askorbīnskābe

Izmanto askorbīnskābi

Terapeitiskās klase: uzturvielām Agent

Farmakoloģiska klase: C vitamīns (klase)

C vitamīna trūkums var izraisīt stāvokli, ko sauc zemisks, kas izraisa muskuļu vājumu, pietūkums un smaganu asiņošana, zobu zudumu un asiņošana zem ādas, kā arī nogurumu un depresiju. Brūces arī nav dziedēt viegli. Jūsu veselības aprūpes speciālists var ārstēt skorbuts paredzot C vitamīnu jums.

Daži apstākļi var palielināt nepieciešamību pēc C vitamīna Tie ietver

Arī šādas cilvēku grupām var būt deficīts C vitamīna

Paaugstināta vajadzība pēc C vitamīna, jānosaka savu veselības aprūpes speciālistu.

C vitamīns var izmantot citiem nosacījumiem, kas noteikta ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Nozīme Diēta

Apgalvo, ka C vitamīns ir efektīvs, lai novērstu senilitāte un saaukstēšanās, un ārstēšanai astmas, dažas garīgās problēmas, vēzi, sacietēšana no artērijās, alerģijas, acu čūlas, asins recekļi, smaganu slimības, un izgulējumu nav pierādīta. Lai gan C vitamīns tiek izmantota, lai samazinātu risku, sirds un asinsvadu slimības un dažu vēža veidu, nav pietiekami daudz informācijas, lai pierādītu, ka šie veidi ir efektīvi.

Injicējamu C vitamīns ir dota vai uzraudzībā veselības aprūpes speciālistu. Cita veida C vitamīna ir pieejamas bez receptes.

Kad zāles vai uztura bagātinātājs ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, C vitamīns tiek izmantota atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Labas veselības, tas ir svarīgi, ka jūs ēst sabalansētu un daudzveidīgu uzturu. Rūpīgi jebkuru diētu programmu Jūsu veselības aprūpes speciālists var ieteikt. Jūsu konkrētajā uztura vitamīnu un / vai minerālu vajadzībām, jautājiet savam veselības aprūpes profesionālo sarakstu atbilstošu pārtiku. Ja jūs domājat, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz vitamīnu un / vai minerālvielu diētu, jūs varat izvēlēties veikt uztura papildināšanai.

C vitamīns ir atrodams dažādos pārtikas produktos, tajā skaitā citrusaugļu (apelsīnu, citronu, greipfrūtu), zaļie dārzeņi (paprika, brokoļi, kāposti), tomātiem un kartupeļiem. Vislabāk ir ēst svaigus augļus un dārzeņus, kad vien iespējams, jo tie satur visvairāk vitamīnus. Pārtikas apstrāde var iznīcināt kādu no vitamīniem. Piemēram, gaisā, žāvēšanu, sālīšanu, vai vārīšanai (īpaši vara podos), kapāšanai no svaigiem dārzeņiem, vai mashing kartupeļiem var samazināt daudzumu C vitamīna pārtikas produktos. Iesaldēšana nav parasti izraisa C vitamīna zudumu, ja pārtikas produkti tiek uzglabāti ļoti ilgu laiku.

Vitamīni vien neveiks vietu labu diētu un nenodrošinās enerģiju. Jūsu ķermenis ir vajadzīgs arī citas vielas atrodami pārtikā, piemēram, olbaltumvielas, minerālvielas, ogļhidrāti un tauki. Vitamīni paši bieži vien nevar strādāt bez klātbūtnes citiem pārtikas produktiem.

Dienas daudzums C vitamīna vajadzīgs ir definēts dažādos veidos.

Normal ieteicamo dienas ieteicamās C vitamīna parasti definē šādi

Ja jūs lietojat šo uztura papildināšanai bez receptes, rūpīgi izlasiet un ievērojiet visus piesardzības uz etiķetes. Par šo piemaksu, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret askorbīnskābi vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Ziņots problēmas bērniem nav ar uzņemšanu normālu ikdienas ieteicamo daudzumu.

Ziņots problēmas vecākiem pieaugušajiem nav ar uzņemšanu normālu ikdienas ieteicamo daudzumu.

Pētījumi sievietēm liecina, ka šis medikaments rada minimālu risku zīdainim kad lietot zīdīšanas laikā.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat šo uztura papildināšanai, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šo uztura papildināšanai ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šo uztura papildināšanai ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo uztura bagātinātāju. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Pirms Izmantojot askorbīnskābi

No askorbīnskābes deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas askorbīnskābi. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Attiecībā uz tām personām, kas lieto mutvārdu šķidrā veidā C vitamīna

Ja esat izlaidis devu askorbīnskābes, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja jūs garām ņemot vitamīna uz vienu vai vairākām dienām, nav iemesls bažām, jo ​​tas prasa zināmu laiku, lai jūsu ķermeņa, lai kļūtu nopietni zemu vitamīniem.

Glabājiet uztura papildināšanai slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza lietošana askorbīnskābes

C vitamīns ir ne uzglabā organismā. Ja esat lietojis vairāk nekā jums nepieciešams, papildus C vitamīnu nokļūs Jūsu urīnā. Ļoti lielas devas var arī traucēt testiem cukuru diabētiķiem un ar testiem asinis izkārnījumos.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot askorbīnskābi

askorbīnskābe blakusparādības

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

Grūtniecība kategorija N Nav klasificēts

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Urīna paskābināšanās C vitamīns, Ester-C, Phospha 250 Neutral, kālija fosfāts / nātrija fosfāts, Sunkist C vitamīns

Uztura papildināšana multivitamīnu, zivju eļļa, biotīns, Lovaza, CoQ10, kalcija / vitamīna d

Zemisks C vitamīns, Ester-C, Sunkist C vitamīns, Ascor L 500, Protexin

askorbīnskābe