automatizēta ārējie defibrilatori: Vai jums ir nepieciešams AED?

AED ir ierīce, kas var tikt pievienots jūsu krūtīs. Tā sajūt Jūsu sirds ritmu sirdsdarbības apstāšanās laikā un, atsevišķos gadījumos, nodrošina elektriskās strāvas triecienu, lai saņemtu jūsu sirds pukstēšana vēlreiz.

Mājas AED nāk ar īsu mācību mācību video, kas parāda, kā izmantot un uzturēt ierīci. Jums vajadzētu skatīties video, kad jūs pērkat ierīci, un periodiski pārskata video, lai atsvaidzinātu savu atmiņu par to, kā lietot ierīci.

Ārkārtas situācijā, automatizēta ārējā defibrilatora palīdzēs jums. Tā piedāvā soli pa solim balss norādījumus, lai palīdzētu jums caur defibrilāciju procesā. Tajā ir paskaidrots, kā pārbaudīt elpošanai un impulsu un kā pozicionēt elektrodu spilventiņi par personas krūtīm.

Kā PEL strādāt

Kad spilventiņi ir ieviesti, AED automātiski mēra cilvēka sirds ritmu un nosaka, ja ir nepieciešama šoks. Ja tā ir, tad mašīna stāsta lietotājam stāvēt atpakaļ un uzdod lietotājam push pogu, lai nodrošinātu šo triecienu.

AED arī palīdzētu lietotājiem, izmantojot CPR. Process var atkārtot, ja nepieciešams, līdz avārijas ekipāžas pārņemt.

Ņemot mājas AED nav tiesības ikvienam. Mājas AED sniegs šoks tikai tad, ja persona ir sirds ir apstājusies, jo īpašu sirds ritma problēmas. Tas ir arī iespējams, ka persona, izmantojot AED nedrīkst lietot ierīci pareizi saskaņā ar stresa apstākļos sniegtu aprūpi, lai persona, kas ir sirds apstāšanās.

Bet dažiem cilvēkiem, kam ir augsts risks sirds apstāšanās, un kam AED var nodrošināt mieru un var palīdzēt glābt dzīvību. Nav specifisku kritēriju saraksts, lai izlemtu, vai automatizēta ārējā defibrilatora būtu piemērots jūsu mājās. Bet šeit ir dažas lietas, kas jāpatur prātā, kā jūs uzskatāt, vai pirkt automatizētu ārējo defibrilatoru

Jūsu risks pēkšņas sirds apstāšanās. Ārsts var palīdzēt jums saprast, ja Jums ir stāvoklis, kas var likt jums ir lielāks risks sirds apstāšanās vai, ja jūs vadošo dzīvesveidu, kas var izraisīt sirds problēmas. Ja jūs esat liels risks pēkšņa sirds apstāšanās, ārsts, iespējams, ieteiks implantējama kardiodefibliratoru-defibrilatora (ICD), nevis AED.

Lemjot ja AED ir piemērots tieši jūsu mājās

Atcerieties, ka PEL strādāt tikai par sirdsdarbības apstāšanos, kas ietver īpašu veidu sirds fibrilāciju. Tas nebūs atdzīvināt ikviens sirds apstāšanās. Un ar noteikta veida sirds slimība, jums var būt nepieciešams defibrilatora, kas patiesībā implantēts jūsu krūtīs, nevis ārējā ierīcē ārkārtas situācijām.

Ja jūs nolemjat, lai saņemtu AED jūsu mājās, pārliecinieties, ka jūs uzzinātu, kā to izmantot un saglabāt to pareizi. Ja jums nav, kas ir AED būs maz izmanto avārijas.

Šeit ir daži padomi, lai saglabātu jūsu mājas AED

PEL piedāvā veidu, kā ietaupīt kādu dzīvību, iespējams, savu. Pirms iegādāties vienu, konsultējieties ar savu ārstu un darīt nedaudz pētījumu. Un neaizmirstiet, lai uzzinātu pamatus, piemēram, CPR.

Padomus par pareizu lietošanu un apkopi PEL

apmeklējiet savu ārstu