Atrovent deguna

Terapeitiskās klase: Deguna Agent

Izmanto Atrovent

Farmakoloģiska klase: Antiholīnerģiskā

0,03% deguna šķīdumu izmanto, lai atvieglotu iesnas, ko izraisa alerģiskas un nonallergic daudzgadīgo rinīta. Taču tas neatbrīvo aizlikts deguns, šķaudīšana, vai nazofaringeālajā telpā izraisa alerģiskas vai nonallergic daudzgadīgo iesnas.

0,06% deguna šķīdumu izmanto 4 dienas, lai atvieglotu iesnas, ko izraisa saaukstēšanās. Taču tas neatbrīvo aizlikts deguns vai šķaudot, ko izraisa saaukstēšanās.

Kad šīs zāles tiek izsmidzināts uz degunu, tā darbojas, novēršot dziedzeri savu degunu ražot lielu daudzumu šķidruma.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Atrovent

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām ipratropiju deguna aerosolu bērniem līdz 6 gadu vecumam. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām ipratropija deguna aerosolu vecāka gadagājuma pacientiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to un nav to izmantot biežāk nekā ārsts lika. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības.

Šīs zāles nāk ar pacientu virzienos. Lasīt un uzmanīgi sekojiet instrukcijām. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Šīs zāles lieto tikai degunu. Nesaņem to acīs. Ja tas nokļūt acīs, izskalot ar ūdeni uzreiz un zvaniet savam ārstam.

Dažiem pacientiem, kas lieto šīs zāles, var justies labāk uzreiz. Attiecībā uz citiem, tā var veikt 1 vai 2 nedēļas pirms zāles palīdz. Uzglabāt lietojot zāles par regulāru grafiku, kā ārsts lika.

Lai izmantotu deguna aerosolu

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana Atrovent

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ir regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai jums vajadzētu turpināt to izmantot.

Ja Jūs vai Jūsu bērns jūt, ka jūsu simptomi neuzlabojas pēc pāris nedēļām vai, ja tie kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Pārtraukt lietot šīs zāles un zvaniet ārstam, ja Jums vai Jūsu bērnam ir izsitumi, nieze, aizsmakums, elpošanas traucējumi, grūtības norīt, vai jebkuru pietūkums rokām, sejas vai muti, kamēr lietojat šīs zāles.

Sazinieties ar savu ārstu, ja redzes miglošanās, apgrūtināta lasījumā, acu sāpes vai diskomforts, vai jebkuru citu redzes izmaiņas notiek laikā vai pēc ārstēšanas. Ārsts var norādīt Jums ir acis jāpārbauda oftalmologs (acu ārsts), ar.

Šīs zāles var izraisīt reiboni vai problēmas skaidri redzēt. Pārliecinieties, ka jūs zināt, kā tu reaģē uz šīm zālēm pirms braucat, izmanto mašīnas, vai veikt citus darbus, kas prasa, lai jūs būt uzmanīgiem, labi koordinēta, vai spēj redzēt labi.

Ja jums ir sausumu deguna vai ir neizskaidrojama deguna asiņošana, zvaniet savam ārstam.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Atrovent

Ipratropija deguna aerosols var izraisīt sausumu mutē vai rīklē. Pagaidu atvieglojumu, izmantojiet sugarless konfektes vai gumija, izkausētu biti ledus mutē, vai izmantot siekalu aizstājēju. Tomēr, ja jūsu mute turpina justies sauss ilgāk par 2 nedēļām, sazinieties ar savu ārstu vai zobārstu. Turpinot sausums mutē var palielināt izredzes zobu slimības, tai skaitā zobu samazinājuma, smaganu slimības, un sēnīšu infekcijām.

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Atrovent blakusparādības

Atrovent Deguna (ipratropija deguna)

Pieejamība Rx Recepšu tikai

B Grūtniecība kategorija Nr pierādīts risks cilvēkiem

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Rinoreja ipratropija deguna, doxylamine, Unisom SleepTabs, Coricidin HBP Cold & Flu, Vicks NyQuil Smaga Cold & Flu, triprolidīna, vienādot miega atbalstu, Alka-Seltzer Plus Aukstā Formula Dzirkstošais Original putojošās tabletes, Tylenol Cold Multi-Pazīme nakts šķidrums, aminopropāna hist, Zymine, Aldex, Doxytex, Aprūpes One miega atbalstu, Delsym Night Time Multi-Pazīme, Polyhist NC, Vanahist PD, brompheniramine / kodeīns, acetaminofēns / dekstrometorfāns / doxylamine / fenilefrīns, kodeīns / pseidoefedrīns / triprolidīna

 vai iet pievienoties Atrovent deguna atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.