asmanex HFA

Izmanto Asmanex HFA

Terapeitiskās klase: pretiekaisuma

Farmakoloģiska klase: Mometazona

Mometazona HFA izmanto kā uzturošo terapiju profilaksei un kontrolei astmas simptomu pacientiem 12 gadus veciem un vecākiem.

Ieelpot mometazona pieder pie ģimenes zāļu pazīstams kā kortikosteroīdus (kortizons līdzīgas zāles). Tas darbojas, novēršot noteiktus šūnas plaušās un elpošanas fragmenti no atbrīvojot vielas, kas izraisa astmas simptomus.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Asmanex HFA

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību inhalāciju mometazona lai novērstu astmas bērniem no 4 gadu vecuma un vecāki. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 4 gadu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību ieelpot mometazona HFA lai novērstu astmas bērniem 12 gadus veciem un vecākiem. Tomēr drošība un efektivitāte nav pierādīta bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību mometazona gados vecākiem pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur mometazona. Tas nedrīkst būt raksturīgi Asmanex HFA. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ieelpotais mometazona tiek izmantots, lai izvairītos no astmas lēkmes. To neizmanto, lai mazinātu astmas lēkme, kas jau ir sākusies. Atbrīvojumu no astmas lēkmes, kas jau ir sācies, jums vajadzētu izmantot citas zāles. Ja jums nav citas zāles, lai izmantotu uzbrukuma vai arī, ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Ieelpot mometazona lieto ar īpašu inhalatoru, kas nāk ar pacientu virzienos. Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet norādījumus. Ja jūs nesaprotat norādījumus vai neesat pārliecināts, kā lietot inhalatoru, jautājiet savam ārstam, lai parādītu jums, ko darīt. Arī, jautājiet savam ārstam, lai regulāri pārbaudītu, cik jūs lietot inhalatoru, lai pārliecinātos, ka jūs izmantojat to pareizi.

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Tāpat nav pārtraukt šo zāļu neinformējot savu ārstu. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Lai šīs zāles, lai palīdzētu novērst astmas lēkmes, tā ir jāizmanto katru dienu regulāri izvietotas devas un izmantot tajā pašā laikā katru dienu, kā lika ārsts.

Lai izmantotu Twisthaler®

Lai izmantotu Asmanex® HFA inhalatoru

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana mometazona

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet šīs zāles automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Uzglabāt zāles šajā folijas maisiņā, kamēr neesat gatavi to izmantot. Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Izmetiet inhalatoru, kad deva skaitītājs ir “00” vai 45 dienu laikā pēc tam, kad esat atvēris paketi. Vaicājiet farmaceitam, ārstam, vai veselības aprūpes speciālistu par labāko veidu, kā atbrīvoties no kategorijas inhalatora un jebkuru atliekas medicīnā.

Ja jums būs, izmantojot šīs zāles uz ilgu laiku, tas ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ir regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un, lai pārbaudītu jebkādas nevēlamas sekas.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Asmanex HFA

Šīs zāles var izraisīt sēnīšu infekcija mutes vai rīkles (piena sēnīte). Pastāstiet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir balti plankumi mutē vai rīklē vai sāpes ēdot vai rīšanu.

Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja jūsu astmas lēkme jau ir sākusies. Jūsu ārsts izrakstīs citas zāles (piemēram, īslaicīgas darbības inhalatoram), lai jūs varētu izmantot, ja akūtas astmas lēkmes. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā lietot īsas darbības inhalatoru. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir nepieciešams instrukciju.

Konsultējieties ar savu ārstu vai kādu citu medicīnas aprūpi, uzreiz, ja

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas vai muti, kamēr lietojat šīs zāles.

Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs veikt medicīnisko identifikācijas (ID) karti, kurā norādīts, ka Jūs vai Jūsu bērns lietojat šīs zāles. Karte teiks, ka jums var būt nepieciešams papildu zāles ārkārtas situācijā, smagu astmas lēkme vai cita slimība, vai neparastu stresu.

Izmantojot pārāk daudz no šīs zāles ilgu laiku var radīt problēmas ar virsnieru dziedzeri. Konsultējieties ar savu ārstu, ja Jums vai Jūsu bērnam ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem, kamēr jūs izmantojat šīs zāles: tumšāka ādas, caureja, reibonis, ģībonis, apetītes zudums, garīga depresija, slikta dūša, izsitumi uz ādas, neparasts nogurums vai vājums vai svara zudums.

Sekojiet ārsta norādījumus rūpīgi, ja jums ir pāriet no perorāliem kortikosteroīdiem uz šīm zālēm.

Asmanex HFA blakusparādības

Asmanex HFA (mometazona)

Šīs zāles var samazināt kaulu minerālo blīvumu, ja to izmanto uz ilgu laiku. Zema kaulu minerālais blīvums var izraisīt vāji kauli vai osteoporozi. Ja Jums ir kādi jautājumi par šo, konsultējieties ar savu ārstu.

Šīs zāles var izraisīt bērni aug lēnāk nekā parasti. Runājiet ar sava bērna ārstu, ja Jums ir kādas šaubas.

Sazinieties ar savu ārstu, ja redzes traucējumi, grūtības lasīšanā, vai jebkura cita redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Jūsu ārsts var vēlēties, lai Jūs vai Jūsu bērnam ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Šīs zāles var izraisīt paradoksālu bronhu spazmas, kas nozīmē, jūsu elpošana vai sēkšana pasliktināsies. Paradoksālas bronhospazmas var būt dzīvībai bīstami. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jūs vai Jūsu bērns, kam ir klepus, grūtības ar elpošanu, elpas trūkums vai sēkšana pēc šo zāļu lietošanas. Izmantojiet ātras darbības inhalatoru uzreiz, lai ārstētu simptomus.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Astma, uzturēšana Symbicort, albuterol, flutikazona, montelukasta, Singulair, Advair Diskus, Ventolin, PROAIR HFA, metilprednizolons, budezonīds, Dulera, teofilīns, Xopenex, Proventil, Breo Ellipta, Qvar, Flovent, medrols Dosepak, Ventolin HFA, medrols, mometazona, tiotropijs, Solu-medrols, Proventil HFA, salmeterola

 vai iet pievienoties Asmanex HFA atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.