apresazide

Šī fiksēta kombinācija narkotiku nav indicēts sākotnējai terapijai hipertensijas. Hipertensija ir nepieciešama terapija titrē individuālajam pacientam. Ja fiksētā kombinācija pārstāv devu tā nolēmusi, tā lietošana var būt ērtāk pacientu pārvaldībā. No hipertensijas ārstēšana nav statiska, bet ir jāpārvērtē, jo apstākļi katram pacientam orderi.

Izmanto Apresazide

Terapeitiskās Klase: vazodilatatora / Tiazīdu Kombinācija

Farmakoloģiska klase: Diurētiķis

Ķīmiskais klase: tiazīda

Augsts asinsspiediens palielina darba slodzi sirds un artēriju. Ja tas turpinās ilgu laiku, sirds un asinsvadu var nedarboties pareizi. Tas var bojāt asinsvadus smadzeņu, sirds un nieres, kā rezultātā insultu, sirds mazspēju vai nieru mazspēja. Augsts asinsspiediens var arī palielināt risku sirdslēkmes. Šīs problēmas var būt mazāk varētu rasties, ja asinsspiediens tiek kontrolēts.

Hydralazine darbojas atslābinot asinsvadus un palielinot asins un skābekļa piegādi sirds, vienlaikus samazinot darba slodzi. Hidrohlortiazīds ir zāles, ko sauc par tiazīdu diurētisku veids un palīdz samazināt ūdens daudzumu organismā, iedarbojoties uz nierēm, lai palielinātu plūsmu urīnu.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pirms Izmantojot Apresazide

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām hydralazine un hidrohlortiazīda kombinācija pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat kā viņi dara gados jaunākiem pieaugušajiem. Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu hydralazine un hidrohlortiazīda kombinācijas gados vecākiem pacientiem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem. Tomēr, reibonis vai vieglprātību vai simptomi pārāk daudz kālija zudumu var būt biežāk sastopami vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas parasti ir jutīgāki ietekmei šīs zāles. Arī šīs zāles var samazināt toleranci pret zemu temperatūru, gados vecākiem pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no turpmāk var radīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat šīs zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šīs zāles var izraisīt jums ir neparasts nogurums, kad jūs sāksiet ņemt to. Jūs varat arī paziņojums in summu urīna vai jūsu urinēšanas biežuma pieaugumu. Uzklausījusi zāles, bet, šī ietekme būtu samazināt. Lai saglabātu pieaugumu urīnā, ietekmē jūsu miegu

Tomēr, tas ir labākais, lai plānotu savu devu vai devas saskaņā ar grafiku, kas būs mazāk ietekmēs jūsu personas darbību un miegu. Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, lai palīdzētu jums plānot labākais laiks, lai šīs zāles.

Papildus zāļu lietošanu ārsts ir izrakstījis, ārstēšana jūsu augstu asinsspiedienu var iekļaut svara kontroli un aprūpi veidiem pārtikas jūs ēdat, jo īpaši pārtikas produktus ar augstu nātrija. Ārsts Jums pateiks, kurš no tiem ir vissvarīgākie, lai jums. Jums vajadzētu pārbaudīt ar savu ārstu pirms mainīt savu diētu.

Daudzi pacienti, kuriem ir augsts asinsspiediens nepamanīs pazīmes problēmas. Patiesībā, daudzi var justies normāli. Ir ļoti svarīgi, ka jūs veikt jūsu zāles tieši tā, kā norādīts, un, ka jūs saglabāt jūsu tikšanās ar ārstu, pat ja jūtaties labi.

Atcerieties, ka šīs zāles nav izārstēt Jūsu augsts asinsspiediens, bet tas palīdz kontrolēt. Tādēļ Jums jāturpina lietot to kā režisors, ja jūs sagaida, lai samazinātu savu asinsspiedienu un saglabāt to uz leju. Jums var būt nepieciešams veikt spiediena zāles augsta asinsspiediena par pārējo savu dzīvi. Ja augstu asinsspiedienu neārstē, tā var radīt nopietnas problēmas, piemēram, sirds mazspēja, asinsvadu slimības, insultu, vai nieru slimība.

Lai Jums atcerēties lietot zāles, mēģināt iegūt ieradumos veikt vienā un tajā pašā laikā katru dienu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

Pareiza izmantošana Apresazide

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir svarīgi, lai ārsts pārbaudītu savu progresu ar regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas jo īpaši ietver pār-the-counter (nonprescription) Līdzekļi apetītes kontroli, astma, saaukstēšanās, klepus, siena drudzis vai deguna blakusdobumu problēmas, jo tie var tiekties, lai palielinātu savu asinsspiedienu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Apresazide

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki ir galvassāpes vai reiboni. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu.

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties no guļus vai sēdus stāvoklī. Tas ir vairāk iespējams, ka no rīta. Piecelšanās lēnām var palīdzēt. Kad jūs piecelties no guļus, sēdēt uz gultas malas ar kājām dangling 1 vai 2 minūtes. Tad piecelties lēnām. Ja problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

Reibonis, apreibums, vai ģībonis ir arī vairāk varētu rasties, ja lietojat alkoholu, stāvēt uz ilgu laiku, īstenošanu, vai arī, ja laiks ir karsts. Kamēr lietojat šīs zāles, jābūt uzmanīgiem apmērā alkohola jūs dzert. Arī izmantot papildu piesardzība realizācijai vai karstā laikā vai, ja jums ir stāvēt uz ilgu laiku.

Šīs zāles var izraisīt kālija zudumu no ķermeņa.

Sazinieties ar savu ārstu, ja jūs kļūstat slims un ir smaga vai nepārtraukto slikta dūša, vemšana vai caureja. Šīs problēmas var radīt jums zaudēt papildu ūdens un kāliju.

Cukura diabēta slimniekiem

Daži cilvēki, kas lieto šīs zāles var kļūt jutīgāka pret saules gaismu, nekā tie ir parasti. Saules gaismas iedarbības, pat uz īsu laika periodu, var izraisīt smagu saules apdegumu, ādas izsitumi, apsārtums, nieze vai krāsas izmaiņas vai redzes izmaiņas. Kad jūs sākat lietot šīs zāles

Apresazide blakusparādības

Apresazide (hydralazine / hidrohlortiazīda)

Ja Jums ir smaga reakcija no saules, konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds, atenololu, Lasix, NORVASC, Diovan, valsartāna, enalaprilu

Sirds mazspēja lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, furosemīds, karvedilols, Lasix, varfarīnu, digoksīnu, NORVASC, diltiazēms, Coreg, spironolaktons

 vai iet pievienoties Apresazide atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.