ascarel

Terapeitiskās klase: attārpošanas

Izmanto Ascarel

Pirantels lieto spalīši (enterobiasis; oxyuriasis).

Šīs zāles var lietot arī citiem tārpu infekciju, ko nosaka ārsts.

Pirantels darbojas, paralizē tārpi. Tos pēc tam laiž izkārnījumos.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, pirantels lieto atsevišķiem pacientiem ar šādu veselības stāvokli

Par pacientiem, kas lieto šīs zāles hookworm infekcija

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Ascarel

Šīs zāles ir pārbaudīta ierobežotā skaitā Bērniem līdz 2 gadu vecumam vai vecāki, un, jo efektīvās devas, ziņots netika izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu pirantela gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur Pirantels. Tas nedrīkst būt raksturīgi Ascarel. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Nav īpašu preparāti (piemēram, īpašas diētas, badošanās, citas zāles, caurejas vai klizmas) ir nepieciešami laikā, pirms vai tūlīt pēc tam, kad esat lietojis Pirantels.

Par pacientiem, kas lieto Pirantels suspensijas

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, lietot šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Atsevišķos infekcijām var būt nepieciešama otra deva šo zāļu noskaidrot infekcijas pilnībā.

Par pacientiem, kas lieto Pirantels par spalīši

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja Jūsu simptomi neuzlabojas dažu dienu laikā, vai arī, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūt reiboni, miegainību, un nesamazina modrību, nekā tas ir parasti. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai darīt jebko, kas varētu būt bīstami, ja Jums ir reibonis vai neesat brīdinājumu. Ja šīs reakcijas ir īpaši apgrūtinoša, konsultējieties ar ārstu.

Pareiza izmantošana pirantela

Par pacientiem, kas lieto Pirantels par spalīši

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

Piesardzības pasākumi, lietojot Ascarel

Grūtniecība kategorija N Nav klasificēts

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Pinworm infekcija, Enterobius vermicularis Albendazols, mebendazola, Vermox, Albenza, piperazīna, Pirantels

Āķtārpu Infekcija, Necator vai Ancylostoma Albendazols, mebendazols, Vermox, Albenza, pirantels, tiabendazolu

Askaridoze Albendazols, mebendazols, nitazoxanide, Vermox, Albenza, Alinia

Moniliformis Infekcija pirantels, Pin-X, Reese Pinworm Medikamentu Pinworm Medicine

Ascarel blakusparādības

Ascarel (pirantels)

 vai iet pievienoties Ascarel atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.