apomorfīna (subkutāni) apraksts un zīmolu

Apomorfīns lieto, lai ārstētu Parkinsona slimību, dažkārt dēvē par “kratot paralīze.” Uzlabojot muskuļu kontroli un samazināšanu stīvumu, šīs zāles dod vairāk normālu ķermeņa kustības, jo slimības simptomi ir samazināts.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par šīm zālēm ir veikti tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu apomorfīna bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās.

šķīdums

Apjukums, halucinācijas, kritieniem izraisot kaulu un locītavu traumas, sirds, plaušu vai kuņģa problēmas var būt īpaši varētu rasties gados vecākiem pacientiem, kuri parasti ir jutīgāka nekā jaunākiem pieaugušajiem ietekmei apomorfīna.

alerģija

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

pediatrisks

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Geriatric

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

citas Mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Citi Medical Problēmas

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

dozēšana

Dažas zāles ievada injekcijas dažkārt var sniegt mājās, lai pacientiem, kuriem nav nepieciešams būt slimnīcā. Ja lietojat šīs zāles mājās, pārliecinieties, ka jūs skaidri saprast un rūpīgi ievērojiet ārsta norādījumus.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk vai mazāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šīs zāles jāinjicē zem ādas (piemēram, subkutāni), un nevis vēnā (piemēram, intravenozi).

Ārsts arī izrakstīt citas zāles sauc Antiemētiskā lai tad, kad jūs izmantojat apomorfīna. Pretvemšanas zāles palīdz samazināt slikta dūša un vemšana, kas var rasties ar apomorfīna lietošanu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

aizmirsto devu

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

glabāšana

Kad jūs izmantojat apomorfīna, jums vajadzētu izvairīties no alkohola lietošanas.

Nelietojiet zāles, kas izraisa miegainību, ņemot apomorfīna.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu.

Ja esat lietojis pārāk daudz apomorfīna, Jums var rasties vairāk blakusparādību vai arī tie var būt spēcīgāka nekā parasti. Jums jāsazinās ar savu ārstu, vai ir kāds aizvedīs uz neatliekamās palīdzības numuru uzreiz.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir problēmas ar miegainību un miegainību dienas laikā.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūst miegains, reibonis, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai nav brīdinājumu.

Do not get pārāk ātri no guļus vai sēdus stāvoklī. Tas var izraisīt reiboni un ģībonis notikt.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.