā grūtniecības un pēc dzemdībām, jūsu kardiologs un vecmāte būtu tevi jāuzrauga.

Attiecībā uz jebkuru sirds stāvoklis, redzēt savu ārstu regulāri, lai viņš vai viņa var jums kontrolēt un, iespējams noķert aortas vārstuļa atvilni pirms tā attīstās vai agrīnā stadijā, kad tā ir vieglāk ārstējama. Tāpat jāapzinās nosacījumiem, kas sekmē aortas vārstuļa atvilni, ieskaitot

apmeklējiet savu ārstu