astma uzbrukums ārstēšanu un narkotikas

avārijas ārstēšana

Ja jūs un jūsu ārsts ir izstrādājuši astmas plānu, izpildiet savus norādījumus pie pirmā pazīme astmas lēkmes.

Tas parasti nozīmē, dziļi plaušās ņemot divas līdz sešas uzkodas no ātras iedarbības (glābšanas) inhalatoru iegūt elpceļu-paplašinās zāles, piemēram, Albuterol,. Maziem bērniem un tiem, kam ir problēmas ar inhalatoru var izmantot inhalatoru. Pēc 20 minūtēm, jūs varat atkārtot ārstēšanu vienu reizi, ja nepieciešams.

Par astmas lēkmes ar smagiem simptomiem, piemēram, grūtības runāt, jo tu esi tik apgrūtināta elpošana, sākt ar to pašu sākotnējo soli, izmantojot ātri darbojas zāles – bet nevis gaida narkotiku strādāt, nokļūt ārsta birojs vai steidzams aprūpe nekavējoties. Tajā pašā dienā medicīniskā aprūpe ir arī pamatota, ja jūs turpināt viltība un justies vispār elpas pēc sākotnējās ārstēšanas.

Ārsts var ieteikt jums turpināt izmantot Ātrdarbības medikamentu ik trīs līdz četras stundas uz vienu dienu vai divas pēc uzbrukuma. Jūs varētu arī nepieciešams veikt mutvārdu kortikosteroīdu zāles uz īsu laiku.

Ja jūs iet uz neatliekamās palīdzības numuru par astmas lēkmes in progress, jums zāles, lai saņemtu savu astmu zem tiešā kontrolē. Tie var ietvert

Pēc jūsu astmas simptomi labāk, ārsts var vēlēties, lai Jūs palikt neatliekamās palīdzības numuru uz dažām stundām vai ilgāk, lai pārliecinātos, jums nav citas astmas lēkme. Kad ārsts jūtas jūsu astma ir pietiekami kontrolēts, jūs varēsiet doties mājās. Ārsts paskaidros, ko darīt, ja jums ir cits astmas lēkme.

Ja Jūsu astmas simptomi neuzlabojas pēc neatliekamās palīdzības ārsts var uzņemt jūs uz slimnīcu un sniegt jums medikamentus katru stundu, vai ik pēc dažām stundām. Ja jums ir smagas astmas simptomi, jums var būt nepieciešams, lai elpot skābekli caur masku. Dažos gadījumos smaga, nepārejoša astmas lēkme prasa uzturēšanos intensīvās terapijas nodaļā (ITN).