Avita aktuāls

Izmanto Avita

Terapeitiskās klase: Dermatoloģiski Agent

Ķīmiskais klase: retinoīdu

Viens no tretinoīns krēmu lieto, lai ārstētu sīkās krunciņas, tumšos plankumus vai raupja āda uz sejas, ko rada kaitē saules stariem. Tas darbojas, ādas balināšanai, aizstājot veco ādu ar jaunāku ādu, un, palēninot to, kā organisms izvada ādas šūnas, kas, iespējams, ir nodarīts kaitējums sauli. Tretinoīns darbojas vislabāk, ja izmantotas ādas kopšanas programma, kas ietver aizsargā apstrādāto ādu no saules. Tomēr tas nav pilnīgi vai neatgriezeniski izdzēst šos ādas problēmas vai ievērojami uzlabos vairāk acīmredzamas izmaiņas ādā, piemēram, dziļo grumbu izraisa saules vai dabas novecošanās procesu.

Tretinoīns var arī izmantot, lai ārstētu citas ādas slimības, kā to nosaka ārsts.

Tretinoīns ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, tretinoīns lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pirms Izmantojot Avita

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pētījumi par šīm zālēm ir veikti tikai pieaugušiem pacientiem, un nav specifiska informācija, salīdzinot šo zāļu lietošanu bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās. Bērni ir maz ticams, ka ādas problēmas sakarā ar sauli. Vecākiem bērniem ārstēti pinnes, tretinoīns nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas, nekā tas notiek citās vecuma grupās.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat viņi dara jaunākiem pieaugušajiem vai ja tie izraisa dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem. Nav specifiska informācija salīdzinot lietošanu tretinoīns pacientiem 50 gadu vecumā un vecākiem ar lietošanai citās vecuma grupās.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur tretinoīns. Tas nedrīkst būt raksturīgi Avita. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. Lai to izdarītu, var izraisīt ādas kairinājumu.

Neattiecas šīs zāles windburned vai saulē apdegušas ādas vai vaļējām brūcēm.

Nelietojiet šīs zāles vai ap acīm vai lūpām, vai iekšpusē deguna. Izplatīt zāles prom no šīm teritorijām, piemērojot. Ja zāles nejauši nokļūst uz šīm jomām, nomazgāt ar ūdeni uzreiz.

Šīs zāles parasti nāk ar pacientu virzienos. Lasīt tos, pirms zāļu lietošanas uzmanīgi.

Pirms pieteikšanās tretinoīns, mazgāt ādu ar maigām ziepēm vai tīrīšanas un siltu ūdeni, izmantojot padomus pirkstiem. Tad maigi pat sausa. Nelietojiet berzi seju ar sūkli vai washcloth. Pagaidiet 20 līdz 30 minūtes pirms piemērot šīs zāles, lai pārliecinātos, ka āda ir pilnīgi sausa. Pieteikšanās tretinoīns uz mitras ādas, var kairināt ādu.

Lai izmantotu krējumu vai gēla veidā šīs zāles

Lai izmantotu risinājumu formu šīs zāles

Pēc pieteikšanās zāles, nomazgājiet rokas, lai novērstu jebkuru zāļu lietošanas, kas var palikt uz tiem.

Pareiza izmantošana tretinoīns

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat izlaidis šo zāļu devu, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Želeja produkts ir viegli uzliesmojošs, un būtu jātur tālāk no uguns vai pārmērīga karstuma.

pirmo 3 nedēļu laikā jūs izmantojat tretinoīns laikā, Jūsu āda var kļūt iekaisušas. Arī jūsu pinnes var šķist pasliktināsies, pirms tā kļūst labāk. Tas var aizņemt ilgāku laiku nekā 12 nedēļas pirms Jūs novērojat pilnu uzlabošanos jūsu pinnes, pat ja jūs izmantojat zāles katru dienu. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālists jebkurā laikā ādas kairinājums kļūst smaga vai, ja jūsu pinnes neuzlabojas 8 līdz 12 nedēļu laikā.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Avita

Jums vajadzētu izvairīties no ādas mazgāšanai ārstēti ar tretinoīns vismaz 1 stundu pēc tā piemērošanā.

Izvairīties, izmantojot jebkuru aktuālu zāles tajā pašā apgabalā 1 stundas laikā pirms vai pēc tam, izmantojot tretinoīns. Pretējā gadījumā tretinoīns var nedarboties pareizi vai ādas kairinājums var rasties.

Ja vien ārsts nav norādījis citādi, tas ir īpaši svarīgi izvairīties no šādām ādas produktus tajā pašā apgabalā kā Tretinoīns

Izmantojot šos produktus kopā ar tretinoīns var izraisīt vieglu līdz smagu ādas kairinājumu. Lai gan var rasties ādas kairinājums, daži ārsti dažkārt ļauj Benzoilperoksīds jāizmanto ar tretinoīns, lai ārstētu pinnes. Parasti tretinoīns piemēro naktī, lai tas neizraisa problēmas ar jebkuriem citiem aktuāliem produktiem, ka jūs varētu izmantot dienas laikā. Sazinieties ar savu ārstu, pirms lietojat aktuālos zāles ar tretinoīns.

pirmo 6 mēnešu lietošanas laikā izvairīties overexposing apstrādātajām vietām uz saules, vēja, vai aukstā laikā. Āda būs vairāk tendētas uz iedegums, sausums vai kairinājums, īpaši pirmajos 2 vai 3 nedēļu laikā. Tomēr, Jums nevajadzētu pārtraukt šo zāļu lietošanu, ja vien ādas kairinājums kļūst pārāk smagas. Nelietojiet sunlamp.

Lai palīdzētu tretinoīns darbu pareizi, regulāri izmanto saules vai sunblocking losjoni ar saules aizsardzības faktors (SPF) ir vismaz 15. Arī valkāt aizsargājošu apģērbu un cepures, un piemērot krēmi, losjoni, vai moisturizers bieži.

Konsultējieties ar savu ārstu jebkurā laikā jūsu āda kļūst pārāk sausa un kairināta. Jūsu veselības aprūpes speciālists var palīdzēt izvēlēties pareizos ādas produktus, lai jūs varētu samazināt ādas sausumu un kairinājumu, un var būt šādi

Avita blakusparādības

Avita (tretinoīns aktuāli)

Dažos pētījumos ar dzīvniekiem, tretinoīns ir pierādīts, ka izraisa ādas audzēju attīstīties straujāk, kad apstrādā teritorija tiek pakļauta ultravioleto gaismu (saules gaismā vai mākslīgā saules gaismā no sunlamp). Citi pētījumi nav pierādījuši to pašu rezultātu un vairāk pētījumu ir jāveic. Nav zināms, vai tretinoīns izraisa ādas audzēju attīstīties straujāk cilvēkiem.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Blakusparādības dosies prom pēc tam, kad pārtraukt tretinoīns. Uz neliela iespēja, ka jūsu ādas krāsas izmaiņas, šis efekts var ilgt vairākus mēnešus pirms jūsu ādas krāsu atgriežas normāla.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Fotonovecošanās ādas tretinoīns aktuāli, Retin-A, Renova, Atralin, Altinac, Tretin-X, Refissa

Pinnes doksiciklīns, klindamicīns aktuāls, eritromicīns aktuāls, tetraciklīns aktuāls, minociklīnu, Accutane, tretinoīns aktuāls

Ķērpji Sclerosus prednizonu, triamcinolona, ​​Betametazons aktuāls, klobetazola aktuāls, tretinoīns aktuāls, Retin-A, Deltasone, Diprolene