azatioprīnu (orāli) apraksts un zīmolu

Azatioprīns lieto, lai novērstu atgrūšanas transplantēta nierēs. Tas pieder pie zāļu grupas, ko dēvē par imūnsupresantu lietošanu. Azatioprīnu samazinās organisma dabisko imunitāti pacientiem, kuri saņem transplantācija, lai novērstu noraidīšanu jaunā nierēm. Tas tiek izmantots arī, lai mazinātu locītavu sāpes un pietūkumu pacientiem ar reimatoīdo artrītu.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šie izmantošanas veidi nav iekļauti produktu marķējumā, azatioprīnu lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

tablete

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām azatioprīnu pediatriskajā populācijā. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

alerģija

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām azatioprīnu vecāka gadagājuma pacientiem.

pediatrisks

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Geriatric

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

grūtniecība

Zīdīšanas

zāļu mijiedarbība

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

citas Mijiedarbība

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Citi Medical Problēmas

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

dozēšana

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, vai mazāk par to, kā ārsts lika. Ņemot pārāk daudz var palielināt izredzes nevēlamu ietekmi, un ņemot pārāk maz nepalīdzēs jūsu stāvokli.

Šīs zāles ir dažreiz lieto kopā ar citām zālēm. Ja jūs izmantojat vairākas zāles kopā, pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā ņemt tos dienas laikā. Jautājiet savam ārstam, lai palīdzētu jums plānot veids, kā atcerēties, lai zāles lietot pareizajā laikā.

Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu.

Azatioprīnu dažkārt izraisa slikta dūša vai vemšana. Šo zāļu lietošana pēc ēšanas vai pirms gulētiešanas var samazināt kuņģa sajukums. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir jautājumi vai joprojām ir problēmas ar slikta dūša vai vemšana.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

aizmirsto devu

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

glabāšana

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ja jūs lietojat šīs zāles ilgu laiku, tas ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs, vai jums regulāri apmeklējumu problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu. Asins analīzes var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Izmantot efektīvus pretapaugļošanās lai saglabātu no grūtniecības iestāšanās. Ja jūs domājat, ka esat iestājas grūtniecība šo zāļu lietošanas, pastāstiet par to savam ārstam.

Nelietojiet šīs zāles, ja Jūs lietojat arī merkaptopurīnu (Purinethol®). Izmantojot šīs zāles kopā varētu radīt nopietnas nevēlamas sekas.

Ja lietojat azatioprīnu artrīts, pārliecinieties, ka Jūsu ārsts zina, ja esat saņēmis Hlorambucils (Leukeran®), ciklofosfamīdu (Cytoxan®, Neosar®) vai melfalānu (Alkeran®), lai ārstētu artrīts pagātnē. Izmantojot azatioprīnu pēc šīm zālēm var palielināt savu risku nevēlamas sekas. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir jautājumi par šo.

Šīs zāles var palielināt risku saslimt ar noteikta veida vēzi, īpaši ādai, limfas sistēmas (limfoma), vai asins (leikēmija). Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par šo risku.

Izmantot saules vai pretiedeguma krēmi ar saules aizsardzības faktors (SPF) vismaz 15 regulāri, kad esat ārā. Valkāt aizsargājošu apģērbu un cepures, un palikt no tiešas saules gaismas starp stundām 10 plkst un 3 plkst Izvairieties lampas un sauļošanās gultas.

Kamēr Jūs ārstē ar azatioprīnu, un pēc tam, kad pārtraukt ārstēšanu ar to, nav nekādu imunizāciju (vakcīnu) bez ārsta apstiprinājums. Azatioprīnu var samazināt Jūsu organisma izturību un vakcīnas var nedarboties, kā arī vai jūs varētu saņemt infekciju vakcīna ir domāta, lai novērstu. Bez tam, jums vajadzētu būt ap citu dzīvo Jūsu mājsaimniecībā personām, kuras saņem dzīvu vīrusu vakcīnas, jo pastāv iespēja, viņi varētu nodot vīrusu uz jums. Daži dzīvu vakcīnu piemēri masalu, parotīta, gripa (deguna gripas vakcīnu), poliomielīta vīruss (mutiski), rotavīrusu un masaliņām. Do not get tuvu viņiem, un nav uzturēšanās vienā telpā ar viņiem ļoti ilgi. Ja jums ir jautājumi par to, konsultējieties ar savu ārstu.

Azatioprīnu var īslaicīgi samazināt skaitu balto asins šūnu asinīs, palielinot izredzes iegūt infekciju. Tā var arī samazināt trombocītu skaitu, kas ir nepieciešami, lai pareizi asins recēšanu. Ja tā notiek, ir daži piesardzības pasākumi, jūs varat veikt, jo īpaši, ja jūsu asins aina ir zems, lai samazinātu inficēšanās risku vai asiņošanas

Šīs zāles var palielināt risku saslimt ar infekcijas, tostarp nopietnus smadzeņu infekcija, ko sauc progresīva multifokāla leikoencefalopātija. Izvairieties no to tuvumā cilvēki, kuri ir slimi vai ir infekciju, kamēr jūs lietojat šīs zāles. Mazgāt rokas bieži. Pastāstiet ārstam, ja Jums ir jebkāda veida infekcija, pirms sākat lietot šīs zāles. Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz ir bijusi infekcija, kas nav iet prom, vai infekcija, kas tur nāk atpakaļ.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā vienu no šiem simptomiem, kamēr jūs izmantojat šīs zāles: izteikti slikta dūša vai vemšana, caureja, drudzis, izsitumi, vispārēja diskomforta sajūta vai slimības, muskuļu vai locītavu sāpes, vieglprātību vai reibonis, vai neparasts nogurums vai vājums. Tie varētu būt simptomi nopietnu reakciju uz zālēm zarnu (zarnu).

Nelietojiet citas zāles, ja vien tie ir jāapspriež ar savu ārstu. Tas ietver recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāļu un augu vai vitamīna piedevas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.