astmas inhalatori: kuriem viens ir piemērots tieši Jums?

Dozētajiem inhalatori

Lūk, informācija, kas palīdzēs jums nosver plusi un mīnusi dažādu astmas inhalatoriem.

Sauss pulveris inhalators

Astmas inhalatoriem ir rokas portatīvās ierīces, kas piegādā medikamentus plaušām. Dažādas astmas inhalatoriem ir pieejami, lai palīdzētu kontrolēt astmas simptomus. Meklējot pareizo viens var palīdzēt jums iegūt pareizo devu medikamentu, lai novērstu vai ārstētu astmas lēkmes.

Ir divi galvenie veidi astmas inhalatoriem.

Šie inhalatori sastāv no spiediena tvertnes, kas satur zāles, kas iekļaujas boot formas plastmasas iemuti. Ar lielāko dozētas devas inhalatora, medikamenti tiek atbrīvots, nospiežot baloniņu uz boot.

Viens no dozēto inhalatoru tips automātiski atlaiž medikamentus, kad jūs ieelpot. Daži dozētajiem inhalatoriem ir skaitītāji, lai jūs zināt, cik daudz devas paliek. Ja tur nav skaitītājs, jums būs nepieciešams, lai izsekotu, cik devu esat izmanto, lai pateikt, kad inhalatoru zemo par medikamentiem.

Dažās situācijās, piemēram, bērniem vai gados vecākiem pieaugušajiem, izmantojot astmas starpliku ar inhalatoru var būt noderīgi. Starplika tur medikamentus mēģenē starp inhalatora un mutē pēc tā atbrīvota, padarot to vieglāk ieelpot pilnu devu.

Atlaižot medikamentus ievešanu starpliku dod jums laiku ieelpot lēnāk, samazinot zāļu daudzumu, kas ir pa kreisi uz muguras jūsu kakls un palielinot summu, kas sasniedz jūsu plaušas.

Viens no inhalatora veids ir iebūvēts starpliku. Citi var izmantot ar atsevišķu starpliku kas piešķir inhalatoru.

Šie inhalatori neizmanto ķīmisko degvielu, push zāles no inhalatora. Tā vietā, zāles tiek atbrīvota elpošana dziļi, ātri elpu. Pieejamie veidi ietver sausu pulveri caurule inhalatoru, ir pulveris diska inhalatoru un vienreizējas devas pulvera diska inhalatoru.