argatrobāns intravenozi

Izmanto argatrobāns

Terapeitiskās klase: antikoagulantu

Farmakoloģiska klase: trombīna inhibitoru, Direct

Pirms Izmantojot argatrobāns

argatrobāns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par argatrobāns, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz argatrobāns vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām argatrobāns bērnu mērķgrupā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību argatrobāns gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītas aknu darbības traucējumi, kas var rasties vajadzība pēc devas korekcija pacientiem, kuri saņem argatrobāns.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat argatrobāns, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Pareiza izmantošana argatrobāns

Izmantojot argatrobāns ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot argatrobāns ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām, klātbūtne var ietekmēt izmantošanu argatrobāns. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums argatrobāns. argatrobāns tiek dota caur adatas novietots vienā no vēnām.

argatrobāns tiks dota tikai jums, kamēr jūs esat slimnīcā. Pirms jūs atstāt slimnīcu, jums var pāriet uz mutvārdu zāles, kas darbojas līdzīgā veidā. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri vizītēs pēc atstāt slimnīcu par problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt argatrobāns. Pārliecinieties, lai saglabātu visas tikšanās.

argatrobāns var palielināt jūsu izredzes asiņošanu. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja pamanāt neparastu asiņošanu vai zilumus, melni, darvai līdzīgi izkārnījumi; asinis urīnā vai izkārnījumos, vai punktveida sarkani plankumi uz ādas. Izvairieties picking degunu. Ja jums ir nepieciešams, lai pūst degunu, pūst to maigi.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Trombozes / trombembolijas Disorder heparīnu, alteplāze, streptokināzes, Activase, argatrobāns, urokinase, Cathflo Activase, Streptase, Acova, Abbokinase

Piesardzības pasākumi, lietojot argatrobāns

 vai iet pievienoties argatrobāns atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

argatrobāns blakusparādības

argatrobāns