Avodart: Izmanto, devu un blakusparādības

Kas ir Avodart?

Avodart lieto labdabīgas prostatas hiperplāzijas (LPH) vīriešiem ar palielinātas prostatas. Tas palīdz uzlabot urīna plūsmu un var arī samazināt jūsu vajadzību pēc prostatas operācijas vēlāk.

Avodart dažreiz kopā ar citu medikamentu, ko sauc tamsulosīna (Flomax). Noteikti izlasiet sniegto ar katru no jūsu zāles medikamentu ceļvedi vai pacientu norādījumus.

Avodart var arī izmantot mērķiem, šo medikamentu ceļvedi nav uzskaitītas.

Svarīga informācija

Avodart nekad nedrīkst ņemt, ko sieviete vai bērns. Dutasterīds var uzsūkties caur ādu, un sievietes vai bērni nav atļauts rīkoties kapsulas. Kaut Avodart nav paredzēts lietošanai sievietēm, šis medikaments var izraisīt iedzimtus defektus, ja sieviete ir pakļauta to grūtniecības laikā. Avodart kapsulas nedrīkst apstrādāt ar sievieti, kas ir grūtniecības stāvoklī vai kas var kļūt grūtniece.

Nelietojiet košļāt, saspiest, vai atvērt Avodart kapsulu. Norijiet kapsulu veselu. Dutasterīds var kairināt jūsu lūpu, mutes vai rīkles, ja kapsula ir bojāta vai atvērta pirms norīt to. Ja sieviete nejauši nonāk saskarē ar šo medikamentu no noplūde kapsulu, nomazgājiet to ar ziepēm un ūdeni uzreiz.

Pirms Avodart, pastāstiet savam ārstam, ja Jums kādreiz ir bijusi alerģiska reakcija pret dutasterīdu, vai uz līdzīgas zālēm, ko sauc Finasteride (Propecia, Proscar). Izmantojot Avodart var palielināt risku saslimt ar prostatas vēzi. Ārsts veiks analīzes, lai pārliecinātos, ka Jums nav citus nosacījumus, kas neļauj jums droši izmantot Avodart.

Nelietojiet ziedot asinis, vienlaikus ņemot Avodart un vismaz 6 mēnešus pēc ārstēšanas beigām. Avodart var veikt asinīs un var izraisīt iedzimtus defektus, ja grūtnieces saņem pārliešana ar asinīm, kas satur dutasterīda.

Pirms šo zāļu lietošanas

Izmantojot Avodart var palielināt risku saslimt ar prostatas vēzi. Ārsts veiks analīzes, lai pārliecinātos, ka Jums nav citus nosacījumus, kas neļauj jums droši izmantot Avodart.

Pirms Avodart, pastāstiet savam ārstam, ja Jums kādreiz ir bijusi alerģiska reakcija uz šo medikamentu, vai uz līdzīgas zālēm, ko sauc Finasteride (Propecia, Proscar).

Avodart nekad nedrīkst ņemt, ko sieviete vai bērns. Dutasterīds var uzsūkties caur ādu, un sievietes vai bērni nav atļauts rīkoties ar Avodart kapsulu. Lai gan šīs zāles nav paredzēts lietošanai sievietēm, šis medikaments var izraisīt iedzimtus defektus, ja sieviete ir pakļauta to grūtniecības laikā. Avodart kapsulas nedrīkst apstrādāt ar sievieti, kas ir grūtniecības stāvoklī vai kas var kļūt grūtniece. Ja sieviete nejauši nonāk saskarē ar šo medikamentu no noplūde kapsulu, nomazgājiet to ar ziepēm un ūdeni uzreiz.

Avodart tieši tā, kā noteicis ārsts. Nelietojiet lielākos vai mazākos daudzumos vai ilgāk, nekā ieteikts. Izpildiet savu recepšu etiķetes.

Veikt kapsulu ar pilnu glāzi ūdens.

Avodart var lietot kopā ar ēdienu vai bez tā.

Nelietojiet košļāt, saspiest, vai atvērt Avodart kapsulu. Norijiet kapsulu veselu. Dutasterīds var kairināt jūsu lūpu, mutes vai rīkles, ja kapsula ir bojāta vai atvērta pirms norīt to. Tas var ilgt līdz 6 mēnešiem, izmantojot šīs zāles, pirms jūsu simptomi uzlabojas. Lai iegūtu labākos rezultātus, turpināt izmantot zāles, kā norādīts. Nepārtrauciet Avodart nekonsultējoties ar ārstu.

Lai būtu pārliecināts, ka šīs zāles palīdz Jūsu stāvokli un neizraisa kaitīgu ietekmi, jūsu asinis var būt nepieciešams testēt bieži. Ārsts arī pārbaudīt savu prostatas specifiskā antigēna (PSA), lai pārbaudītu prostatas vēzi. Regulāri apmeklējiet ārstu.

Uzglabāt Avodart istabas temperatūrā prom no mitruma un siltuma. Kapsulas var kļūt mīksti un caurs, vai arī tie var turēties kopā, ja viņi saņem pārāk karsti. Nelietojiet kapsulu, kas ir ieplaisājusi vai noplūdi. Izsauktu farmaceitu norādījumus par to, kā droši atbrīvoties no noplūdi Avodart kapsulas.

Lietojiet aizmirsto devu, tiklīdz atceraties. Izlaidiet aizmirsto devu, ja tas ir gandrīz laiks, lai jūsu nākamo plānoto devu. Nelietojiet papildu zāles veido aizmirsto devu.

Nelietojiet ziedot asinis, vienlaikus ņemot Avodart un vismaz 6 mēnešus pēc ārstēšanas beigām. Avodart var veikt asinīs un var izraisīt iedzimtus defektus, ja grūtnieces saņem pārliešana ar asinīm, kas satur Avodart.

Saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību, ja jums ir kāds no šiem pazīmes alerģiskas reakcijas pret Avodart: nātreni; apgrūtināta elpošana; pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums.

Mazāk nopietnas blakusparādības var būt

samazināts libido (dzimumtieksme)

samazināts daudzums spermas atbrīvota seksa laikā

impotence (grūtības panākt vai saglabāt erekciju); vai

krūšu jutīgums vai palielināšanās.

Kā man vajadzētu lietot Avodart?

Tas nav pilns saraksts no blakusparādībām un var rasties citi. Zvaniet savam ārstam par ārsta padomu par blakusparādības. Jūs varat ziņot par blakusparādībām valdībai pie valdības-1088.

Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat, jo īpaši

conivaptan (Vaprisol)

imatinibu (Gleevec)

izoniazīds (tuberkulozes ārstēšanai)

antibiotiku, piemēram, klaritromicīnu (Biaxin), eritromicīns (E.E.S., EryPed, nošanas-Tab, Erythrocin, Pediazole) vai telitromicīnu (Ketek)

pretsēnīšu medikamentus, piemēram, itrakonazols (Sporanox), ketokonazols (Nizoral), mikonazols (Oravig) vai vorikonazolu (VFEND)

antidepresantu piemēram nefazodonu

sirds vai asinsspiediena zāles, piemēram, Nikardipīns (Cardene) vai hinidīnu (Quin-G); vai

HIV / AIDS zāles, piemēram, atazanavīru (Reyataz), delavirdīns (Rescriptor), indinavīru (Crixivan), nelfinaviru (Viracept), sakvinavīru (Invirase), vai ritonaviru (Norvir, Kaletra).

Šis saraksts nav pilnīgs, un citas zāles var mijiedarboties ar Avodart. Pastāstiet ārstam par visām zālēm, ko lietojat. Tas ietver receptes, pār-the-counter, vitamīnu un augu izcelsmes produktiem. Nesāciet jaunus medikamentus, neinformējot savu ārstu.

9.01.6 / 14/2011 11:28:52 PM.

Kas notiek, ja es garām devu?

Kas notiek, ja es pārdozēt?

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Ko vajadzētu izvairīties?

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie valdības

Labdabīga prostatas hiperplāzija Cialis, tamsulosīnu, Flomax, finasteride, doksazosīns, terazosīnu, prazosīnu, Proscar, Cardura, Alfuzosīns, Rapaflo, tadalafils, dutasterīds, Hytrin, Minipress, Uroxatral, Jalyn, silodozīns, dutasterīds / tamsulosīnu, Cardura XL

Avodart blakusparādības

Citu narkotisko vielu ietekmē Avodart?

Avodart (Dutasterīds)