atovakvons un chloroguanide

Terapeitiskās Klase: Ubiquinone / biguanīds Kombinācija

Izmanto atovakvona un chloroguanide

Farmakoloģiska klase: Proguanils

Ķīmiskais klase: Ubiquinone

atovakvons un chloroguanide ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par atovakvona un chloroguanide, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret atovakvonu un chloroguanide vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par atovakvonu un chloroguanide ir darīts tikai pacientiem, kas sver vairāk nekā 25 mārciņas (11 kilogramus [kg]) novēršanai malārijas un vairāk nekā 11 mārciņas (5 kg) malārijas ārstēšanai. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu atovakvona un proguanila kombināciju pacientiem ar mazāku svaru.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu atovakvona un proguanila gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Pirms Izmantojot Atovakvons un chloroguanide

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat atovakvons un chloroguanide, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot Atovakvons un chloroguanide ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot Atovakvons un chloroguanide ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot Atovakvons un chloroguanide ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot atovakvona un chloroguanide. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Noteikti veikt atovakvona un chloroguanide tajā pašā laikā katru dienu.

Veikt atovakvona un chloroguanide ar pārtiku vai ar piena dzērienu. Tas palīdzēs jūsu ķermeņa absorbēt maksimālo zāļu daudzumu.

Ja Jums ir vemšana 1 stundas ņemot atovakvona un chloroguanide laikā veikt visu devu atkal, tiklīdz jūsu kuņģis ir panesamas.

Ja Jums vai Jūsu bērnam ir grūtības norīt tabletes, jums var sasmalcināt un sajaukt atovakvona un chloroguanide ar iebiezināto pienu tieši pirms to vai sniedz to savam bērnam.

Par atovakvona un chloroguanide deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas atovakvona un chloroguanide. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis devu atovakvona un chloroguanide, ņemt to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Pareiza izmantošana atovakvona un chloroguanide

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Malārija izplatās ar kodieniem dažu veidu inficētu sieviešu odi. Ja tu dzīvo, vai dosies uz, apgabalā, kur ir iespēja iegūt malāriju, šādas moskītu kontroles pasākumi palīdzēs novērst infekciju

uzreiz, ja Jums rodas klepus Sazinieties ar savu ārstu, apgrūtināta rīšana, reibonis, ātra sirdsdarbība, nātrene, nieze, tūsku vai plakstiņu pietūkums vai ap acīm, sejas, lūpu vai mēles, elpas trūkums, izsitumi uz ādas, spiedoša sajūta krūtīs, neparasts nogurums vai nespēks, vai sēkšana. Tie var būt simptomi, alerģiskas reakcijas.

Atovakvonam un proguanila var izraisīt jūsu āda ir jutīgāka pret saules gaismu, nekā tas ir parasti. Noteikti valkāt aizsargapģērbu un cepuri vai piemērot produktu uz ādas, kas novērš saules apdegumus, pirms došanās ārā.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, lietojot atovakvona un chloroguanide

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Malārija profilakse doksiciklīns, Plaquenil, hidroksihlorhinīns, Vibramycin, Malarone, meflokvīnu, atovakvons / proguanila, Doryx, primaquine, Daraprim, Monodox

atovakvona un chloroguanide blakusparādības

atovakvons / proguanils

Malārija doksiciklīns, klindamicīns, Plaquenil, hidroksihlorhinīns, Cleocin, hinīns, Vibramycin, hinidīns, Malarone, atovakvons

 vai iet pievienoties Atovakvons / proguanila atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.