aprepitanta (orāli) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu, kamēr jūs lietojat šīs zāles, lai pārliecinātos, ka tas darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Nelietojiet šīs zāles, ja Jūs lietojat arī pimozīdu (Orap®). Izmantojot šīs zāles kopā var izraisīt nopietnas nevēlamas blakusparādības.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir nieze, nātrene, izsitumi, elpošanas traucējumi, grūtības norīt, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas vai muti, kamēr lietojat šīs zāles.

Kontracepcijas tabletes var nedarboties, kā arī, kamēr jūs izmantojat aprepitantu. Lai saglabātu no kļūst grūtniecība, izmantot citu formu dzimstības kontroli kopā ar saviem tabletes, kamēr jūs lietojat zāles un 1 mēnesi pēc pēdējās devas. Cita veida dzimstības kontroles ietver prezervatīvus, diafragmas vai kontracepcijas putas vai želejas.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.