aviane (dzimstības kontroles) izmanto, devu, blakusparādības

Kas ir Aviane?

Aviane tiek izmantots kā kontracepcijas līdzekli, lai izvairītos no grūtniecības.

Aviane var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Nelietojiet Aviane ja Jums ir iestājusies grūtniecība vai ja jums ir nesen bija bērns. Jums nevajadzētu lietot Aviane ja jums ir kāds no šiem nosacījumiem: nekontrolēts augsts asinsspiediens, sirds slimības, asins recēšanas traucējumi, asinsrites traucējumi, diabēta problēmas ar acīm vai nieres, neparasta asiņošana no maksts, aknu slimība vai aknu vēzi, smaga migrēna galvassāpes, ja tu smēķē un ir vairāk nekā 35, vai, ja jūs esat kādreiz bijis krūts vai dzemdes vēzis, dzelte, ko izraisa dzimstības kontroles tabletes, sirdslēkme, insults, vai asins receklis.

Svarīga informācija

Šo zāļu lietošana var palielināt savu risku asins recekļi, insults vai infarkts, it īpaši, ja jums ir noteiktas citiem nosacījumiem, vai ja jums ir liekais svars.

Smēķēšana var ievērojami palielināt savu risku asins recekļi, insults vai infarkts. Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja Jūs smēķējat, un ir vairāk nekā 35 gadus vecs.

Jums var būt nepieciešams izmantot dublēt dzimstības kontroli, piemēram, prezervatīvus vai spermicīdu, kad jūs pirmo reizi sākt lietot Aviane vai ja esat izlaidis devu. Sekojiet ārsta norādījumiem.

Trūkst tableti palielina risku grūtniecības iestāšanās. Uzmanīgi sekojiet “neatbildētos deva” norādījumus, ja esat aizmirsis ieņemt tableti.

Pirms šo zāļu lietošanas

Dažas zāles var padarīt Aviane mazāk efektīvs, lai novērstu grūtniecību, ieskaitot antibiotikas, C hepatīta medikamentiem, HIV / AIDS medikamentu, arestu medikamentiem vai barbiturāti nomierinoši līdzekļi. Pastāstiet ārstam par visām citām zālēm, ko lietojat.

Šo zāļu lietošana var palielināt savu risku asins recekļi, insults vai infarkts. Jūs vēl riskam, ja Jums ir augsts asinsspiediens, diabēts, augsts holesterīna līmenis, vai ja jums ir liekais svars. Jūsu risks insulta vai asins receklis ir augstākais savu pirmo gadu, ņemot kontracepcijas tabletes laikā. Jūsu risks ir arī liels, kad jūs restart šīs zāles pēc neņemot to 4 nedēļas vai ilgāk.

Smēķēšana var ievērojami palielināt savu risku asins recekļi, insults vai infarkts. Jūsu risks palielinās vecāki jūs esat un vairāk jūs smēķējat. Jūs nedrīkstat lietot šīs zāles, ja Jūs smēķējat, un ir vairāk nekā 35 gadus vecs.

Aviane var izraisīt iedzimtus defektus. Nelietot, ja esat grūtniece. Pārtraukt lietot šīs zāles un pastāstiet savam ārstam uzreiz, ja Jums iestājas grūtniecība vai ja jūs garām divas menstruācijas pēc kārtas. Ja Jums nesen bijušas dzemdības, pagaidiet vismaz 4 nedēļas pirms šo zāļu lietošanas. Jums nevajadzētu lietot Aviane, ja Jums ir

neapstrādātas vai nekontrolēta augsts asinsspiediens

sirds slimība (koronārā sirds slimība, nekontrolēta sirds vārstuļa traucējumi, vēsture sirdslēkme, insults vai asins recēšanu)

asins recēšanas traucējumi vai cirkulācijas problēmas

problēmas ar acīm, nieru vai apgrozībā izraisa diabētu

vēsture hormonu saistītu vēža, piemēram, krūts vai dzemdes vēzi

neparasta asiņošana no maksts, kas nav pārbaudīta ārsts

aknu slimība vai aknu vēzi

smagas migrēna galvassāpes (ar auru, notirpums, vājums vai redzes izmaiņas), it īpaši, ja jums ir vecāks par 35

vēsture dzelte, ko izraisa grūtniecības vai kontracepcijas tabletes; vai

ja tu smēķē un ir vairāk nekā 35 gadus vecs.

Lai pārliecinātos, ka jūs varat droši veikt Aviane, pastāstiet savam ārstam, ja Jums ir kāds no šiem citiem nosacījumiem

augsts asinsspiediens, varikozas vēnas

augsts holesterīna vai triglicerīdu, vai ja jums ir liekais svars

vēsture depresija

diabēts, pavājināta vairogdziedzera, žultspūšļa slimību

Kā man būtu jāņem Aviane?

lēkmes vai epilepsija

vēsture neregulāru menstruālo ciklu

tuberkuloze; vai

vēsture cistisko fibrozi krūts slimības, gabali, mezgliņu vai patoloģisku mammogramma.

Ar Aviane hormoni (etinilestradiola un levonorgestrelu) var izdalīties mātes pienā un var kaitēt baro bērnu. Šīs zāles var arī palēnināt krūts piena ražošanu. Nelietojiet šīs zāles, ja Jūs barojat bērnu ar krūti bērnu.

Veikt Aviane tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietojiet lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts. Izpildiet savu recepšu etiķetes.

Jums būs veikt savu pirmo tableti pirmajā dienā savu laiku vai pirmajā svētdienā pēc mēnešreizes sākas. Jums var būt nepieciešams izmantot back-up dzimstības kontroli, piemēram, prezervatīvus vai spermicīdu, kad jūs pirmo reizi sākt lietot Aviane. Sekojiet ārsta norādījumiem.

Lietojiet vienu tableti katru dienu, ne vairāk kā 24 stundu intervālu. Kad tabletes beigušies, sākt jaunu iepakojumu nākamajā dienā. Jums var iestāties grūtniecība, ja jums nav veikt vienu tableti dienā. Iegūstiet savu recepti uzpildīt, pirms jūs darbināt no tabletes pilnībā.

28 dienu dzimstības kontrole iepakojumā ir septiņi “atgādinājuma” tabletes, lai saglabātu jums par jūsu regulāri ciklu. Mēnešreizes parasti sākas, kamēr jūs izmantojat šos atgādinājuma tabletes.

Jums var būt asiņošana, īpaši pirmajos 3 mēnešos. Pastāstiet savam ārstam, ja šī asiņošana turpinās vai ir ļoti smags.

Izmantojiet back-up dzimstības kontroli, ja esat slims ar smagu vemšana vai caureja.

Ja Jums ir nepieciešama operācija vai medicīniskās pārbaudes, vai ja jums būs gultas režīms, jums var būt nepieciešams pārtraukt Aviane uz īsu laiku. Jebkurš ārsts vai ķirurgs, kurš izturas pret jums vajadzētu zināt, ka jūs izmantojat Aviane.

Vienlaikus ņemot Aviane, jums būs nepieciešams regulāri apmeklēt ārstu.

Kas notiek, ja es garām devu?

Uzglabāt istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma.

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Izpildiet pacientu norādījumus ar savu medicīnu. Jautājiet savam ārstam vai farmaceitam, ja Jums nav saprast šos norādījumus. Trūkst tableti palielina risku grūtniecības iestāšanās.

Ko vajadzētu izvairīties?

Ja esat izlaidis vienu aktīvu tableti, ņem divas tabletes dienā, jūs atceraties. Tad ņem vienu tableti dienā par pārējo iepakojuma.

Ja esat izlaidis divas aktīvās tabletes pēc kārtas nedēļas 1 vai 2, lietot divas tabletes dienā divas dienas pēc kārtas. Tad ņem vienu tableti dienā par pārējo iepakojuma. Izmantot back-up dzimstības kontrole vismaz 7 dienas pēc aizmirstās tabletes.

Ja esat izlaidis divas aktīvās tabletes pēc kārtas 3 nedēļas, izsviest pārējo iepakojuma un sākt jaunu iepakojumu pašā dienā, ja Jums ir 1. diena starteris. Ja Jums ir svētdiena starteris, turpināt lietot tableti katru dienu līdz svētdienai. Svētdien, izsviest pārējo iepakojuma un sākt jaunu iepakojumu, kas dienā.

Aviane blakusparādības

Ja jūs garām trīs aktīvās tabletes pēc kārtas 1. 3 nedēļas, 2, vai, izsviest pārējo iepakojuma un sākt jaunu iepakojumu tajā pašā dienā, ja Jums ir 1. diena starteris. Ja Jums ir svētdiena starteris, turpināt lietot tableti katru dienu līdz svētdienai. Svētdien, izsviest pārējo iepakojuma un sākt jaunu iepakojumu, kas dienā.

Ja esat izlaidis divas vai vairākas tabletes, jums var nebūt periodu mēneša laikā. Ja esat izlaidis periodu divus mēnešus pēc kārtas, zvaniet savam ārstam, jo ​​Jums varētu būt iestājusies grūtniecība.

Ja esat izlaidis atgādinājuma tableti, mest to prom, un turpināt lietot vienu atgādinājuma tableti dienā, kamēr iepakojums ir tukšs. Jums nav nepieciešams back-up dzimstības kontroli, ja jūs garām atgādinājuma tableti.

 Pārdozēšanas simptomi var būt slikta dūša, vemšana un asiņošana no maksts.

Smēķēšana var palielināt savu risku asins recekļi, insults vai sirdslēkme, ko izraisa Aviane, it īpaši, ja esat vecāks par 35 gadiem.

Aviane nepasargās jūs no seksuāli transmisīvajām slimībām – tostarp HIV un AIDS. Izmantojot prezervatīvs ir vienīgais veids, kā pasargāt sevi no šīm slimībām.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Aviane: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Pārtraukt lietot šīs zāles un izsauktu ārstu, ja Jums ir nopietnas blakusparādības, piemēram,

pēkšņs nejutīgums vai vājums, it īpaši vienā ķermeņa pusē

pēkšņas un stipras galvassāpes, apjukums, problēmas ar redzes, runas, vai līdzsvaru

sāpes krūtīs vai smagā sajūta, sāpes izplatās ar roku vai plecu, slikta dūša, svīšana, vispārējs pašsajūta

pēkšņs klepus, sēkšana, ātra elpošana, klepus līdz asinīm

sāpes, pietūkums, siltums, vai apsārtums vienā vai abās kājās

izmaiņas modeli vai smaguma migrēna galvassāpes

slikta dūša, sāpes vēdera augšējā daļā, nieze, apetītes zudums, tumšs urīns, māla krāsas izkārnījumi, dzelte (dzeltena āda vai acis)

pietūkums jūsu roku, potīšu vai pēdu

krūts vienreizēju; vai

depresijas simptomiem (miega traucējumi, nespēks, nogurums, garastāvokļa izmaiņas).

Mazāk nopietnas Aviane blakusparādības var būt

viegla slikta dūša (īpaši tad, kad jūs pirmo reizi sākt lietot šīs zāles), vemšana, vēdera uzpūšanās, vēdera krampji

krūšu jutīgums vai pietūkums, krūtsgals izdalījumi

vasaras raibumi vai tumšāka sejas ādas, pastiprināta matu augšana, galvas matu izkrišana

Citu narkotisko vielu ietekmē Aviane?

svara izmaiņas vai apetītes

problēmas ar kontaktlēcām

Aviane (etinilestradiola / levonorgestrela)

maksts nieze vai izdalījumi; vai

izmaiņas jūsu menstruācijas, samazināta dzimumtieksme.

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Dažas zāles var padarīt Aviane mazāk efektīva, kas var rasties grūtniecības laikā. Pirms sākat lietot Aviane, pastāstiet savam ārstam, ja Jūs lietojat kādu no šīm zālēm

bosentānu (Tracleer)

antibiotika vai tuberkulozes zāles

zāles, lai ārstētu C hepatītu, HIV vai AIDS

fenobarbitāls (Solfoton) un citi barbiturāti

Asinszāle; vai

konfiskāciju zāles.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

dantrolēns (Dantrium)

tizanidīns (Zanaflex); vai

traneksāmskābe (Cyklokapron, Lysteda).

Šis saraksts nav pilnīgs, un citas zāles var mijiedarboties ar Aviane. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu.

10.05.2016-02-04, 00:44:24

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Kontracepcijas Mirena, Depo-Provera medroksiprogesterona, Provera Nexplanon, NuvaRing, Yaz, noretindronu, levonorgestrela, Yasmin, Orto Tri-Cyclen, Sprintec, Lo Loestrin Fe, Orto Tri-Cyclen Lo, Microgestin Fe 20/01, Lutera, Skyla , Implanon, TriNessa, Alesse, Tri-Sprintec, Minastrin 24 Fe, APRI, Gildess Fe 20/01, Necon 1/35