arcapta

Kas ir Arcapta?

Arcapta tiek izmantots kā inhalētas medikamentus, lai novērstu bronhu spazmas cilvēkiem ar hronisku obstruktīvu plaušu slimību (HOPS), ieskaitot bronhītu vai emfizēmu. Arcapta nav paredzēts izmantošanai, lai ārstētu astmu.

Arcapta var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Arcapta var palielināt risku astmas saistītu nāves. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat tikai izrakstīto šo zāļu devu un ievērot visus pacientu norādījumus drošai lietošanai medikamentiem.

Svarīga informācija

Pirms lietojat Arcapta, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir sirds slimība, augsts asinsspiediens, koronāro artēriju slimību, sirds ritma traucējumi, krampji, cukura diabēts, vairogdziedzera traucējumi, vai laktozes nepanesamība.

Nelietojiet Arcapta kapsulu iekšķīgi. Tas ir paredzēts izmantošanai tikai ar Neohaler ierīcei. Zvaniet savam ārstam, ja simptomi neuzlabojas, vai ja stāvoklis pasliktinās, lietojot Arcapta. Pastāstiet ārstam, ja kāds no jūsu zāles nešķiet strādāt, kā arī, lai novērstu uzbrukumus. Nepārtrauciet lietot Arcapta bez ārsta konsultācijas. Jūsu astmas simptomi var pasliktināties pēc pārtraukt lietot zāles.

Jums nevajadzētu lietot Arcapta ja Jums ir alerģija pret indakaterolu vai kādu pārtikas produktu, vai arī, ja Jums ir astma.

Arcapta Neohaler kapsulas var saturēt laktozi. Pirms lietojat šīs zāles, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir iedzimta formu galaktozes nepanesību, smagu laktāzes deficītu vai glikozes-galaktozes malabsorbciju.

Pirms šo zāļu lietošanas

Lai pārliecinātos, ka jūs varat droši izmantot Arcapta, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir kāds no šiem citiem nosacījumiem

sirds slimības, augsts asinsspiediens, koronāro artēriju slimība

sirds ritma traucējumi

konfiskāciju traucējumi, piemēram, epilepsija

diabēts; vai

vairogdziedzera traucējums.

valdība grūtniecības kategorija C. Nav zināms, vai Arcapta kaitēt nedzimušam bērnam. Pastāstiet ārstam, ja esat grūtniece vai plānojat grūtniecību, lietojot šīs zāles. Nedod Arcapta ikvienam līdz 18 gadu vecumam bez ārsta konsultācijas. Nav zināms, vai indakaterolam nokļūst mātes pienā vai ja tas varētu kaitēt baro bērnu. Nelietojiet Arcapta neinformējot ārstam, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Skaties arī: Grūtniecība un zīdīšanas brīdinājumi (jo sīkāk)

Izmantojiet Arcapta Neohaler kapsulas tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietot lielākām vai mazākām summām vai ilgāk, nekā ieteikts. Izpildiet savu recepšu etiķetes.

Arcapta var palielināt risku astmas saistītu nāves. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat tikai izrakstīto šo zāļu devu un ievērot visus pacientu norādījumus drošai lietošanai medikamentiem.

Arcapta parasti ievada vienu reizi dienā. Zāļu lietošana vienā un tajā pašā laikā katru dienu. Sekojiet ārsta dozēšanas norādījumus ļoti uzmanīgi.

Neizmantojiet Arcapta ārstēšanai uzbrukumu, kas jau ir sācies. Tas nestrādās pietiekami ātri. Izmantojiet tikai ātras darbības inhalācijas zāles.

Arcapta Neohaler ir pulveris indakaterola kas nāk ar īpašu inhalatora ierīci un blisteros pa kapsulas no zāles. Jums būs slodze vienu kapsulu uz inhalatora ierīcē katru reizi, kad lietojat šīs zāles. Spiežot pogas sānos Neohaler ierīcē tiks caurdurtu kapsulu un atbrīvot zāles uz inhalatora kamerā.

Arcapta nāk ar pacientu instrukcijas drošai un efektīvai izmantošanai. Rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Jums var būt vieglas klepus apmēram 15 sekundes pēc tam, izmantojot inhalatoru.

Nepārtrauciet lietot Arcapta bez ārsta konsultācijas. Jūsu astmas simptomi var pasliktināties pēc pārtraukt lietot zāles.

Izmantojiet Arcapta regulāri, lai iegūtu vislielāko labumu. Iegūstiet savu recepti uzpildīt, pirms jūs darbināt no zāles pilnībā.

Lai būtu pārliecināts Arcapta palīdz Jūsu stāvokli un neizraisa kaitīgu ietekmi, Jūsu plaušu funkcija būs jāpārbauda biežāk. Jums var būt nepieciešams veikt asins analīzes pie ārsta kabinetā. Regulāri apmeklējiet ārstu.

Zvaniet savam ārstam, ja simptomi neuzlabojas, vai ja stāvoklis pasliktinās, lietojot Arcapta. Pastāstiet ārstam, ja kāds no jūsu zāles nešķiet strādāt, kā arī, lai novērstu uzbrukumus.

Kā man būtu jāņem Arcapta?

Uzglabāt Arcapta istabas temperatūrā, prom no mitruma, siltuma un gaismas.

Nemēģiniet mazgāt un neizjauciet Neohaler ierīci. Jūs varat izmantot audus, lai noslaucīt iemuti pēc katras lietošanas. Izmetiet ierīci, ja jūsu kapsulas beigušies. Vienmēr lietot inhalatoru ierīci, kas nāk ar katru jauno recepti.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

 Pārdozēšanas Arcapta var būt letāls.

Pārdozēšanas simptomi var ietvert dažus no uzskaitītajiem šo medikamentu ceļvedi nopietnas blakusparādības, kā arī vājš pulss, ģībonis, vai lēna elpošana (elpošana var apstāties).

Nelietojiet Arcapta kapsulu iekšķīgi. Tas ir paredzēts izmantošanai tikai ar Neohaler ierīcei.

Izvairieties lietot zāles, kas satur formoterolu (Foradil, Perforomist, Dulera, Symbicort) vai salmeterolu (Advair, Serevent). Šo zāļu lietošana kopā ar Arcapta var izraisīt bīstamu narkotiku mijiedarbību, kas izraisa nopietnas blakusparādības.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Arcapta: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtrauciet lietot Arcapta un izsauktu ārstu, ja jums ir kāds no šiem nopietnas blakusparādības

sāpes krūtīs, trīce, paātrināta sirdsdarbība, dauzījās sirdsdarbību vai plīvo krūšu kurvī

jaunu vai pasliktināšanos klepus, drudzis, apgrūtināta elpošana

pietūkums potītēm vai kājām

Kas notiek, ja es garām devu?

bronhu spazmas (sēkšana, spiediena sajūta krūtīs, apgrūtināta elpošana)

Kas notiek, ja es pārdozēt?

sajūta pēkšņi elpas trūkums

zems kālija (apjukums, nevienmērīga sirdsdarbība, ekstrēms slāpes, pastiprināta urinācija, kāju diskomforts, muskuļu vājums vai mīksts sajūta)

Ko vajadzētu izvairīties?

augsts cukura līmenis asinīs (palielināts slāpes, palielināts urinācija, bads, sausa mute, sulīgs elpa smarža, miegainība, sausa āda, neskaidra redze, svara zudums); vai

pasliktināšanās savu stāvokli.

Mazāk nopietnas Arcapta blakusparādības var būt

Arcapta blakusparādības

kakla sāpes

nelabums

galvassāpes

muskuļu sāpes vai spazmas; vai

auksti simptomi, piemēram, aizlikts deguns, deguna blakusdobumu sāpes, šķaudīšana, klepus.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pastāstiet ārstam par visām citām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

ketokonazols (Nizoral)

ritonaviru (Norvir, Kaletra)

tūskas (aukstā zāles), stimulējošs, vai ADHD medikamentiem, piemēram, Ritalin vai Concerta

diurētiķis (ūdens tabletes) vai asinsspiediens zāles

verapamils ​​(Calan, covera, Isoptin, Verelan), un citi

aminofilīns (Truphylline), teofilīns (Elixophyllin, Theo-24, Uniphyl), un citi

antibiotiku, piemēram, klaritromicīnu (Biaxin), eritromicīns (E.E.S., EryPed, nošanas-Tab, Erythrocin, Pediazole), levofloksacīnu (Levaquin), moksifloksacīna (Avelox) vai pentamidīna (NebuPent, Pentam)

antidepresantu piemēram, amitriptilīns (Elavil, Vanatrip, Limbitrol), doksepīna (Sinequan), nortriptilīns (Pamelor), un citi

pretmalārijas medikamenti, piemēram, hlorokvīnu (Aralen) vai meflokvīns (Lariam)

beta blokators, piemēram, atenololu (Tenormin, Tenoretic), karvedilola (Coreg), labetalola (Normodyne, Trandate), metoprololu (Dutoprol, Lopressor, Toprol), nadolol (Corgard), propranololu (Inderal, InnoPran), sotalols (Betapace), un citi

sirds ritma zāles, piemēram, amiodaronu (Cordarone, Pacerone), dofetilīds (Tikosyn), dizopiramīds (Norpace), dronedarona (MULTAQ), ibutilīds (Corvert), prokaīnamīdu (Procan, Pronestyl), propafenons (Rythmol), hinidīnu (Quin-G) vai sotalolu (Betapace)

MAO inhibitoru, piemēram, furazolidona (Furoxone), izokarboksazīds (Marplan), fenelzīnu (Nardil), rasagilīns (AZILECT), selegilīnu (Eldepryl, Emsam, Zelapar) vai tranilcipromīns (Parnate)

zāles psihiskus traucējumus, piemēram, CNS (Thorazine), klozapīna (FazaClo, Clozaril), haloperidolu (Haldol), pimozīdu (Orap), tioridazīns (Mellaril), vai ziprasidons (Geodon)

zāles, lai novērstu vai ārstētu sliktu dūšu un vemšanu, piemēram dolasetrona (Anzemet), droperidols (Inapsine) vai ondansetronu (Zofran)

Citu narkotisko vielu ietekmē Arcapta?

migrēna galvassāpes zāles, piemēram, sumatriptāna (Imitrex, Treximet) vai Zolmitriptan (Zomig)

narkotiskās zāles, piemēram, metadona (Methadose, diskets, Dolophine)

Arcapta (indakaterols)

steroīdu zāles (prednizonu un citi); vai

citus medikamentus HOPS vai citi elpošanas traucējumi, piemēram, albuterols (Proventil, Ventolin, Combivent) formoterola (Foradil, Perforomist, Dulera, Symbicort), izoproterenolu (Isuprel), pirbuterolu (Maxair), salmeterola (Advair, Serevent), terbutalīns ( Brethaire, Brethine, Bricanyl), un citi.

Šis saraksts nav pilnīgs, un citas zāles var mijiedarboties ar Arcapta. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu.

1.02.8 / 19/2011 12:13:41

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

HOPS, uzturēšana Spiriva, Symbicort, albuterol, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA, ipratropija, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Atrovent, Combivent, Ventolin HFA, DuoNeb, tiotropijs, Anoro Ellipta, Proventil HFA, Daliresp, Brovana, albuterol / ipratropija , salmeterola, Combivent Respimat, Advair HFA, glikopirolātam, budezonīdu / formoterola