aripiprazolu intramuskulāri

Gados vecāki pacienti ar demenci saistītas psihozes ārstēti ar antipsihotiskiem medikamentiem, ir palielināts risks nāves; aripiprazola pagarināts darbības suspensija injekcijām IM nav apstiprināts, lai ārstētu pacientus ar demenci saistītas psihozes.

Aripiprazols nav indicēts ar demenci saistītas psihozes dēļ paaugstinātu nāves redzams vecākiem cilvēkiem. Paaugstinātu pašnāvības domu un uzvedības ar antidepresantu lietošanu bērniem, pusaudžiem un jauniešiem, kas jaunāki par 24 gadiem. Rūpīgi uzraudzīt pacientus visu vecumu rašanos pašnāvnieciskas domas un uzvedību.

Izmanto aripiprazolu

Terapeitiskās klase: Antipsihotiskās

aripiprazols ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par aripiprazolu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret aripiprazolu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ietekmei aripiprazola injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību aripiprazola injekcijām vecākiem pacientiem. aripiprazols nedrīkst lietot, lai ārstētu uzvedības problēmas gados vecākiem pacientiem, kuriem ir demence vai Alcheimera slimību.

Pirms Izmantojot aripiprazolu

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat aripiprazolu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aripiprazolu ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot aripiprazolu ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot aripiprazolu ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat aripiprazolu, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu aripiprazolu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums aripiprazolu slimnīcā vai klīnikā. Tas būs kā vārtiem muskulī.

Šo injekciju ievada kopā ar iekšķīgi zāles pret pirmās devas. Otro devu ievada pēc mēneša bez mutiskā medicīnā. Injekcijas, kas seko ir dota reizi mēnesī, nevis mutiski medicīnā. Pārliecinieties, lai saglabātu visas tikšanās par injekcijām.

aripiprazola nāk ar medikamentu ceļvedi. Ir ļoti svarīgi, ka jūs izlasīt un saprast šo informāciju. Noteikti konsultējieties ar savu ārstu par kaut ko jūs nesaprotat.

aripiprazols jāpievērš pēc noteikta grafika. Ja esat izlaidis devu, zvaniet savam ārstam, mājas veselības aprūpes speciālistu, vai ārstēšana klīnikā instrukcijas.

Šo injekciju ievada vienu reizi mēnesī, nevis mutiski medicīnā. Pārliecinieties, lai saglabātu visas tikšanās par injekcijām.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāras vizītes, lai atļautu izmaiņas Jūsu devu un palīdz samazināt nevēlamus efektus. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

aripiprazola var ietekmēt cukura līmeni asinīs. Ja Jums ir cukura diabēts un pamanīt izmaiņas Jūsu asins vai urīna cukura testu rezultātiem, konsultējieties ar ārstu.

aripiprazols var pievienot alkohola ietekmi un citām zālēm, kas padara jums miegainību un nesamazina modrību. Daži no šo zāļu piemēri ir antihistamīna vai zāles siena drudzis, alerģijas, vai saaukstēšanās, sedatīvu, trankvilizatori, vai miega zāles, recepšu pretsāpju medikamentu vai narkotiku, medikamentu krampjiem vai barbiturātiem, muskuļu relaksanti, vai anestēzijas līdzekļu (zāles, kas notrulina), ieskaitot daži zobu anestēzija. Ja Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, pārliecinieties, ka Jums pastāstīt ārstam, pirms jūs saņemat aripiprazola injekcijas.

Aripiprazola var izraisīt miegainību, problēmas ar domāšanu, vai problēmas ar kontrolējošām kustībām. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz aripiprazolu pirms braucat, izmanto mašīnas, vai veikt citus darbus, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem, labi koordinēta, vai spēj domāt labi.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, lietojot aripiprazolu: krampji (lēkmes), apgrūtināta elpošana ir paātrināta sirdsdarbība, augsta temperatūra, augsts vai zems asinsspiediens, pastiprināta svīšana, urīnpūšļa kontroles zudums, smaga muskuļu stīvums, neparasti bāla āda, vai nogurums. Šie varētu būt simptomi nopietnā stāvoklī sauc par ļaundabīgu neiroleptisko sindromu (NMS).

aripiprazola var izraisīt izraisa tardīvo diskinēziju (kustība traucējumi). Pārtrauciet lietot aripiprazolu un konsultējieties ar ārstu uzreiz, ja jums ir kāds no šiem simptomiem, lietojot aripiprazolu: lūpu čāpstināšanu vai puckering, kūpinot no vaigiem, ātri vai tārps līdzīgu kustību mēles, nekontrolētas košĜājamiem kustības vai nekontrolētu kustību rokas un kājas.

Pareiza izmantošana aripiprazolu

var rasties reibonis, apreibums, vai ģībonis, jo īpaši, ja jūs piecelties pēkšņi no guļus vai sēdus stāvoklī. Piecelšanās lēnām var palīdzēt. Ja šī problēma turpinās vai pasliktinās, konsultējieties ar ārstu.

aripiprazola var apgrūtināt jūsu organismam atdzist. Tas varētu samazināt, cik daudz jūs sviedri. Jūsu ķermenis var iegūt pārāk karsts, ja jums nav sviedri pietiekami. Ja jūsu ķermenis kļūst pārāk karsti, jūs varētu justies reiboni, vājš, noguris, vai sajaukt. Izvairieties no vietām, kas ir ļoti karsts. Zvaniet savam ārstam, ja dzeramo vēsu ūdeni un virzās prom no karstuma nav atdzist jums leju.

aripiprazola var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes iegūt infekciju. Ja jūs varat, lai izvairītos no cilvēkiem ar infekcijām. Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja jūs domājat, ka jūs saņemat infekcija vai ja Jums ir drudzis vai drebuļi, klepus vai aizsmakums, sāpes muguras lejasdaļā vai sānu, vai sāpīga vai apgrūtināta urinācija.

aripiprazola var palielināt savu svaru. Ārstam var būt nepieciešams, lai pārbaudītu savu svaru regulāri, kamēr jūs izmantojat aripiprazolu.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles) un augu izcelsmes vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Piesardzības pasākumi, lietojot aripiprazolu

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Aripiprazola blakusparādības

aripiprazolu

Bipolar Disorder Seroquel, litija, clonazepam, Klonopin, Abilify, Lamictal

Depresija trazodonu, sertralīns, Zoloft, Lexapro, Cymbalta, Prozac

Šizoafektīviem Disorder Seroquel, Prozac, litija, fluoksetīns, Abilify, Lamictal

Uzbudināti Valsts ABILIFY, olanzapīns, Zyprexa aripiprazols, loksapīna, Zyprexa Zydis