auvi-Q (epinefrīnu auto-inžektors) informācija

Valdība apstiprina Auvi-Q

Generic Name: epinefrīns injekcijas; Apstiprināšanas datums: Aug 10, 2012; Kompānija: Sanofi; Ārstēšana: dzīvībai bīstamas alerģiskas reakcijas

Auvi-Q satur epinefrīnu, labi izveidota, pirmās rindas ārstēšanu smagas, dzīvībai bīstamas alerģiskas reakcijas, kas var rasties, kā rezultātā iedarbības alergēniem, ieskaitot riekstiem, bezmugurkaulnieku piena, olas, kukaiņu kodumiem, lateksa un medikamentiem, starp citiem alergēniem.

Auvi-Q (epinefrīns injekcijas, USP) lieto, lai ārstētu dzīvībai bīstamas alerģiskas reakcijas (anafilakse) cilvēkiem, kas ir risks vai ir bijušas šo reakciju. Auvi-Q ir izmērs un forma kredītkarti, biezums mobilo telefonu un tāpēc ērti ietilpst kabatā vai nelielā somā.

Par Auvi-Q

dzīvībai bīstama alerģiska reakcija laikā Auvi-Q runā lietotājam caur katru soli injekcijas procesu. Ja pacients vai aprūpētājs ir vajadzīgs vairāk laika, tas atkārto soli pa solim virzienos. Alternatīvi, pacients vai aprūpētājs var pārvietot pēc savas tempā, sekojot rakstiskas instrukcijas drukāts uz ierīces.

Auvi-Q nodrošina lietotājus ar skaņas un vizuāliem palīglīdzekļiem, tostarp piecu sekunžu injekcijas skaitīšanu un brīdinājuma gaismas signālu, kad injekcija ir pabeigta. Papildus tam, ka auto-inžektors, Auvi-Q piedāvā automātisku ievelkams adatas mehānismu, lai palīdzētu novērst nejaušu adatu nūjas.

Pieejami divi dažādi devām, Auvi-Q 0.3mg nodrošina 0.3mg epinefrīns injekcijas, un ir paredzēta pacientiem, kas sver 66 mārciņas vai vairāk. Auvi-Q 0,15 mg nodrošina 0,15 mg epinefrīna injekcijas, un ir paredzēta pacientiem, kas sver 33 – 66 mārciņas. Auvi-Q nav pētīts pacientiem, kas sver mazāk nekā 33 mārciņas. Katrs Auvi-Q iepakojums satur divas ierīces – satur vienu devu epinefrīna katra – un ārštata mācību ierīci.

Auvi-Q (epinefrīns injekcijas, USP) ir tūlītējai sevis (vai aprūpētājs) administrācijas un neņem vietu neatliekamās medicīniskās aprūpes. Lūdziet tūlītēju medicīnisku ārstēšanu pēc lietošanas. Katrs Auvi-Q satur vienu devu epinefrīna. Auvi-Q būtu injicēt tikai savā ārējā augšstilbā. Neinjicējiet sēžamvietas vai intravenozi. Ja nejauši esat injicējis Auvi-Q jebkurā citā ķermeņa daļā, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību. Epinefrīns jālieto piesardzīgi, ja Jums ir sirds slimība vai lietojat noteiktas zāles, kas var izraisīt sirds saistītu (sirds) simptomi.

Svarīga drošības informācija

Ja Jūs lietojat noteiktas zāles, Jums var attīstīties smagas dzīvībai bīstamas blakusparādības epinefrīna. Noteikti pastāstiet savam ārstam, visus medikamentus jūs lietojat, it īpaši zāles astmas. Blakusparādības var palielināties pacientiem ar noteiktām slimībām, vai kuri veic noteiktus medikamentus. Tie ietver astma, alerģijas, depresija, vairogdziedzera slimība, Parkinsona slimība, diabēts, augsts asinsspiediens, un sirds slimības.

Visbiežāk blakusparādības var būt sirdsdarbības ātrumu, lielāku vai neregulāra sirdsdarbība, svīšana, slikta dūša un vemšana, apgrūtināta elpošana, bālums, reibonis, vājums vai drebuļi, galvassāpes, bažas, nervozitāte vai nemiers. Šīs blakusparādības izzūd ātri, īpaši, ja jums atpūsties.

Izlasiet šo lietošanas pamācībā, pirms jums ir izmantot Auvi-Q, un katru reizi, kad jūs saņemsiet uzpilde. Tur var būt jauna informācija. Jums vajadzētu zināt, kā izmantot Auvi-Q, pirms Jums ir alerģiska avārijas. Šī informācija nav ņemta pārlasīt ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju par savu veselības stāvokli vai ārstēšanu.

Auvi-Q ir recepšu zāles, ko lieto, lai ārstētu dzīvībai bīstamas alerģiskas reakcijas, tostarp anafilakse ar cilvēkiem, kuriem ir risks vai ir bijušas nopietnas alerģiskas reactions.Auvi-Q ir tūlītējai sevi (vai aprūpētājs) administrācijas un neņem vietu neatliekamās medicīniskās aprūpes. Jums vajadzētu saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību uzreiz pēc tam, izmantojot Auvi-Q.

Nav zināms, vai Auvi-Q ir droša un efektīva bērniem, kas sver mazāk nekā 33 mārciņas (15 kg).

Pirms lietojat Auvi-Q, informējiet savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja jums

Pastāstiet savam veselības aprūpes sniedzēju par visām zālēm, ko lietojat, ieskaitot recepšu un bezrecepšu medikamentiem, vitamīniem un augu bagātinātājiem.

Auvi-Q un citas zāles var ietekmēt viens otru, kas izraisa blakusparādības. Auvi-Q var ietekmēt citu zāļu darbību, un citas zāles var ietekmēt Auvi-Q darbojas.

Zināt zāles jūs lietojat. Uzglabāt sarakstu ar tiem, lai parādītu savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju un farmaceitu, kad jūs saņemsiet jaunu zāles.

Auvi-Q var izraisīt nopietnas blakusparādības.

Ja nejauši esat injicējis Auvi-Q jebkurā citā ķermeņa daļā, dodieties uz tuvākās slimnīcas neatliekamās uzreiz.

Pastāstiet veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kurā uz ķermeņa saņēmāt nejaušu injekciju.

Biežas blakusparādības Auvi-Q ietvert

Pastāstiet savam veselības aprūpes sniedzēju, ja jums ir jebkādas blakusparādības, kas traucē jums vai kas nav iet prom.

Tie ir ne visi no iespējamām blakusparādībām Auvi-Q. Lai iegūtu plašāku informāciju, jautājiet savam veselības aprūpes speciālistam vai farmaceitam. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Keep Auvi-Q un visas zāles nepieejamā bērniem.

Zāles dažreiz parakstītas, izņemot tos, kas uzskaitīti pacientu informatīvo lapu mērķiem. Neizmantojiet Auvi-Q par nosacījumu attiecībā uz kuru tas nebija paredzēts. Nedod Auvi-Q, lai citiem cilvēkiem, pat ja tie ir alerģiska reakcija vai paši simptomi, kas jums ir. Tas var nodarīt ļaunumu.

Tas Pacienta informācijas instrukcija apkopota svarīgākā informācija par Auvi-Q. Ja vēlaties vairāk informācijas, konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju. Jūs varat jautāt farmaceitam vai veselības aprūpes sniedzēju, lai iegūtu informāciju par Auvi-Q, kas ir rakstīts uz veselības aprūpes speciālistiem.

Auvi-Q Pacienta informācijas

Lai iegūtu vairāk informācijas un video instrukcijas par lietošanu Auvi-Q, dodieties uz www.auvi-q.com vai zvaniet 633-1610.

Aktīvā viela: epinefrīnu.

Palīgvielas: nātrija hlorīds, nātrija bisulfīta, sālsskābe un ūdens.

Auvi-Q nesatur lateksu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Anafilakse prometazīna, Phenergan, EpiPen, epinefrīnu, Adrenalin, EpiPen 2-Pak

Alerģiskas reakcijas prednizonu, prometazīna, Benadryl, triamcinolona, ​​difenhidramīnu Phenergan

Oral Alerģija sindroms EpiPen, epinefrīnu, Adrenalin, EpiPen 2-Pak, EpiPen Jr

Zīlītes Dilatācija atropīna oftalmoloģijas, EpiPen, epinefrīnu, fenilefrīns oftalmoloģijas, Scopolamine oftalmoloģijas, Adrenalin

Kas ir svarīgāko informāciju, kas būtu jāzina par Auvi-Q?

Kas ir Auvi-Q?

Pirms izmantot Auvi-Q

Kā man vajadzētu lietot Auvi-Q?

Auvi-Q blakusparādības

Kā man vajadzētu uzglabāt Auvi-Q?

Vispārīga informācija par drošu un efektīvu lietošanu Auvi-Q

Kādi ir sastāvdaļas Auvi-Q?

Auvi-Q (epinefrīnu)