artemetera un lumefantrīns (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts.

Šīs zāles nāk ar pacientu informācijas ieliktni. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet norādījumus ieliktni. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir kādi jautājumi.

Šīs zāles jālieto kopā ar pārtiku vai dzērieniem (piemēram, piena, zīdaiņu formula, pudiņš, putra, vai buljons). Tas palīdzēs jūsu ķermeņa absorbēt šīs zāles.

Ja Jums vai Jūsu bērnam nespēj norīt tableti, to var sasmalcināt un sajaukt ar vienu vai divām tējkarotēm ūdens tīrā traukā.

Turpināt izmantot šīs zāles par pilnu ārstēšanas laikā, pat ja jūtaties labāk, pēc dažu pirmo devu. Jūsu infekcija nevar noskaidrot, ja Jūs pārtraucat lietot zāles pārāk ātri.

glabāšana

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja Jums vai Jūsu bērnam ir vemšana 1 līdz 2 stundas pēc šo zāļu lietošanas laikā, ņem vēl vienu devu. Ja Jums ir vemšana otro devu, pastāstiet par to savam ārstam. Jums var būt nepieciešams izmantot citu zāles, lai ārstētu Jūsu stāvokli.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.