atropīns, hyoscyamine, metenamīns, metilēnzilā, fenilgrupas salicilāts, un benzoskābe (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Kamēr jūs lietojat šīs kombinācijas zāles, ir svarīgi, lai jūsu urīns būt skāba. Lai to izdarītu, Jūsu ārsts var ieteikt jums ēst vairāk olbaltumvielu un šādus produktus kā dzērvenes (īpaši dzērveņu sulas ar C vitamīnu pievienots), plūmēm vai žāvētām plūmēm. Jums vajadzētu izvairīties no pārtikas produktiem, kas padara urīna vairāk sārmains, piemēram, lielākā daļa augļu (īpaši citrusu augļi un sulas), pienam un citiem piena produktiem.

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to, neņemiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Katra deva jālieto kopā ar pilnu glāzi (8 unces) ar ūdeni vai citu šķidrumu (izņemot citrusaugļu sulu un pienu). Dzert daudz ūdens vai citu šķidrumu katru dienu, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Dzeramais pietiekami daudz šķidruma palīdzēs Jūsu nieres strādā labāk un samazināt savu diskomfortu.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, turpināt lietot šīs zāles, lai pilna laika ārstēšanas, pat tad, ja jūs sāksiet justies labāk pēc dažām dienām. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Lai šīs zāles iedarbotos labi, Jūsu urīns ir skābi (pH 5,5 vai zemāk). Lai pārliecinātos, ka jūsu urīns ir skābs

glabāšana

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.