artrīta sāpes: ārstēšanu uzsūcas caur ādu

Uzziniet par dažādiem aktuāliem pretsāpju pieejami sāpju mazināšanai. tie var atvieglot jūsu artrīta sāpes?

Pēc īpaši aktīva nedēļas nogalē pārgājienu vai darba ap pagalmu, jūsu locītavām varētu turpināt sāp, pat ja jūs lietojat savu parasto artrīta sāpes medikamentus. Nelabprāt pop citu tableti, jūs varētu brīnīties, vai izmantojot kopīgu krēmu varētu blāvi sāpes.

Kā šie produkti darbojas? tie var atvieglot artrīta sāpes?

Aktuālā pretsāpju tiek absorbēts caur ādu. Visbiežāk šķirnes krēmus vai želejas, ka jūs berzēt uz ādas virs jūsu sāpes locītavās. Daži nonāk strūklu vai plāksteris pielipuši pie ādas.

Jo sastāvdaļas uzsūcas caur ādu, vairums aktuāli pretsāpju ir vislabāk izmantot locītavām, kas ir tuvu ādas virsmas, piemēram, šuvēm rokām un ceļgaliem.

Aktīvās sastāvdaļas pār-the-counter aktuāli pretsāpju var ietvert

Viedokļi atšķiras par efektivitāti pār-the-counter aktuālo pretsāpju līdzekļiem. Kaut arī daudzi cilvēki saka, šie produkti palīdz mazināt savu artrīta sāpes, zinātniskie pētījumi atklāj tikai pieticīgi priekšrocības.

Daži produkti darbojas tikai nedaudz vai nav labāks par placebo mazināja artrīta sāpes. Kapsaicīns varētu būt efektīvāka, ja to lieto kopā ar citām zālēm, piemēram, tabletes, kas satur nesteroīdos pretiekaisuma līdzekļus (NPL).

Piemērošana kapsaicīna krēmu var padarīt jūsu ādu apdegums vai iedzelt, bet šis diskomforts parasti samazina dažu nedēļu ikdienas lietošanai laikā. Rūpīgi nomazgājiet rokas pēc katras pieteikumu un izvairīties no pieskaršanās acis un gļotādu. Jums var būt nepieciešams valkāt lateksa cimdus, piemērojot krēmu.

Ja Jums ir alerģija pret aspirīnu vai lietojat asins atšķaidītāji, sazinieties ar savu ārstu pirms izmantojot aktuālos medikamentus, kas satur salicilātu. Turklāt, izmantojot pārāk daudz var būt toksisks.

Nelietojiet aktuālos pretsāpju šķeltajiem vai iekaisušas ādas vai ar apkures spilventiņu vai pārsēju.

Perorālie NPL ir kopējā attieksme pret osteoartrīts, bet tie var kairināt kuņģi. Aktuālā NPL, tomēr ir mazāks risks kuņģa kairinājumu.

Amerikas Savienotajās Valstīs, Pārtikas un zāļu pārvalde ir apstiprinājusi vairākas aktuālas produktus (Voltaren, Solaraze, citi), kurās ir recepte NPL diklofenaku ārstēšanai osteoartrīta locītavās tuvu ādas virsmas, piemēram, rokām un ceļgaliem.

Daži pētījumi liecina, ka daudzi NPL krēmi un želejas strādāt, kā arī mutvārdu kolēģiem. Vecākiem cilvēkiem un tiem, kuri nepanes mutvārdu NPL, aktuālu NPL var izmantot vietā.

apmeklējiet savu ārstu