atropīns, homatropine, un Scopolamine (oftalmoloģijas maršruts), pirms lietojat

alerģija

pediatrisks

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Zīdaiņi un mazi bērni un bērni ar gaišiem matiem vai zilām acīm, var būt īpaši jutīgi pret sekām, atropīns, homatropine vai Skopolamīnu. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā. Bērniem vajadzētu izmantot mazāku spēku šīs zāles.

Vecāka gadagājuma cilvēki ir īpaši jutīgi pret sekām, atropīns, homatropine vai Skopolamīnu. Tas var palielināt iespēju blakusparādību ārstēšanas laikā.

Pētījumi par ietekmi uz grūtniecību nav izdarīts cilvēkiem vai dzīvniekiem. Tomēr, šīs zāles var uzsūkties organismā.

Šīs zāles var uzsūkties organismā. Atropīns nokļūst mātes pienā ļoti mazos daudzumos, un var izraisīt blakusparādības, piemēram, ātrs pulss, drudzis, vai sausa āda, zīdaiņiem no barojošām mātēm izmantot tikai oftalmoloģijas atropīnu. Nav zināms, vai homatropine vai Scopolamine nokļūst mātes pienā. Lai gan lielākā daļa zāles nokļūst mātes pienā, mazos daudzumos, daudzas no tām var droši lietot zīdīšanas periodā. Mātēm, kas izmanto kādu no šīm zālēm, un kas vēlas zīdīt vajadzētu apspriest ar savu ārstu.

Geriatric

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

grūtniecība

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Zīdīšanas

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

zāļu mijiedarbība

citas Mijiedarbība

Citi Medical Problēmas

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši