apraclonidine (oftalmoloģijas maršruts) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Ja ārsts lika divas dažādas acu pilieni, kas jāizmanto kopā, pagaidiet vismaz 10 minūtes starp reizes jūs pieteikties zāles. Tas palīdzēs saglabāt otro zāles no ” mazgāšana out ” pirmo.

Lai izmantotu acu pilienus

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes pārāk daudz zāles tiek absorbēts organismā un iespēju blakusparādības.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas nepieciešams, lai pārliecinātos, ka zāles darbojas pareizi.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

glabāšana

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Par 0,5% acu pilienus var uzglabāt ledusskapī.