auroto

Terapeitiskās klase: anestēzijas, Vietējais

Izmanto Auroto

Farmakoloģiska klase: NPL

Ķīmiskais klase: Pirazolona

, Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Zīdaiņi, īpaši zīdaiņiem līdz 3 mēnešu vecumam, var būt īpaši jutīgi pret sekām benzokaīnu šajā kombinētā medicīnā. Tas var palielināt izredzes blakusparādības. Tomēr, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat kā viņi dara gados jaunākiem pieaugušajiem. Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantošanu antipirīna un benzokaīnu gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Pirms Izmantojot Auroto

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot antipirīna un benzokaīnu kombināciju. Pārliecinieties, ka jūs pastāstīt ārstam, ja

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur antipirīna un benzokaīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Auroto. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Jums var sasildīt ausu pilienus uz ķermeņa temperatūra (37 ° C vai 98,6 ° F), turot pudeli rokā, lai dažas minūtes pirms piemērot pilienus.

Izmantot

Ja lietojat šīs zāles, lai palīdzētu novērst ausu vasku, auss jāizskalo ar siltu ūdeni pēc esat lietojis šīs zāles 2 vai 3 dienas. To parasti veic ārsts. Ja Jums ir vērsta uz flush auss out sevi, pārliecinieties, ka jūs esat iemācījušies, kā to izdarīt pareizi. Rūpīgi sekojiet instrukcijām.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Šādas blakusparādības var nozīmēt, ka Jums ir alerģiska reakcija uz zālēm.

Pārtrauciet lietot zāles uzreiz, ja kāds no tiem notiek. Sazinieties ar savu ārstu, ja kāds no šiem ietekmes turpināt vai ir apnicīgs

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana antipirīna un benzokaīnu

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Vidusauss Media amoksicilīns, azitromicīnu, Augmentin, cephalexin, Bactrim, Keflex, Zithromax, cefdinir, sulfametoksazolu / trimetoprimu, eritromicīns, ceftriaksonu, klaritromicīnu

Ausu Wax Sadursmju Debrox, Auralgan, Aurodex, Peļu ausu vasku noņemšana, karbamīda peroksīds otic, A / B Otic, Auro

 vai iet pievienoties Auroto atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Auroto blakusparādības

Auroto (antipirīna / benzokaīnu otic)