atenololu intravenozi

Pēc Pēkšņi pārtraucot konkrētu beta blokatoru, paasinājumi stenokardiju un, atsevišķos gadījumos, miokarda infarkts un kambaru aritmijas ir notikuši. Tāpat kā citu beta blokatoru, kad tiek plānota pārtraukšana atenololu, pacienti rūpīgi jānovēro, un ieteica, lai samazinātu fizisko aktivitāti. Ja stenokardija pasliktinās vai akūts koronārais mazspēja attīstās, nekavējoties jāatsāk atenolols, vismaz uz laiku. Brīdināt pacientus pret pārtraukšanu vai terapijas pārtraukšanas bez padomu ārstam.

Izmanto atenololu

Terapeitiskās klase: Sirds un asinsvadu Agent

Farmakoloģiska klase: Beta-adrenerģiskos bloķētājs, kardioselektīvu

atenolols ir beta-blokators. Tas darbojas, ietekmējot atbildi uz nervu impulsu noteiktos ķermeņa daļās, piemēram, sirds. Tā rezultātā, sirds pukst lēnāk un samazina asinsspiedienu. Ja asinsspiediens ir pazemināts, asiņu daudzums un skābekļa tiek palielināts ar sirdi.

atenololu ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par atenololu, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret atenololu vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām atenololu injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot atenolols

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts geriatrija raksturīgās problēmas, kas varētu ierobežot lietderību atenololu injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītu aknu, nieru vai sirds slimība, kas var prasīt piesardzību un koriģēt devas pacientiem, kuri saņem atenololu injekcijas.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs saņemat atenololu, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot atenolols ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot atenolols ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantošanu atenololu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Medmāsa vai cits apmācīts veselības aprūpes speciālists dos jums atenololu. atenololu tiek dota caur adatas novieto vienā no vēnām.

Ārsts tikai dod jums dažas devas atenololu, un tad jums tiks pārslēgts uz mutisku zāles, kas darbojas vienādi. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

D Grūtniecība kategorija Pozitīva pierādījumi riskam

Pareiza izmantošana atenololu

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

WADA Class WADA antidopinga klasifikācija

Trauksme Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprazolāms, atenololu, lorazepāms

Augsts asinsspiediens lizinoprilu, amlodipīns, metoprololu, hidrohlortiazīdu, losartānu, furosemīds

Alkohols atsaukšana atenololu, diazepāmu, Valium, Tenormin, Librium, chlordiazepoxide

Kambaru tahikardija atenololu, amiodarons, propranololu, lidokaīns, flekainīds, Inderal

Piesardzības pasākumi, lietojot atenolols

atenololu blakusparādības

atenololu