atropīns, homatropine un Scopolamine (oftalmoloģijas maršruts) apraksts un zīmolu

Oftalmoloģijas atropīns, homatropine, un Scopolamine tiek izmantoti, lai izplesties (palielinātu) skolēnam acs. Tos izmanto pirms acu eksāmeniem, pirms un pēc acu operācijas, un, lai ārstētu noteiktus acu nosacījumus, piemēram, uveītu vai aizmugurējā synechiae.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kanādas Brand Name

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Zīdaiņi un mazi bērni un bērni ar gaišiem matiem vai zilām acīm, var būt īpaši jutīgi pret sekām, atropīns, homatropine vai Skopolamīnu. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā. Bērniem vajadzētu izmantot mazāku spēku šīs zāles.

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām, atropīns, homatropine vai Skopolamīnu. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā.

Ziede; Solution

Pētījumi par ietekmi uz grūtniecību nav izdarīts cilvēkiem vai dzīvniekiem. Tomēr, šīs zāles var uzsūkties organismā.

Šīs zāles var uzsūkties organismā. Atropīns nokļūst mātes pienā ļoti mazos daudzumos, un var izraisīt blakusparādības, piemēram, ātrs pulss, drudzis, vai sausa āda, zīdaiņiem no barojošām mātēm izmantot tikai oftalmoloģijas atropīnu. Nav zināms, vai homatropine vai Scopolamine nokļūst mātes pienā. Lai gan lielākā daļa zāles nokļūst mātes pienā, mazos daudzumos, daudzas no tām var droši lietot zīdīšanas periodā. Mātēm, kas izmanto kādu no šīm zālēm, un kas vēlas zīdīt vajadzētu apspriest ar savu ārstu.

alerģija

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

pediatrisks

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Geriatric

grūtniecība

Zīdīšanas

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

zāļu mijiedarbība

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

citas Mijiedarbība

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Citi Medical Problēmas

Lai izmantotu oftalmoloģijas šķīdumu (acu pilieni) formu šīs zāles

Lai izmantotu ziede formu šīs zāles

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes pārāk daudz zāles tiek absorbēts organismā un iespēju blakusparādības. Tas ir īpaši svarīgi, ja šīs zāles lieto zīdaiņiem un bērniem, jo ​​pārdozēšana ir ļoti bīstama zīdaiņiem un bērniem.

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu un jūsu dozēšanas grafiks ir

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

dozēšana

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

aizmirsto devu

Pēc šī zāles jūsu acīm

Šie efekti var turpināties vairākas dienas pēc tam, kad Jūs pārtraucat lietot šīs zāles. Tomēr, sazinieties ar savu ārstu, ja viņi turpina ilgāk nekā

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

glabāšana