arformoterol (ieelpojot) piesardzības pasākumi

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

Pastāstiet ārstam, ja Jūs lietojat arī citas zāles Jūsu HOPS. Ārsts var norādīt Jums pārtraukt lietot zāles un izmantot to tikai smagu HOPS uzbrukuma laikā. Sekojiet ārsta norādījumus par to, kā jums vajadzētu lietot zāles.

Šīs zāles nedrīkst lietot, ja Jums ir smaga HOPS uzbrukumu, vai arī ja simptomi HOPS uzbrukuma jau ir sākusies. Jūsu ārsts var izrakstīt citas zāles, lai jūs varētu izmantot, ja akūtas HOPS uzbrukumu. Ja otra zāles nedarbojas, kā arī, pastāstiet par to savam ārstam.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir astma. Daži cilvēki ar astmu ir bijusi smagāka astmas lēkmes, kad tās lieto šīs zāles. Konsultējieties ar savu ārstu par jebkuru jautājumu vai bažas jums varētu būt.

Šīs zāles var izraisīt paradoksālu bronhu spazmas, kas nozīmē, jūsu elpošana vai sēkšana pasliktināsies. Paradoksālas bronhospazmas var būt dzīvībai bīstami. Pārtraukt lietot šīs zāles un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir klepus, apgrūtināta elpošana, elpas trūkums vai sēkšana pēc šo zāļu lietošanas.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, elpošanas traucējumi, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.