arformoterol ieelpošana

Ilgstošas ​​darbības beta (2) adrenoreceptoru agonisti palielināt risku astmas saistītu nāves gadījumu. Šis secinājums tika iegūta no datiem no liela placebo kontrolētā ASV pētījumā, kas liecināja par astmas saistīto nāves gadījumu pieaugumu pacientiem saņem salmeterolu (citu ilgstošas ​​darbības beta (2) adrenoreceptoru agonista). Nav noteikta drošība un efektivitāte arformoterol pacientiem ar astmu. Visas LABA, ieskaitot arformoterol, ir kontrindicētas pacientiem ar astmu, neizmantojot ilgtermiņa astmas kontroles medikamentu.

Izmanto arformoterol

Terapeitiskās klase: bronhodilatatora

Farmakoloģiska klase: Sympathomimetic

Arformoterol pieder pie ģimenes zāļu pazīstams kā bronhodilatatoru. Bronhodilatatori ir medikamenti, kas tiek ieelpots caur muti atvērt bronhus (gaisa fragmentus) plaušās. Tas ir pieņemts ieelpojot (inhalatoru), lai palīdzētu samazināt klepus, sēkšana, elpas trūkums, un satraukumu elpošana, palielinot gaisa plūsmu plaušās.

Ja to izmanto regulāri ikdienā, inhalācijas arformoterol samazina skaitu un smagumu HOPS. Taču tas neatbrīvo simptomi HOPS uzbrukumu, kas jau ir sākusies.

arformoterol ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par arformoterol, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret arformoterol vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot arformoterol

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām arformoterol ieelpojot bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību arformoterol ieelpojot gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem ir lielāka iespēja būt jutīgi dažas blakusparādības arformoterol nekā jaunākiem pieaugušajiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat arformoterol, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot arformoterol ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu arformoterol. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Izmantojiet arformoterol tikai, kā norādījis ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ieteicams uz etiķetes, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Izmantojot zāles biežāk var palielināt izredzes nopietnu nevēlamu ietekmi.

arformoterol jānāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums ir kādi jautājumi. Vaicājiet farmaceitam par medikamentu ceļvedi, ja jums nav viens. Jūsu ārsts var lūgt jūs parakstīt dažus veidus, lai pierādītu, ka jūs saprotat šo informāciju.

Jūs izmantot arformoterol ar inhalatora ierīci, ko sauc smidzinātājs. Smidzinātājs kļūst zāles uz smalkas migliņas ka jūs elpot caur muti un plaušām. Jūsu aprūpētājs jums parādīs, kā izmantot savu inhalatoru.

arformoterol tiek ieelpots, un to nedrīkst norīt vai injicēt.

Lai izmantotu inhalācijas risinājumu šajā smidzinātājs

No arformoterol deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas arformoterol. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu arformoterol, lietojiet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Pareiza izmantošana arformoterol

Uzglabāt neatvērtu flakonus arformoterol ledusskapī. Nesasaldēt. Atvērta flakons medicīnā jāizmanto uzreiz.

Neatvērtu folijas maisiņus arformoterol var uzglabāt istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas, līdz sešām nedēļām.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to.

Pastāstiet ārstam, ja Jūs lietojat arī citas zāles Jūsu HOPS. Ārsts var norādīt Jums pārtraukt lietot zāles un izmantot to tikai smagu HOPS uzbrukuma laikā. Sekojiet ārsta norādījumus par to, kā jums vajadzētu lietot zāles.

arformoterol nedrīkst lietot, ja Jums ir smaga HOPS uzbrukumu, vai arī ja simptomi HOPS uzbrukuma jau ir sākusies. Jūsu ārsts var izrakstīt citas zāles, lai jūs varētu izmantot, ja akūtas HOPS uzbrukumu. Ja otra zāles nedarbojas, kā arī, pastāstiet par to savam ārstam.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir astma. Daži cilvēki ar astmu ir bijusi smagāka astmas lēkmes, kad viņi izmanto arformoterol. Konsultējieties ar savu ārstu par jebkuru jautājumu vai bažas jums varētu būt.

arformoterol var izraisīt paradoksālu bronhu spazmas, kas nozīmē, jūsu elpošana vai sēkšana pasliktināsies. Paradoksālas bronhospazmas var būt dzīvībai bīstami. Pārtrauciet lietot arformoterol un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja Jums ir klepus, apgrūtināta elpošana, elpas trūkums vai sēkšana pēc tam, izmantojot arformoterol.

arformoterol var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, elpošanas traucējumi, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs izmantojat arformoterol.

Piesardzības pasākumi, lietojot arformoterol

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

arformoterol blakusparādības

arformoterol

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

HOPS, uzturēšana Spiriva, Symbicort, albuterol, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA, ipratropija, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Atrovent, Combivent, Ventolin HFA, DuoNeb, tiotropijs, Anoro Ellipta, Proventil HFA, Daliresp, Brovana, albuterol / ipratropija , salmeterola, Combivent Respimat, Advair HFA, budezonīds / formoterola, glikopirolātam

 vai iet pievienoties arformoterol atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.