asacol 800 mutes, taisnās zarnas

Aspirīns var izmantot arī, lai mazinātu iespēju sirdslēkme, insults, vai citas problēmas, kas var rasties, ja asinsvads bloķē asins recekļi. Aspirīns palīdz novērst bīstamas asins recekļu veidošanos. Tomēr šis efekts aspirīnu var palielināt izredzes nopietnas asiņošanas dažiem cilvēkiem. Tāpēc, aspirīns būtu jāizmanto tikai šim nolūkam, ja ārsts izlemj, pēc studijām savu medicīnisko stāvokli un vēsturi, ka briesmas asins recekļi ir lielāks par asiņošanas risku. Nelietojiet aspirīnu, lai novērstu asins recekļu vai sirdslēkme, ja vien tas ir pasūtīts pēc ārsts.

Izmanto Asacol 800

Salicilāti var izmantot arī citiem nosacījumiem, ko nosaka ārsts.

Kofeīns klāt daži no šiem produktiem var sniegt papildu atvieglojumu galvassāpes sāpes vai ātrāks sāpju novēršanai.

Daži salicilāti ir pieejamas tikai ar savu medicīnisko ārsta vai zobārsta recepti. Citi ir pieejami bez receptes, taču Jūsu ārsts vai zobārsts var būt īpašas instrukcijas par pareizu devu šīm zālēm par savu veselības stāvokli.

Pārliecinieties, Jūsu veselības aprūpes speciālists zina, ja jūs par zemu nātrija diētu. Regulāra lietošana lielu daudzumu nātrija salicilātu (kā artrīts), var pievienot daudz nātrija diētu. Nātrija salicilāts satur 46 mg nātrija katrā 325 mg tabletes un 92 mg nātrija katrā 650 mg tabletes.

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nedod aspirīnu vai citi salicilāti bērnam vai pusaudzis ar drudzi vai citi simptomi vīrusu infekcijas, īpaši gripa vai vējbakām, iepriekš apspriest tās izmantošanu ar sava bērna ārstu. Tas ir ļoti svarīgi, jo salicilāti var izraisīt nopietnas slimības, ko sauc par Reja sindromu bērniem un pusaudžiem ar drudzi, ko izraisa vīrusa infekcija, īpaši gripa vai vējbakām.

Dažiem bērniem var būt nepieciešams lietot aspirīnu vai citu salicilātu regulāri (kā artrīts). Tomēr bērna ārsts var vēlēties pārtraukt zāles, bet, ja drudzis vai citi simptomi vīrusu infekcijas gadījumā. Pārrunājiet to ar bērna ārstu, lai jūs zināt, pirms laika, ko darīt, ja jūsu bērns kļūst slims.

Nozīme Diēta

Bērniem, kuriem nav vīrusu infekcija var būt jutīgāki pret sekām salicilātu, īpaši, ja tie ir drudzis vai ir zaudējuši lielu daudzumu ķermeņa šķidrumu, jo vemšana, caureja, vai pastiprināta svīšana. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā.

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām salicilātiem. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā.

Salicilāti nav pierādīts, ka izraisa iedzimtus defektus cilvēkiem. Pētījumi par iedzimtus defektus cilvēkiem ir darīts ar aspirīnu, bet ne ar citiem salicilātiem. Tomēr salicilāti izraisa iedzimtus defektus pētījumos ar dzīvniekiem.

Daži ziņojumi liecina, ka pārāk daudz izmantošana aspirīnu vēlu grūtniecības var izraisīt samazinājumu zīdaiņa svaru un iespējamu nāvi auglim vai jaundzimušajam. Tomēr mātes šajos ziņojumos bija ņemot daudz lielāku daudzumu aspirīnu nekā parasti ieteicams. Pētījumi par mātes aspirīna in devās, kas parasti iesaka neuzrādīja šīs nevēlamās sekas. Tomēr pastāv iespēja, ka regulāra lietošana salicilātu vēlu grūtniecības var radīt nevēlamu ietekmi uz sirds vai asins plūsmu augļa vai jaundzimušajiem.

Izmantot salicilātu, sevišķi aspirīns, pēdējo 2 nedēļu grūtniecības laikā var izraisīt asiņošanu problēmas auglim pirms vai piegādes laikā vai jaundzimušajiem. Arī pārāk daudz izmantot no salicilātu pēdējos 3 grūtniecības mēnešos var palielināt garumu grūtniecības, pagarināt darba, rada citas problēmas dzemdību laikā, vai izraisīt smagu asiņošanu mātei laikā, pirms vai pēc dzemdībām. Nelietojiet aspirīnu pēdējo 3 mēnešu grūtniecības laikā, ja vien tā ir pasūtīts pēc ārsts.

Pētījumos ar cilvēkiem nav pierādījuši, ka kofeīns (klāt dažās aspirīnu produktiem) izraisa iedzimtus defektus. Tomēr pētījumi ar dzīvniekiem ir pierādījuši, ka kofeīns izraisa iedzimtus defektus, ja to lieto ļoti lielās devās (Summas, kas atrodas 12 līdz 24 tases kafijas dienā).

Salicilāti nokļūst mātes pienā. Lai gan nav ziņots, salicilāti bijis radīt problēmas māsu zīdaiņiem, pastāv iespēja, ka var rasties problēmas, ja regulāri tiek veikti lielas summas, kā artrīts (reimatisms).

Kofeīns nokļūst mātes pienā nelielā daudzumā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur salicilātu. Tas nedrīkst būt specifiski Asacol 800. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Lietojiet šīs zāles pēc ēšanas vai ar pārtiku (izņemot zarnās apvalkotās kapsulu vai tablešu un aspirīnu svecītēm), lai mazinātu kuņģa kairinājumu.

Veikt tabletes vai kapsulas formas šīs zāles ar pilnu glāzi (8 unces) ūdens. Tāpat nav apgulties apmēram 15 līdz 30 minūtes pēc zāļu norīšanas. Tas palīdz novērst iekaisumu, kas var izraisīt nepatikšanas rīšana.

Par pacientiem, kas lieto aspirīnu (ieskaitot buferēts aspirīnu un / vai produktus, kas satur kofeīnu)

Lai izmantotu aspirīna svecītēm

Pirms Izmantojot Asacol 800

Ņemt Holīns un magnija salicilāti (piemēram, Trilisate) šķīdums iekšķīgai lietošanai

Ņemt zarnās pārklājumu nātrija salicilāts tabletes

Ja vien citādi norādījis Jūsu ārsts vai zobārsts

Ja lieto artrīta (reimatisms), šīs zāles ir regulāri ņem kā pasūtīts pēc ārsta, lai tā, lai jums palīdzētu. Līdz 2 līdz 3 nedēļas vai ilgāk var nodot pirms jūs jūtaties pilnībā ņemts vērā šīs zāles.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana salicilāta

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pārbaudiet etiķetes visu nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) un recepšu zāles jūs tagad veikt. Ja kāds satur aspirīnu vai citi salicilāti (ieskaitot bismuta subsalicilātu [piemēram, Pepto-Bismol] vai šampūnu vai ādas zāles, kas satur salicilskābi vai citu salicilātu), sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu. Lietojat vai izmantojot tos kopā ar šīm zālēm var izraisīt pārdozēšanu.

Ja jūs lietojat salicilātu ilgu laiku (vairāk nekā 5 dienas pēc kārtas, lai bērniem vai 10 dienas pēc kārtas pieaugušajiem) vai lielos daudzumos, ārsts vajadzētu pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs.

Nopietnas blakusparādības var rasties ārstēšanas ar šīm zālēm laikā. Dažkārt nopietnas blakusparādības var notikt bez brīdinājuma. Tomēr, iespējams, brīdinājuma zīmes bieži notiek, tai skaitā sejas, pirksti, kājas, un / vai zemākas kājām; stipras sāpes vēderā, melni, darvai līdzīgi izkārnījumi, un / vai vemšana ar asinīm vai materiāla, kas izskatās kā kafijas biezumi, neparasts svara pieaugums , un / vai ādas izsitumi. Arī pazīmes nopietnas sirds problēmas varētu rasties, piemēram, sāpes krūtīs, spiediena sajūta krūtīs, ātra vai neregulāra sirdsdarbība, vai neparastu skalošanas vai siltumu ādas. Pārtrauciet šo zāļu lietošanu un konsultējieties ar ārstu nekavējoties, ja pamanāt kādu no šīm brīdinājuma zīmēm.

Sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu

Pacientiem, kuri lieto aspirīnu, lai samazinātu iespēju, sirdslēkme, insults, vai citas problēmas, ko rada trombi

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Asacol 800

Asacol 800 blakusparādības

Ņemot noteiktas citas zāles kopā ar salicilāta var palielināt izredzes nevēlamu efektu. Risks būs atkarīgs, cik daudz katra zāles jūs lietojat katru dienu, un no tā, cik ilgi jūs lietojat zāles kopā. Ja ārsts vada jūs lietot šīs zāles kopā regulāri, izpildiet savus norādījumus rūpīgi. Tomēr nelietojiet kādu no šīm zālēm kopā ar salicilāta ilgāk nekā dažas dienas, ja vien ārsts nav vērsta jums to darīt, un pēc jūsu progress

Cukura diabēta slimniekiem

Nelietojiet aspirīnu 5 dienas pirms operācijas, tai skaitā zobu ķirurģija, ja vien norādījis Jūsu ārsts vai zobārsts citādi. Aspirīna šajā laikā var izraisīt asiņošanu problēmas.

Par pacientiem, kas lieto buferētu aspirīnu, holīna un magnija salicilāti (piemēram, Trilisate) vai magnija salicilātu (piemēram, Doan s)

Ja Jūs lietojat caureju, kas satur celulozi, veikt salicilātu vismaz 2 stundas pirms vai pēc esat lietojis caureju. Šo zāļu lietošana pārāk cieši kopā, var samazināt sekas salicilāta.

Par pacientiem, kas lieto šīs zāles iekšķīgi

Pacientiem lieto aspirīna svecītēm

Salicilāti var traucēt dažu medicīnisko pārbaužu rezultātiem. Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstu maksas, ja esat lietojis kādu no šiem medikamentiem pagājušajā nedēļā. Ja iespējams, vislabāk ir pārbaudīt ar ārstu, lai noskaidrotu, vai zāles var veikt nedēļas laikā pirms testa.

Par pacientiem, kuri lieto viens no produktiem, kas satur kofeīnu

Ja jūs domājat, ka jūs vai kāds cits var būt pārdozēšanas gadījumā jāveic, saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz. Ņemot pārdozēšanas šo zāļu var izraisīt bezsamaņu vai nāvi. Pārdozēšanas pazīmes būt konvulsijas (krampji), dzirdes zudums, apjukums, zvana vai buzzing ausīs, stipras miegainība vai nogurums, smaga uztraukums vai nervozitāti, un ātri vai dziļa elpošana.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem blakusparādībām

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.